Лабораторія МТМ – гормональна діагностика передовими методами

Лабораторія МТМ – гормональна діагностика передовими методами

1 філіал

162 послуги

Діагностична медична гормональна лабораторія МТМ - тут розробляють та впроваджують у практику алгоритми обстежень пацієнтів різних напрямків медицини

Лабораторія МТМ. Стисле резюме

Медичну лабораторію «Науково-практичне підприємство "МТМ" було засновано у 1995 році. Вже тоді було чітко визначено основну стратегію новоствореного підприємства, організувавши центр гормональних досліджень. Також у медичному центрі відразу планувалося організувати подальші спеціалізовані консультації фахівців.

Проект створення цього центру було представлено на конкурсі у Франції за програмою "Управління проектами підприємства", що фінансується урядом Франції.

1995 року підприємство зробило перші кроки на ринку медичних послуг – ввело в роботу визначення трьох гормонів щитовидної залози, а з 1999 року підприємство уклало контракт на постачання реагентів виробництва Франції та Чехії – "IMMUNOTECH A BECKMAN COULTER COMPANY".

Сьогодні компанія має чотири відділення у місті Київ. Тут, поряд із використанням вітчизняного обладнання, виконують дослідження на сучасних лабораторних апаратах виробництва Чехії, Німеччини, Фінляндії, Франції та Бельгії.

Найважливішим у лабораторії МТМ вважають високу якість проведених досліджень, зручність для пацієнтів та грамотну цінову політику.

У медичному центрі сьогодні працює згуртований професійний колектив, який постійно поповнює свої знання, вдосконалює навички та вміння.

Основним методом лабораторних досліджень тут вибрали радіоімунологічний метод, оскільки в галузі гормональної діагностики саме він є найбільш достовірним та стабільним, має високий ступінь чутливості.

Співробітники діагностичної лабораторії МТМ також досконало володіють і хемілюсцентним способом. Це найбільш сучасний метод при діагностиці імунологічного профілю. Зазвичай процес хемілюмінесценції проходить дві стадії - хемілюмінесцентну реакцію та люмінесценцію.

Основна інформація про лабораторії МТМ

Компанія має досвід п'ятирічної роботи з визначення вродженого гіпотиреозу у новонароджених методом «сухої плями». Ця робота проводилася в деяких пологових будинках у Києві та в деяких інших містах України.

Фахівці лабораторії МТМ займаються також розробкою та впровадженням у практику алгоритмів обстежень пацієнтів різних напрямів медицини.

Радіоімунологічний аналіз, яким користуються в лабораторії МТМ при гормональних дослідженнях, має свої особливості та застосовуються спеціальні методики. За допомогою біологічних методик, як правило, можна визначити наявність речовини, але не можна зробити її кількісну оцінку. Таку можливість дають кількісні імунохімічні та неімунохімічні методи аналізу.

У лабораторії МТМ використовується один із найпопулярніших в ендокринології та онкології методів – твердофазний радіоімунологічний аналіз (РІА). За допомогою РІА в біологічних рідинах визначають концентрації гормонів, факторів росту, ферментів, аутоантитіл, маркерів злоякісних новоутворень та інших речовин (наприклад, лікарських засобів та наркотиків).

Додаткові переваги Гормональної лабораторії МТМ

Застосування радіоімунологічного аналізу (РІА) є візитівкою гормональної лабораторії МТМ. У його основі лежить феномен конкуренції: зв'язування антитіл з антигеном, міченим радіоактивним ізотопом, що пригнічується у присутності неміченого антигену.

Розроблено безліч варіантів РІА. У лабораторії застосовують порівняно молодий метод твердофазного РІА. Раніше застосовувалася більш трудомісткий та довгий у постановці рідкофазний РІА. Особливий різновид методу – імунорадіометричний аналіз (ІРМА), в якому використовуються мічені антитіла, на відміну від RIA, де використовуються мічені антигени.

Перевагою практично всіх наборів RIA є проведення аналізу без попереднього розведення аналізованих проб. Таким чином, при досить широкому діапазоні концентрацій, що визначаються, виключається додаткове джерело.

В даний час, порівнюючи якість одержуваних методом РІА результатів, поруч вартий стояти тільки хемілюмінесцентний або флуоресцентний аналіз.

Переваги РІА в порівнянні з іншими біологічними та біохімічними методами:

- висока чутливість, що дозволяє визначати малі кількості речовини;

- висока специфічність, обумовлена ​​принципом імунологічних (антиген-антитіл) реакцій;

- висока точність та відтворюваність методу;

- простота виконання аналізу та значна пропускна здатність, що дозволяє проводити без особливих зусиль великі кількості проб;

- відсутність променевого навантаження на хворого.

Ці та багато інших методів, які застосовують у роботі лабораторії МТМ, дозволяють максимально ефективно застосовувати їх на практиці для встановлення максимально об'єктивних результатів досліджень взятих біологічних зразків.

Основним принципом роботи гормональної лабораторії МТМ полягає в тому, щоб не зупинятися на досягнутому, йти вперед, постійно розширювати спектр послуг, зберігаючи при цьому незмінно високу якість роботи та рівень обслуговування.

Ліки