ДНК-Лабораторія – висока якість досліджень, оперативність та реальні ціни

ДНК-Лабораторія – висока якість досліджень, оперативність та реальні ціни

3 філіала

90 послуг

ДНК-Лабораторія є найбільшим діагностичним центром, який сертифікований і акредитований як лабораторія, здатна здійснювати всі можливі лабораторні аналізи

ДНК-Лабораторія. Стисле резюме

ДНК-лабораторія приватної форми власності веде свою діяльність з 2001-го року. На сьогодні ДНК-лабораторія має чотири філії у місті Києві – на Троєщині, на Поздняках, на Дорогожичах та на столичній Шулявці.

На початку своєї діяльності лабораторія мала вузьку спеціалізацію, в основному займаючись діагностикою та дослідженнями людської ДНК. Цей медичний заклад є одним із перших, які застосували методи ПЛР – тестування. Це метод молекулярної діагностики на основі полімеразної ланцюгової реакції, який широко застосовується як у біології, так і в медицині. Зокрема, його застосовують для діагностування як спадкових, так і інфекційних хвороб для визначення батьківства, виділення нових генів або їх клонування.

На початку XXI століття небагато лікарів у столиці України усвідомлювали важливість ПЛР-аналізу ДНК щодо вивчення спадкових хвороб людини.

Фактично завдяки ДНК-лабораторії вітчизняні лікарі познайомилися з тим, які переваги має метод ПЛР у вивченні геному людини. У тому числі завдяки зусиллям ДНК-лабораторії кожен лікар знає про важливість методу ПЛР для аналізу ДНК.

Співробітники лабораторії мають високий рівень професійної компетенції, оскільки свій досвід та практику вони винесли з наукових установ – інститутів, університетів – у медичну практику. Їхня увага та акуратність допомагають їм успішно вирішувати поставлені завдання.

Основна інформація про ДНК-лабораторію

Фахівці ДНК-Лабораторії першими в країні виступили із пропозицією застосування кількісного ПЛР-тесту замість якісного. Такий підхід дозволив як виявляти інфекції, що є збудниками захворювань, але також простежити, який вплив вони здійснили на конкретну людину та її стан. Такий підхід зробив можливість підбирати лікування індивідуально, виходячи з реакцій конкретного пацієнта як на збудник, так і на лікування, зробивши його ефективнішим.

Згодом лабораторія розширилася і стала здатною виконати весь спектр клінічних діагностичних досліджень, яких вимагає практична медицина.

ДНК-лабораторія має достатні потужності медичного обладнання американського та європейського виробництва, щоб проводити весь відомий спектр клініко-лабораторних аналізів.

Робота лабораторії за минулі роки відзначена багатьма престижними нагородами та сертифікатами міжнародного контролю якості, зокрема іспанським сертифікатом за програмою Prevical. В Україні ДНК-Лабораторія має повне визнання з боку медичної спільноти, щорічно отримуючи високі оцінки системи контролю якості послуг.

Усі перелічені нагороди та переваги давалися непросто, і є результатом довгої та завзятої праці, яка триває й сьогодні.

Додаткові переваги ДНК-лабораторії

Важливою конкурентною перевагою ДНК-лабораторії є висока швидкість аналізів Зазвичай майже всі результати виходять у день здачі аналізу (крім бактеріології та імунології через особливості технології).

Наразі ДНК-Лабораторія здійснює плідну співпрацю з великою кількістю наукових та медичних центрів України, бере участь у розробці актуальних тест-систем.

Науковим дослідженням, виробленим фахівцями ДНК-лабораторії, довіряють усі лікарі країн, незалежно від форми власності.

Окрім довіри лікарів, пацієнтів та міжнародних організацій, ДНК-Лабораторія по праву пишається численними подяками від благодійних та громадських організацій. Таке ставлення є результатом тривалої співпраці.

Складне економічне становище країни не залишилося непоміченим – в ДНК-Лабораторії широко застосовується система знижок, пільг і акційних пропозицій.

В особливих випадках лабораторія робить аналізи повністю, власним коштом – коли справа стосується по-справжньому знедолених людей, спеціалізованих медичних чи дитячих організацій.

Основні прерогативи ДНК-лабораторії:

- висока якість досліджень, їх контроль на всіх етапах;

- швидкість виконання аналізів;

- реальні ціни;

- ретельний відбір постачальників реактивів;

- навчання персоналу у науково-дослідних інститутах, державних та приватних лабораторіях;

- внутрішній контроль якості тестування.

Високий рівень послуг ДНК-Лабораторії обумовлений також найбільш важливою вимогою – постійним рухом уперед у своєму розвитку. Добросовісна та обережна робота фахівців допомагає не лише зберегти досягнуті успіхи, а й упевнено дивитися у майбутнє.

Ліки