Лабораторія IQLab - бездоганна якість досліджень, якому можна довіряти

Лабораторія IQLab - бездоганна якість досліджень, якому можна довіряти

IQLab є незалежною українською лабораторією, яку відрізняють високоякісний сервіс і якість результатів досліджень, що викликають довіру у тисяч пацієнтів

Лабораторія IQLab. Стисле резюме

Регіональна лабораторія IQLab (ТОВ "Санітас-Д") для вивчення аналізів, необхідних в медичній практиці, була організована в 2018-му році в місті Дніпро.

За минулий час клініка досягла можливості робити практично всі відомі аналізи - від загальних аналізів крові до складних гістологічних і патоморфологічних досліджень. У місті Дніпро сьогодні відкрито 17 відділень, де кожен бажаючий може здати необхідні аналізи.

У лабораторії також існує можливість викликати бригаду лаборантів додому, щоб здати аналізи, не виходячи з дому. Результати можна отримати як в електронному, так і в паперовому вигляді.

У зв'язку з епідемією COVID-19 в клініці є можливість здати тести на цей вид коронавируса. Тут також можна БЕЗКОШТОВНО зробити вакцину від COVID-19, оскільки лабораторія IQLab приєдналася до відповідної державної програми.

Лабораторія IQLab пропонує доступні ціни, а індивідуальність підходу до кожного клієнта, комфорт і точність є основними конкурентними перевагами, що відрізняють її від більш розгалуджених лабораторних мереж.

Основна інформація про Лабораторії IQLab

IQLab пропонує як комплексні, так клінічні і загальні дослідження, які проводять висококласні фахівці.

Зокрема, тут можна отримати повний і об'єктивний результат аналізів, зданих за напрямами: загальноклінічних досліджень, біохімічних досліджень, показниками ліпідного обміну, мікроелементів і електролітів, репродуктивної панелі, тиреоидной панелі, в рамках комплексних досліджень, інфекційної панелі, включаючи TORCH-інфекції. Тут проводять дослідження гемостазу, ревматоидной панелі, вивчають маркери серцево-судинних захворювань, вимірюють вміст вітамінів, мікроелементів, амінокислот і ліпідів в крові.

У лабораторії IQLab також можна здати аналізи на всі можливі гормони, необхідні для гармонійної роботи ендокринної системи, в тому числі гормони щитовидки, все гормони статевої сфери.

Лабораторія забезпечує вивчення аналізів онкомаркерів, аутоімунних захворювань, генетичних порушень. І звичайно, за доступними цінами можна здати основні аналізи, необхідні для постановки діагнозів в терапії - загальні, клінічні, біохімічні, мікробіологічні, патоморфологічні, аналізи на алергени, інші аналізи і тести.

Всі аналізи, дослідження і діагностику проводять фахівці високого рівня, при цьому використовуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта. IQLab має всі відповідні сертифікати, які є підтвердженням якості та точності всіх аналізів.

Всі дослідження проводяться в місті Дніпро у власній лабораторії, оснащеній аналітичним лабораторним обладнанням останнього покоління. Устаткування має високу пропускну здатність і високою швидкість і точністю результатів. Контроль якості роботи обумовлений тим, що в лабораторії неухильно виконують всі протоколи досліджень.

В результаті і пацієнти і лікарі можуть бути впевнені в точності результатів аналізів, на підставі яких ставиться діагноз і призначається лікування.

Додаткові переваги Лабораторії IQLab

Найбільша для свого регіону мережа лабораторій, яка на сьогодні здатна виконати всі необхідні аналізи - IQLab - продовжує розвиватися і йти в ногу з часів, зокрема, під час видачі аналізів клієнт може пред'явити цифровий паспорт.

У лабораторії IQLab також знімають з самоізоляції за програмою «Дій Вдома», коли людина приїжджає з-за кордону і повинна відбути карантин. Тестування проводиться як через ПЛР-тест, так і через експрес-тестування. Таким чином, протягом невеликого часу ви можете здати експрес-тест і отримати сертифікат англійською та мовою, на фірмовому бланку лабораторії, що містить QR-код. Даний код визнається як в Україні, так і за кордоном.

У зв'язку з епідемією COVID-19 у відділенні IQLab на вулиці Привокзальній (м Дніпро) проводиться БЕЗКОШТОВНА вакцинація від цієї хвороби, оскільки лабораторія приєдналася до загальноукраїнської державною програмою.

Записатися на вакцинацію можна заздалегідь.

Протипоказаннями до вакцинації є:

- температура тіла вище 38 ° C;

- алергія на один з компонентів вакцини коли-небудь в минулому;

- алергічна реакція на першу дозу вакцини.

Після введення другої дози вакцини пацієнтові буде виданий сертифікат міжнародного зразка, який приймають у 56 країнах світу (8 з них - країни Європейського Союзу). Постійні оновлення інформації про дозвіл відвідування країн з даними сертифікатом - див. на державному сайті, присвяченому вакцинації від COVID-19.

У лабораторії IQLab запрошують всіх, хто дбає про себе і своє здоров'я, приходити в лабораторію і берегти своє здоров'я і здоров'я своїх близьких!

Ліки