Медична група компаній «Гіппократ» - лабораторна діагностика і якісне медобслуговування

Медична група компаній «Гіппократ» - лабораторна діагностика і якісне медобслуговування

Клініка «Гіппократ» надає якісне медичне обслуговування за допомогою передових методів лікування і з застосуванням найбільш передових технологій, а також проводить лабораторну діагностику за допомогою сучасного обладнання

Головне про клініку "Гіппократ"

Товариство з обмеженою відповідальністю «Медична група компаній« Гіппократ »отримала ліцензію на ведення загальної лікарської практики в травні 1999 року, і з тих пір ось уже понад 20 років надає високоякісну медичну допомогу пацієнтам.

З моменту заснування клініка розташовується в Солом'янському районі столиці України - міста Києва, за адресою: вул. Вацлава Гавела, 4.

Клініка працює цілодобово, а це означає, що медична допомога може бути надана тоді, коли вона необхідна пацієнтові.

Основні напрями роботи клініки "Гіпократ"

За минулі роки клініка «Гіппократ» постійно розширювала напрями надання медичної допомоги, і на сьогодні кожному пацієнту можуть бути надані наступні медичні послуги в галузі охорони здоров'я:

- консультація дипломованих фахівців вузького профілю;

- лабораторна діагностика;

- ультразвукова діагностика;

- фізіотерапевтичні процедури;

- спостереження за станом хворого в динаміці;

- профілактичні огляди;

- оперативне втручання (при необхідності);

- ви можете запросити лікаря додому.

У клініці працюють дипломовані та висококваліфіковані фахівці в області гінекології, дерматології, флебології, трихолог, подології, сексопатології, венерології, проктології, урології, неврології, отоларингології, косметології, кардіології, наркології, ендокринології. Прийом також ведуть досвідчений хірург і нарколог.

Керівництво клініки «Гіппократ» стимулює постійне підвищення кваліфікації своїх фахівців, завдяки чому лікування пацієнтів йде в ногу з усіма сучасними інноваціями в медичній науці.

За необхідності в клініці «Гіппократ» може бути надано термінове оперативне втручання.

Як зазначалося, тут також проводяться фізіологічні процедури. Зокрема, пацієнт може отримати послуги в області мануальної терапії, озонотерапії, гірудотерапії (лікування п'явками). В області косметології клініка надає такі процедури, як плазмаліфтінг, мезотерапія, плазмаферез.

Важливою особливістю лікування в клініці «Гіппократ» є цінова доступність послуг, що надаються.

Додаткова інформація з лабораторної діагностики

Лабораторна діагностика проводиться за допомогою одноразових стерильних інструментів досвідченим персоналом. При цьому клініка забезпечує повну конфіденційність при індивідуальному підході.

Всі результати ваших досліджень залишаться таємницею між вами і лікарем.

Особливістю лабораторної діагностики клініки «Гіппократ» є проведення спектрального аналізу волосся пацієнта. За допомогою такого інноваційного неінвазивного методу діагностики лікар визначає хімічний і мінеральний склад волосся. Їх співвідношення дає об'єктивну інформацію про стан організму, його окремих органів і систем, виявить ймовірність розвитку патологічних процесів.

Клініка «Гіппократ» має сучасне обладнання, що дозволяє провести аналіз на вміст 28 мікроелементів у волоссі людини. При цьому застосовується метод, званий «рентгено-флуоресцентна спектрометрія».

За допомогою методу спектрального дослідження волосся в організмі людини можуть бути виявлені токсини, отрути, отруйні речовини. Якщо суб'єктивні враження людини викликають сумніви в постановці діагнозу, то даний метод, безумовно, може виявити, чи була людина отруєна і чи має приховані порушення обмінних процесів, що впливають на роботу всього організму в цілому.

В результаті проведених комп'ютером розрахунків пацієнт отримає повний звіт з описом виявлених мікроелементів, індивідуальну таблицю мікроелементів. Також результати будуть надані в графічному вигляді в формі діаграми. Досвідчений терапевт дасть всі необхідні рекомендації лікування виявлених патологій.

Додаткові послуги клініки "Гіпократ"

Одне з важливих напрямів роботи клініки - фізіологічні процедури, які мають системну дію на організм. У клініці «Гіппократ», зокрема, проводиться послуга мембранного плазмаферезу. Метод полягає в очищенні крові, внаслідок чого організм очищається, проводиться його детоксикація, оскільки з організму видаляють продукти розпаду, білки-патогени, а також тромби.

Цей метод застосовується в лікуванні найрізноманітніших захворювань. Зокрема, він ефективний при порушеннях обмінних процесів, захворюваннях щитовидної залози, цукровому діабеті, наслідком чого стає надмірна вага пацієнта. Також плазмаферез дає прекрасні результати при лікуванні екземи, шкірної вугрової висипки.

Очищення крові підвищує імунітет, тому абсолютно необхідна при вовчаку та ревматизмі. Мембранний плазмоферез допомагає позбутися від алкогольної інтоксикації, і навіть знімає хронічну втому.

Як показав сумний досвід, одним із наслідків перенесеної коронавирусной інфекції COVID-19 є алопеція. Досвідчений трихолог-дерматолог клініки «Гіппократ» надає послуги по відновленню здоров'я волосся. Тут ви отримаєте анонімне і ефективне лікування різних видів алопеції - як андрогенної, так і осередкової, або гніздової.

Одним із найбільш сучасних методів лікування є кріотерапія. В результаті впливу на волосяний покрив за допомогою азоту при температурі -150 ° C, в клініці ефективно лікують такі патології волосся, як облисіння (незалежно від причин втрати волосся), ламкість волосся, жирна себорея, а також ослаблення волосся при гормональних збоях як у жінок, так і у чоловіків.

Процедура абсолютно безпечна і високоефективна.

Ці та багато інших методів діагностики і лікування, високий професіоналізм та адекватні ціни за надані послуги вже більше 20 років привертають пацієнтів в клініку «Гіппократ».

Ліки