INVITRO (ІНВІТРО) – якість на всіх етапах лабораторного дослідження

INVITRO (ІНВІТРО) – якість на всіх етапах лабораторного дослідження

1 філіал

222 послуги

Клініко-діагностична лабораторія ІНВІТРО – пацієнт може бути впевнений, що його діагноз ґрунтується на результатах повного та точного лабораторного дослідження

Незалежна лабораторія INVITRO (Інвітро). Коротке резюме

Незалежна лабораторія ІНВІТРО – сучасна міжнародна компанія, що має філії у кількох країнах. Заснована 1995-го року, в Україні клініка працює з 2010-го року, і з того часу до мережі ІНВІТРО увійшли понад 70 медичних кабінетів із забору аналізів у нашій країні.

В Україні компанія має відділення у кількох містах країни, у тому числі в Кам'янському, Києві, Вінниці, Черкасах, Чернігові, Запоріжжі, Кременчуці, Кривому Розі, Миколаєві, Нікополі, Горішніх плавнях, Миргороді, Одесі, Полтаві, Харкові, Сумах, Херсоні.

Лабораторію ІНВІТРО обрали як партнера понад 150 медичних закладів – приватних клінік, амбулаторій. Серед них, зокрема, клініка «Новий зір» та медичні центри «Довіра» та «Юнімед».

Завдяки багаторічному міжнародному досвіду ІНВІТРО має можливість застосовувати в нашій країні методи лабораторної діагностики, які мають перевірений ефект.

Понад 400 медичних центрів сьогодні – клієнти лабораторії ІНВІТРО, а всього діагностично-лабораторної мережі ІНВІТРО довіряє понад 3 тис. медиків.

Компанія здатна здійснити понад 1800 лабораторних досліджень з 50 панелей. Основний український офіс компанії знаходиться у м. Дніпро, займаючи там окреме приміщення на чотири поверхи.

У лабораторному комплексі ІНВІТРО є відділи, що займаються загальноклінічними дослідженнями, біохімічними, імунохімічними, мікробіологічними аналізами, а також дослідженнями, що проводяться за методикою ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції).

Дуже потрібна і послуга виїзду додому, завдяки чому аналізи можна здати, не виходячи з дому.

У незалежній лабораторії ІНВІТРО зробили ставку на повну програму діагностики. Тому є при лабораторії й додаткові підрозділи. Зокрема, тут можна отримати не лише аналізи взятих біохімічних зразків, але також провести УЗД та МРТ, адже інструментальна та комп'ютерна діагностика є необхідною для встановлення точного діагнозу.

Точна діагностика, що дає об'єктивну інформацію, допомагає як лікарям, так і їхнім пацієнтам дбати про здоров'я протягом усього життя.

Основна інформація про лабораторії компанії INVITRO (ІНВІТРО).

Усі аналізи, що проводяться в лабораторії, піддаються подвійному підтвердженню – технологічному та медичному.

У лабораторно-діагностичному центрі ІНВІТРО впроваджено міжнародні вимоги щодо ефективного контролю якості, що підтверджено численними іноземними інспекціями та сертифікатами встановленого зразка. Система контролю якості ґрунтується на принципах затвердження стандартів проведення лабораторних досліджень на всіх етапах. Також аналізується внутрішньолабораторний та зовнішній король якості.

Етапи виконання лабораторних аналізів:

- преаналітичний;

- аналітичний;

- постаналітичний.

Усі дані аналізує унікальна лабораторна інформаційна система Analytix. Цією системою забезпечується надійна реєстрація, зберігання та прискорений пошук результатів аналізів.

Звісно, ​​у всіх сферах діяльності неможливо повністю виключити людський чинник. Система контролю якості покликана мінімізувати їх ризики та дає набір інструментів для цього.

Добра організація якісної проведення всіх етапів лабораторного дослідження дозволяє отримати результат в автоматизованій базі обліку аналізів, який може бути сміливо застосований лікарем для встановлення діагнозу та призначення ефективного лікування.

Додаткові переваги Незалежної Лабораторії INVITRO (ІНВІТРО)

Найважливішим фактором ефективної роботи лабораторії є якість та точність медичного обладнання, яке використовується в роботі. Воно також зводить до мінімуму суб'єктивні чинники у проведенні досліджень та дає більш точну картину стану людського організму.

У лабораторії ІНВІТРО використовується обладнання найкращих світових брендів американського, швейцарського, німецького, австрійського та французького виробництва. Зокрема, компанія пишається роботою на:

- автоматичному імунохемілюмінесцентному аналізаторі, виробництва Architect i2000 Abbott Laboratories;

- автоматичном біохімічному аналізаторі Olympus AU400, виробництва Beckman Coulter;

- автоматичному хемілюмінесцентному аналізаторі IMMULITE 2000, виробництва Siemens Medical Solutions Diagnostics;

- автоматичному коагулометрі ACL ELITE PRO та ACL 7000, виробництва Instrumentation Laboratories;

- електролітичному аналізаторі Roche 9180, виробництва F. Hoffmann-La Roche Ltd;

- детектуючому ампліфікаторі ДТ-96, виробництва ДНК-Технологія (Росія);

- іншому обладнанні найнадійніших виробників.

У незалежній лабораторії ІНВІТРО можна здати аналізи крові, сечі та калу на аналіз, згідно з графіком роботи медичних лабораторій. Щоб здати їх у медичному офісі, необхідно ознайомитись із правилами підготовки до лабораторного дослідження.

У роботі також використовуються високоякісні реактиви фірми ioMerieux, виробництва Франції.

Ліки