Медцентр Добробут - будує довіру до медицини, підвищуючи стандарти медпослуг

Медцентр Добробут - будує довіру до медицини, підвищуючи стандарти медпослуг

Колектив клініки «Добробут» докладає максимальних зусиль для того, щоб залишатися в лідерах рейтингу довіри пацієнтів за професійним рівнем, покращувати сервіс і доступність

Медична мережа «Добробут». Стисле резюме

Київська мережа медичних клінік - медичний центр «Добробут», почав свою роботу в 2001-му році. Пацієнти тут можуть отримати повний обсяг послуг - в клініці проводять консультації сімейні лікарі, педіатри, доктори вузької спеціалізації. Також в клініці функціонують діагностичні кабінети. А після приєднання в 2019-му році клініки «Борис» (організована в 1993-му, акредитацію вищої категорії МОЗ отримала в 1998-му), в клініці «Добробут» з'явилися своя лабораторія для аналізів, стаціонар, а також розширено базу невідкладної допомоги .

Бажаючи досягти максимального результату, тут спираються на професійний досвід і знання співробітників мережі клінік. В "Добробуті" дотримуються сучасних підходів в лікуванні хвороб в українських реаліях.

Колектив «Добробуту» об'єднує всебічна турбота про життя і здоров'я пацієнтів.

Всього в Києві функціонує 19 медичних центрів, серед яких - вертебрологічний центр, стаціонар, в якому є відділення реабілітації пацієнтів, які перенесли інсульт, численні багатопрофільні клініки. Нещодавно був відкритий новий інноваційний центр хірургії серця і судин. А невідкладна допомога оснащена сучасними реанімобілями та навіть санітарною авіацією.

Якість надаваних пацієнтам послуг однакова в усіх медичних клініках мережі «Добробут». У кожній з них діє єдиний стандарт якості роботи, тому будь-який пацієнт «Добробуту» отримає однаково високу якість сервісу і обслуговування незалежно від конкретної клініки, в яку звернувся пацієнт.

У клініці сьогодні можуть надати всі необхідні медичні послуги, включаючи невідкладну швидку допомогу, лікування, профілактику захворювань, їх діагностику та реабілітацію.

Інформація про послуги лабораторії медичної мережі «Добробут»

Після приєднання клініки «Борис» в мережі «Добробут» з'явилася власна лабораторія, що має всі необхідні сертифікати і акредитацію.

Завдяки цьому в клініці можна здати аналізи, і отримати результатів в рамках однієї медичної системи. У клініці можна здати всі необхідні аналізи - загальні, клінічні, біохімічні, алерготести, аналізи гормональної панелі і інші аналізи, необхідні для діагностування захворювання.

Під час епідемії COVID-19 особливої ​​важливості набуває своєчасне тестування відповідно до сучасних методів діагностики.

Найбільш популярним і затребуваним аналізом на COVID-19 є метод полімеразної ланцюгової реакції, або ПЛР-тест. Також тут можна протестуватися на COVID-19 декількома методами аналізу - ІФА, ПЛР, за допомогою експрес-тестів різних виробників.

При проведенні експрес-тесту слід розуміти, що він ефективний не відразу, і не раніше, ніж на 6-й або навіть 9-й день після інфікування. У цей час у пацієнтів ще може не бути симптомів - температура в межах норми, дихання і кашель відсутній, а нюх ще не пропав.

У цьому випадку результати тесту можуть бути негативними, хоча пацієнт вже хворий.

В результаті імуноферментного аналізу (ІФА-тесту) - клієнт отримує інформацію про кількість антитіл і, відповідно, рівень імунітету до цього захворювання (найчастіше - IgG - стійкий імунітет).

Оплата робота лабораторії може проводитися як банківською картою, так і за готівковий розрахунок.

Подібний аналіз можна замовити з викликом на будинок або в офіс - бригада лаборантів під'їде і зробить всі необхідні маніпуляції на місці.

Експрес-тест буде готовий вже через півгодини, а аналіз по ПЛР-методи або ІФА-методом - через дві доби.

Після проведеного аналізу клієнту слід залишатися на самоізоляції. Якщо тест виявиться позитивним (тобто підтверджує, що ви хворієте COVID-19), то пацієнт повинен провести лікувальний курс і залишатися на самоізоляції до тих пір, поки буде залишатися небезпечним для оточуючих. Повторне тестування можна проводити не раніше 14 діб після позитивного результату.

Інформація про позитивний результат в обов'язковому порядку передається в СЕС МОЗ України.

Додаткові переваги медичної мережі «Добробут»

Колектив клініки «Добробут» усвідомлює ступінь соціальної відповідальності, яку несе в якості установи охорони здоров'я.

Ось чому з самого початку особлива увага приділялася пацієнтам з особливими потребами. Одне з відділень мережі займається спеціалізованої медичною та психологічною допомогою дітям і дорослим з особливостями розвитку.

З цієї ж причини з 2013-го року в клініці встановлено знижку розміром 10% на всі послуги для осіб з обмеженими можливостями (при пред'явленні посвідчення про інвалідність).

Основною цінністю для співробітників медичної мережі «Добробут» було і залишається життя людини. Ось чому кожна дія співробітників клініки оцінюється виключно відповідно до користі, яку його праця принесла для людського життя.

Ліки