Артмедіуз - лабораторія, співробітники якої працюють з повною віддачею

Артмедіуз - лабораторія, співробітники якої працюють з повною віддачею

1 філіал

202 послуги

Лабораторія «Артмедіуз» – тут надають послуги з найвищою точністю та дотримуючись багатьох норм та стандартів якості

Лікувально-діагностичний центр Артмедіуз. Коротке резюме

У лікувально-діагностичному центрі "Артмедіуз" надають послуги лабораторної діагностики. З моменту заснування у 1996 році колектив поставив собі за мету вивести лабораторну діагностику на новий рівень.

Сьогодні «Артмедіуз» – невелика мережа добре оснащених лабораторій, обидва відділення якої знаходяться у місті Одеса. Тут ставлять своїм завданням допомогти пацієнтам повернути здоров'я, розширюючи спектр аналізів, беручи участь у соціальних проектах, докладаючи зусиль для набуття нового досвіду.

У клініко-діагностичній лабораторії «Артмедіуз» дають гарантії у тому, що:

- Результат аналізів, зданих у лабораторії мережі, буде зроблено в найкоротший термін;

- Умови здачі аналізів для пацієнта будуть максимально комфортними;

- при взятті зразків крові/слини/інших біоматеріалів застосовуватимуться стерильні системи та розхідники;

- у лабораторії застосовуються виключно сучасні реактиви та медичне обладнання, яке гарантує високу точність отриманих результатів;

- у лабораторії проводиться зовнішній та внутрішній контроль якості лабораторних аналізів на предмет його відповідності до міжнародних стандартів;

- ціни в даній медустанові доступні, а для окремих категорій пацієнтів діють знижки;

- послуги надаються незалежно від віку пацієнта;

- лабораторія обслуговує колективи та застрахованих осіб;

- інформація про клієнта та стан його здоров'я виключно конфіденційна та ретельно охороняється від сторонніх очей;

- із замовниками послуги підтримується оперативний зв'язок на його вибір (телефону, e-mail);

- усіх прав пацієнтів суворо дотримуються.

Залежно від бажання клієнта результат аналізів може бути отриманий як на фірмовому бланку (роздрукованим), так і в електронному вигляді (на пошту).

Результат може бути виданий перекладеним англійською мовою, якщо відповідна заявка наперед подано. Ця послуга оплачується окремо.

Основна інформація про лабораторії «Артмедіуз»

У лабораторіях «Артмедіуз» кожен знайде:

- широкий спектр здачі медичних аналізів з точними результатами (клінічні, загальні, біохімічні, гормональні, алерготести);

- якісний вибір лабораторного обладнання, яке вироблено найкращими світовими виробниками;

- персонал високої кваліфікації з багаторічним досвідом та регулярно підвищує свою кваліфікацію;

- якість проведення лабораторних досліджень контролюється за допомогою зовнішнього та внутрішнього аудиту, що проводяться відповідно до міжнародних стандартів.

Додаткові переваги «Артмедіуз»

Висока якість та точність результатів аналізів підтверджується міжнародними аудитами.

Зокрема, у 2020-му році в лабораторії «Артмедіуз» шановної у світі іноземної компанії Bureau Veritas було проведено успішний аудит. В результаті лабораторія була сертифікована відповідно до міжнародного стандарту управління якістю послуг ISO 9001:2015 та національного стандарту 9001:2015.

Неупередженість, точність та професіоналізм аудиторської компанії Bureau Veritas відома на весь світ. Це свідчення довіри до «Артмедіуз» у світі.

Компанія «Артмедіуз» по праву пишається отриманням цього сертифіката, оскільки це підтверджує серйозну роботу персоналу. Під час підготовки до проведення інспектування у лабораторії вдосконалили багато виробничих процесів, оптимізували різні напрями роботи лабораторії.

У лабораторії «Артмедіуз» наголошують: тут ретельно стежать за якістю послуг, що надаються, працюють над впровадженням нових тенденцій у лабораторній діагностиці, удосконалюючи методики аналізу та зміцнюють матеріально-технічне забезпечення.

Колектив «Артмедіуз» також не забуває про соціальну відповідальність та намагається знизити ціни на послуги, наскільки це можливо.

Також у зв'язку з епідемією коронавірусної інфекції SARS CoV-2 лабораторія «Артмедіуз» офіційно включена МОЗ України до списку медустанов, які мають право тестувати, застосовуючи метод ПЛР. Це дозволяє не тільки отримати сертифікат для виїзду з країни, а й допоможе знятись із вимушеної самоізоляції чи обсервації після приїзду з-за кордону. Тут можна зробити запит до МОЗ, та протягом доби отримати дозвіл на зняття з обсервації/самоізоляції.

У лабораторії наголошують: тут не беруть зразки для проведення тестів, а лише надають виробничу базу для проведення таких тестів, які були взяті в інших затверджених МОЗ медичних центрах.

Ліки