Клініка Маркова проведе повний цикл діагностичних та лікувальних послуг

Клініка Маркова проведе повний цикл діагностичних та лікувальних послуг

1 філіал

226 послуг

У клініці доктора Маркова кожному пацієнту підберуть індивідуальний набір антибактеріальних засобів.

Клініка Маркова. Коротке резюме

Клініка Маркова заснована доктором-педіатром та інфекціоністом Ігорем Марковим, який має значний досвід роботи за кордоном. 1996-го року лікар відкрив клініку «Vitacell», а 2010-го – отримав ліцензію Міністерства охорони здоров'я України ТОВ «Клініка Маркова».

Розташована клініка у Києві, на вулиці Раїси Окіпній. Це – діагностико-лабораторний медичний комплекс, завдання якого – повне обстеження організму людини для виявлення причини хвороби.

У ході своєї лікарської практики доктор Марков винайшов свій спосіб лікування деяких захворювань. За допомогою запатентованого доктором Марковим методу створення індивідуально підібраної вакцини в клініці лікують:

- захворювання, спричинені TORCH-інфекціями;

- увеїти;

- епілепсії;

- папіломатози.

За допомогою подібного методу лікують та інші захворювання, зокрема, спричинені стафілококом.

Крім того, у клініці Маркова пацієнти можуть отримати професійні консультації гінеколога, гінеколога-ендокринолога, отоларинголога, уролога, інфекціоніста, дитячого гастроентеролога.

Щоб призначити відповідне індивідуальне лікування, потрібне детальне лабораторне дослідження показників крові пацієнта, адже ліки підбираються з урахуванням усіх особливостей конкретного хворого. Для точної діагностики в клініці Маркова діє своя клініко-діагностична лабораторія.

У лабораторії проводять якісні та кількісні дослідження, коло яких досить широке. Зокрема, тут проводять аналізи з панелей: клінічно-діагностичної, біохімічної, серологічної, бактеріологічної, імунологічної, гормональної, мікроскопічної, токсикологічної. Також проводять аналізи методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції).

Крім того, в лабораторії клініки Маркова перевіряють рівень резистентності антибактеріальних засобів і 10 різних бактеріофагів щодо культур, що виділяються у пацієнта.

Зданий біологічний матеріал автоматично супроводжується онлайн від хвилини, коли було взято аналіз і до моменту видачі результату. Підсумки дослідження можна отримати у зручній для пацієнта формі – як в електронній, так і паперовій формі. Електронну форму можна надіслати на вказану клієнтом електронну пошту, або результат може бути отриманий в особистому кабінеті на офіційному сайті клініки. Доступ до особистого кабінету має кілька ступенів захисту, що гарантує конфіденційність результатів.

За результатами досліджень у клініці можна отримати спеціалізовану консультацію. Пацієнту буде розписано індивідуальний план лікування, і виготовлено спеціальні ліки, розраховані за його показниками.

Основна інформація про лабораторії Клініки Маркова

Клініко-діагностична лабораторія клініка Маркова має ліцензію МОЗ України, видану у 2011 році.

Точність аналізів має значення для встановлення діагнозу. Ось чому в клініці Маркова не скупляться на високоякісні та сучасні реагенти (хімікати), що використовуються під час проведення лабораторних досліджень.

У давнину залишилися часи, коли для вивчення зразків крові фахівці використовували лупу або, у крайньому випадку, мікроскоп. Сьогодні для вивчення біологічних зразків намагаються застосовувати медичне та лабораторне обладнання, за якого втручання людини буде мінімальним, щоб уникнути помилок «людського фактора».

У клініці застосовують імпортну діагностичну техніку від найкращих світових брендів виробництва Швейцарії, Австралії, Австрії. Зокрема, біологічний матеріал перевіряють за допомогою біохімічного аналізатора Microlab, гематологічного аналізатора Mythic18, термоциклера Rotor Gene, мікропланшетного фотометра SUNRISE, інших складних апаратів.

На такому устаткуванні можуть працювати лише працівники з досить високою кваліфікацією. Саме такими фахівцями пишається клініка Маркова.

У лабораторії надають великого значення контролю якості послуг, що тут проводяться.

Додаткові переваги Клініки Маркова

Важливою особливістю клініки доктора Маркова, що відрізняє її від інших приватних медичних закладів, є застосування особливої ​​запатентованої методики лікування інфекційних захворювань за допомогою аутовакцин.

Лікар Марков успішно лікує складні хронічні інфекції (ангіни, тонзиліти, цистити, дисбактеріози, ін.) за допомогою аутовакцин, що виготовляються з висіяних у пацієнта бактерій. Лікар пояснює, що найчастіше захворювання набувають хронічної форми через розвинену антибіотикорезистентність. Ось чому для лікування хронічних захворювань необхідно застосовувати індивідуальний підхід.

При здачі аналізів (сечі, крові) висівається флора для бакпосіву. З неї у лабораторних умовах вирощується флора, яка надалі стає базою для приготування індивідуального лікарського засобу. Препарат міститиме інактивовані фрагменти бактерій. Саме за допомогою такої інактивованої аутовакцини організм пацієнта розпізнає та знищує «ворогів» як патологічні бактерії.

Поєднання методів сучасної медицини, високотехнологічної діагностики та методу доктора Маркова повертають здоров'я пацієнтам клініки Маркова.

Ліки