Інститут мікробіологічних досліджень IMD – точність та швидкість отримання результатів

Інститут мікробіологічних досліджень IMD – точність та швидкість отримання результатів

1 філіал

274 послуги

Медична лабораторія IMD робить все для того, щоб пацієнти швидше одужали та знову насолоджувалися гармонією життя

Інститут мікробіологічних досліджень IMD. Стисле резюме

Нова, створена у 2015 році незалежна медична лабораторія IMD (інститут мікробіологічних досліджень), приватної форми власності, спеціалізується на дослідженнях у галузі мікробіології.

У Києві працюють три філії компанії – на Лівому березі (Дарницька площа), на Оболоні та на м. Житомирська.

Незважаючи на те, що лабораторія працює лише кілька років, тут щорічно перевіряють понад 50 тис. досліджень біологічних матеріалів за більш ніж 700 показниками. Компанія співпрацює з більш ніж 200 корпоративними клієнтами (клініками, приватними медичними кабінетами).

Компанія вже сьогодні займає лідируюче місце у сфері мікробіологічних досліджень в Україні.

Тут виявляють, зокрема:

- патогенні мікроорганізми широкого спектру, у тому числі в IMD здатні виявляти дріжжеподібний та міцеліальний грибок:

- рівень чутливості до популярних антибактеріальних та антимікотичних препаратів (81 препарат), відповідно до стандартів EUCAST, з обчисленням мінімальних інгібуючих концентрацій для того, щоб лікування було результативним та безпечним.

У лабораторії мікробіологічних досліджень проводять:

- біохімічні;

- гормональні;

- імунологічні дослідження;

- діагностику torch-інфекцій;

- ПЛР-діагностику інфекцій (включаючи COVID-19);

- цитологічні дослідження;

- аналізи на виявлення паразитів (гельмінтів та найпростіших);

- дослідження на онкомаркери (специфічні білки/антигени у крові, що вказують на ймовірність розвитку онкозахворювань);

- виявлення урогенітальних інфекцій.

У лабораторії також займаються науковою роботою, вивчаючи та впроваджуючи на практиці в Україні світовий досвід мікробіологів. Тут постійно тестують і оперативно впроваджують новітні методи діагностики у пошуку найбільш ефективних.

Основна інформація про лабораторії Інституту мікробіологічних досліджень IMD

Інститут мікробіологічних досліджень IMD є сучасною мікробіологічною лабораторією, яка здатна проводити мас-спектрометричну ідентифікацію 1316 мікроорганізмів та більш ніж 200 видів дріжджових та міцеліальних (цвілевих) грибів.

У лаборатоірі IMD проводять також мікологічні аналізи, причому обов'язково проводиться люмінесцентна мікроскопія. Застосовується спеціальне устаткування - люмінесцентний мікроскоп, що має високу точність (96%) проведених аналізів. Завдяки цьому практично неможливо отримати хибнонегативний або хибнопозитивний результат.

Тут є можливість довести аналіз на резистентність до антибіотиків протягом 10 днів без повторного взяття крові.

Також важливою перевагою IMD є можливість проведення аналізу на ефективність спільного застосування двох антибіотиків та на їх взаємодію. У деяких випадках їх роздільне застосування ефективніше, ніж сумісне.

У лабораторії ведеться безперервний діалог з лікарями, які ведуть медичну практику, щоб доносити до медиків та пацієнтів усі переваги застосування нових технологій з метою досягнення ефективного результату в лікуванні.

IMD забезпечує не тільки точність та високу швидкість отримання найскладніших аналізів, а й оточує пацієнтів турботою та затишком. Потрапляючи в одну з лабораторій IMD, пацієнт зустріне щирий та безпечний сервіс, конфіденційність, і що не менш важливо сьогодні – гнучку систему знижок (разові, накопичувальні, корпоративні, знижки для онкохворих, знижки ветеранам ВВВ та АТО, інвалідам, пенсіонерам, дітям, багатодітним сім'ям, ліквідаторам аварії на ЧАЕС тощо).

Також у лабораторії є можливість замовити виїзд бригади додому чи офісу. Пацієнт має можливість здати біологічні зразки, не виходячи з дому та отримати результат на свою електронну пошту, не відволікаючись від роботи чи домашніх турбот.

Високий професіоналізм співробітників контролюється за допомогою регулярних атестацій та навчальних курсів.

Додаткові переваги Інституту мікробіологічних досліджень IMD

Основні переваги лабораторії IMD – високотехнологічне обладнання, хімічні реагенти від найкращих світових виробників, спеціалізоване програмне забезпечення для найскладнішої та найсучаснішої медичної апаратури.

Точність результатів досягає 99%, що є чудовим показником. При проведенні досліджень використовуються аналізатори та системи світових виробників із США, Німеччини, Швейцарії та Франції.

Результати мікробіологічних досліджень можна отримати вже на 2-й день завдяки застосуванню лідера з виробництва поживних середовищ bioMérieux (Франція).

Діяльність лабораторії «Інститут мікробіологічних досліджень IMD» підтверджена сертифікатами та дозволами, виданими компетентними органами та акредитованими організаціями.

У лабораторії IMD впевнені: мета роботи компанії - забезпечувати точність та швидкість отримання результатів досліджень, які допомагають поставити точний діагноз та скоротити час лікування.

Ліки