«Дніпроолаб» – медична діагностика для всієї родини

«Дніпроолаб» – медична діагностика для всієї родини

5 філіалів

296 послуг

Діагностичний центр Дніпролаб - двадцять років лідерства серед інших медичних та лабораторних центрів України

Діагностичний центр «Дніпролаб»

Діяльність діагностичного центру «Дніпролоб» протягом майже 20 років призвела до провідних позицій цієї медустанови на ринку діагностичних та лабораторних послуг України.

Отримавши ліцензію на право медичної діяльності у 2004 році, за минулий час «Дніпролаб» з невеликої лабораторії виріс до діагностичного центру, який має безліч філій. У деяких з них - у містах Києві, Броварах, Черкасах, Чернігові та Фастові є можливість зробити повне УЗД органів.

Лабораторія співпрацює з численними приватними та державними медичними організаціями, приватними лікарями.

Спеціалізація діагностичного центру «Дніпролоб» – діагностика захворювань за допомогою сучасного лабораторного та діагностичного медичного обладнання.

Завдяки застосуванню інноваційних діагностичних програм лабораторно-діагностичний центр «Дніпролаб» має можливості виконання широкого спектру медичних аналізів. Також тут виконують ультразвукові та ендоскопічні дослідження.

За допомогою сучасних апаратів УЗД тут можуть перевірити стан внутрішніх органів, зокрема, за допомогою ультразвукового дослідження можуть бути досліджені м'які тканини, суглоби, сечостатева система, щитовидна залоза, молочні залози, жіночі статеві органи, серце (ехокардіографія). У лабораторії також проводиться ультразвукова доплерографія кровоносних судин та УЗД вагітних.

За допомогою ендоскопічних досліджень у лабораторії можуть зробити:

- колоноскопію (дослідження товстої кишки);

- ентероскопію (дослідження тонкої кишки);

- ректосигмоскопію (дослідження прямої та сигмовидної кишки);

- бронхоскопію (дослідження гортані, трахеї та бронхів).

Гастроскопію та колоноскопію проводять абсолютно безболісно, ​​вводячи пацієнта у медикаментозний сон (процедура контролюється лікарем-анестезіологом).

«Дніпролобаб», окрім широкого спектру діагностичних досліджень, також відрізняє чудовий сервіс – найкоротші терміни виконання аналізів, виклик бригади лаборантів додому, що дозволяє здати аналізи, не виходячи з дому, можливість отримати результати як у паперовому, так і в електронному вигляді.

Медична лабораторія «Дніпроолаб» має дозвіл на роботу відповідно до виданої ліцензії МОЗ України та свідоцтва про атестацію ДП «Укрметртестстандарт».

Основна інформація про лабораторії діагностичного центру «Дніпроолаб»

У лабораторії «Дніпроолаб» залучають доступні ціни та широта виконуваних аналізів. Зокрема, лабораторія проводить дослідження з загальноклінічної, біохімічної, гематологічної, імунологічної, гормональної та алергологічної панелей.

Співробітники діагностичного центру «Дніпроолаб» мають високу кваліфікацію, і мають значний досвід роботи лікарями-лаборантами.

Перед здачею аналізу пацієнт отримаєте консультацію, де йому пояснять, як правильно підготуватися до здачі біологічного матеріалу, оскільки від цього залежить їхня точність, і як наслідок – правильність діагнозу.

Діагностичний центр має в своєму розпорядженні сучасне лабораторне обладнання виробництва кращих світових брендів (Hitachi, Beckman, Snibe, ін.). У роботі застосовуються лише найкращі імпортні реактиви. Як наслідок – результатам лабораторних досліджень «Дніпролабу» довіряють як лікарі, так і пацієнти.

Додаткові переваги діагностичного центру «Дніпроолаб»

Особливими перевагами медичного центру "Дніпроолаб" є:

- можливість провести понад п'ятсот різних аналізів;

- застосування кращих реагентів та розхідників;

- висококваліфікований персонал;

- масштабна мережа філій та кабінетів для здачі аналізів;

- висока швидкість виконання досліджень;

- цінова доступність послуг;

- зберігання біологічних матеріалів до 1 тижня, що дозволяє провести аналіз повторно;

- зберігання результатів аналізів протягом 5 років;

- послуга анонімної здачі аналізів;

- послуга здачі аналізів у вихідні та святкові дні;

- послуга консультації лікарів;

- можливість здачі аналізу в будинку чи офісі (робота виїзних бригад);

- вибір способу отримання результату (у паперовому чи електронному вигляді);

- якість та точність виконання роботи.

Тисячі людей уже обрали «Дніпроолаб» як свою лабораторію для здачі аналізів – лабораторію, інформацію про своє здоров'я в якій можна отримати максимально швидко і результатам якої можна довіряти.

Ліки