Медична лабораторія «ІММУНО-ТЕСТ» - якість, яка доступна всім

Медична лабораторія «ІММУНО-ТЕСТ» - якість, яка доступна всім

1 філіал

224 послуги

Незалежна медична лабораторія «ІММУНО-ТЕСТ» - сучасний заклад, оснащений лабораторним обладнанням останнього покоління, яким вміло користується висококваліфікований персонал

Медична лабораторія «ІММУНО-ТЕСТ». Стисле резюме

Центр сучасної лабораторної діагностики «ІММУНО-ТЕСТ» працює у місті Дніпро, на вулиці Філософській. Це дуже симптоматично, адже у перекладі з грецької «філософія» означає «любов до мудрості».

Відкрито лабораторію з 1998 року. Оскільки її заснував колектив імунологів, серед яких як лаборанти, так і лікарі, у пріоритеті досліджень лежать імунологічні тести.

Унікальність імунологічних досліджень зумовлена ​​високотехнологічним обладнанням. Зокрема, аналізи проводяться на французькому устаткуванні, серед якого – автоматизована система електрофорезу в гелях аграгози, протеїнограф. Також лабораторія має можливість проводити уропротеїнограму, диференціацію протеїнурії, імунофіксацію, поділ білків на фракції, інші складні аналізи.

Кожен клієнт лабораторії може завести на сайті компанії особистий електронний кабінет, і отримувати результати аналізів у режимі онлайн. Швидкість виконання така, що через дві години після здачі аналізів ви можете побачити результати у своєму кабінеті. Додаткову плату за швидкість виконання при цьому не вимагають.

Максимальна автоматизація роботи устаткування зводить до мінімуму людський чинник.

Всі процеси, обладнання, кваліфікація персоналу суворо контролюються за допомогою міжнародних та вітчизняних систем оцінювання їхньої якості.

Основна інформація про лабораторію «ІМУНО-ТЕСТ»

У лабораторії «ІММУНО-ТЕСТ» роблять майже 600 видів аналізів.

Зокрема тут проводиться весь спектр загальноклінічних досліджень, а також дослідження:

- гормональної панелі;

- пренатальної діагностики;

- онкологічної панелі;

- аналіз крові на біохімію (мікроелементи, вітаміни, ферменти) покаже стан внутрішніх органів;

- імунної системи;

- аутоімуннологічні;

- алергологічні;

- щодо наявності в крові інфекцій, бактерій і паразитів;

- комплексні.

Висока швидкість та точність результатів досягається за рахунок роботи висококласних фахівців на високоточному обладнанні – до 80% аналізів можуть бути отримані у день здачі зразків.

Якість результатів аналізів на рівні світових стандартів забезпечується постійним контролем якості послуг та підтверджується сертифікатами SEQAS, ПДВ «ОХМАТДИТ», регулярно інспектуються в ході щорічних аудитів.

Додаткові переваги лабораторії «ІММУНО-ТЕСТ»

Основні переваги лабораторії полягають в тому, що вузька спеціалізація даної установи, спрямована на отримання аналізів, швидко і точно дозволяє персоналу зосередитися на виконанні саме цього завдання.

Важливим аспектом своєї діяльності у лабораторії «ІММУНО-ТЕСТ» вважають також забезпечення цінової доступності аналізів. Враховуючи цей фактор, у лабораторії існує гнучка система знижок:

- 10% - знижка для пенсіонерів, інвалідів І групи та дітей віком до 14 років;

- 50% - знижка ветеранам ВВВ.

Як фахівці, так і керівництво лабораторії відкриті та контактні по відношенню до кожного пацієнта.

У лабораторії раді сприяти своєю роботою підвищувати якість медичного обслуговування у місті Дніпро, та забезпечувати доступність сучасних досліджень у лабораторії європейського рівня та європейського сервісу всім категоріям населення.

Тут стежать за тим, щоб кожному пацієнту було забезпечено індивідуальний підхід.

Медлабораторія «ІММУНО-ТЕСТ» регулярно на щорічній основі проходить інспектування на відповідність вимог контролю якості Британського медичного Центру діагностики та досліджень всесвітнього ринку Fortress Diagnostics.

Основним критерієм рівня якості та важливою умовою конкурентоспроможності лабораторії є достовірність результатів. Найсучасніше аналітичне обладнання від найкращих світових брендів, лідерів ринку, перевірених часом, що працює в лабораторії «ІММУНО-ТЕСТ», і є запорукою точних та швидких результатів.

Зокрема, з сучасного обладнання лабораторія має в своєму розпорядженні:

- інноваційний модульний мікроскоп виробництва Carl Zeiss;

- двоканальний оптичний коагулометр напівавтоматичної дії;

- унікальний прилад-аналізатор сечі (до 13 параметрів);

- напівавтоматичний біохімічний аналізатор останнього покоління на основі LED;

- автоматичний імунохемілюмінесцентний аналізатор;

- автоматичний гематологічний аналізатор ВС-5300 Mindray, який має диференціювання за допомогою лазерного розсіювання;

- інше лабораторне обладнання.

Обладнання працює також на найсучаснішому програмному забезпеченні, а фахівці компанії регулярно підвищують свою кваліфікацію.

Ліки