Медико-діагностичний центр «Оптіма Фарм» – можливість повноцінно відчути радість життя

Медико-діагностичний центр «Оптіма Фарм» – можливість повноцінно відчути радість життя

1 філіал

288 послуг

Головною перевагою медичного центру «Оптіма Фарм» є наявність власної клініко-діагностичної лабораторії, що дозволяє швидко та точно встановити діагноз

Медико-діагностичний центр "Оптіма Фарм". Стисле резюме

Багатопрофільний медичний центр «Оптіма Фарм» - приватний медичний заклад, заснований у 1997 році.

Медичний центр «Оптіма Фарм» розташований на київській Солом'янці. Тут кожному пацієнту буде забезпечено високий рівень медичної допомоги. Запорука високої якості медобслуговування – висококваліфікований персонал лікарів, а також політика клініки, спрямована на гармонійне поєднання професіоналізму персоналу та застосування найновішого медичного обладнання, сучасних технологій.

Філії медичного центру «Оптіма Фарм» також мають сучасне діагностичне та лікувальне обладнання, де застосовують тільки одноразові інструменти.

У 2013 році медико-діагностичний багатопрофільний медичний центр «Оптіма Фарм» отримав вищу категорію акредитації, згідно з якою підприємство може надавати всі послуги діагностики та лікування.

У клініці можна отримати консультації вузьких фахівців у галузі:

- гінекології (у тому числі ендокринної гінекології);

- урології;

- проктології;

- дерматовенерології;

- гастроентерології;

- мамології;

- проктології;

- ендокринології

- інфекційних захворювань (вірусних гепатитів та TORCH-інфекцій);

- гепатології;

- сімейної медицини;

- лабораторної діагностики;

- функціональна діагностика.

Швидка постановка правильного діагнозу в найкоротші терміни – основне завдання першому етапі лікування. Ось чому так важливо для клініки мати власну діагностичну та лабораторну базу. Клініка «Оптіма Фарм» має власний багатопрофільний, сертифікований, акредитований лабораторно-діагностичний центр, завдяки чому здати аналізи та провести іншу діагностику можна, не виходячи за межі цієї медустанови.

Завдяки лабораторній діагностиці є можливість своєчасного встановлення діагнозу. Також лабораторна діагностика дозволяє контролювати перебіг лікування та стан організму пацієнта.

Клініка також має свій колл-центр для резервування лікарських засобів та медичних виробів. Він був організований для зручності пацієнтів, щоб не було необхідності особисто обходити всі аптеки в пошуках потрібних ліків за оптимальною вартістю.

Фахівці кол-центру не лише допомагають знайти необхідний препарат, а й забронюють його для пацієнта.

Основна інформація про лабораторії Медико-діагностичного центру «Оптіма Фарм»

Важлива перевага медичного центру – своя лабораторія, яка має всі необхідні акредитації та сертифікати.

Лабораторія «Оптіма-Фарм» може проводити широкий спектр досліджень біологічних зразків, які допоможуть дізнатися про стан усіх органів і систем.

Зокрема, у лабораторії проводять аналізи:

- бактеріологічної панелі;

- гормональної панелі;

- алергологічної панелі;

- загальноклінічної панелі;

- біохімічної панелі;

- аналіз онкомаркерів, електролітів, мікроелементів;

- ДНК-діагностику.

Завдяки тому, що в клініці функціонує своя клініко-діагностична лабораторія, це дає чудову нагоду у складі медичного центру "Оптіма-Фарм" відразу після проведеного дослідження біологічних зразків отримати кваліфіковану консультацію фахівця.

Додаткові переваги Медико-діагностичного центру «Оптіма Фарм»

Встановлення правильного діагнозу в сучасній медицині часто базується на діагностиці за допомогою ультразвукового обладнання. У медичному центрі «Оптіма Фарм» є діагностичне відділення, де вам проведуть діагностику на сучасному обладнанні, і пацієнт одразу отримає інформацію про стан ваших органів та систем.

Під час такого найважливішого періоду у житті жінки, як вагітність, ультразвукова діагностика стану жінки та дитини є неоціненно важливою. Високий рівень відповідальності вимагає регулярно контролювати внутрішньоутробний розвиток малюка.

УЗД плоду є інформативним, достовірним і в той же час безпечним способом дослідження як для матері, так і для дитини. Протягом усієї вагітності жінці проводять УЗД три-чотири рази:

- на 5-7-му тижні вагітності (визначають стан матері та плода);

- на 10-13-му тижні вагітності (визначають величину шийної складки плода, розмір комірної зони, інші показники його стану, у тому числі хромосомні);

- УЗД другого триместру, на 20-24-му тижні вагітності (стать малюка, його розвиток, стан його внутрішніх органів, а також стан плаценти, пуповини, шийки матки, навколоплідних вод);

- УЗД третього триместру проводиться на 30-34-му тижні вагітності (передлежання малюка, кількість навколоплідних вод, стан плаценти, стан органів та систем плода – нервової, серцево-судинної).

У клініці також проводяться ультразвукові дослідження інших органів людини, що дозволяє вивчити стан його організму.

Сьогодні «Оптіма Фарм» – це колектив однодумців, які працюють у руслі єдиної стратегії, мета якої – повернути людям здоров'я, щоб повернути радість життя кожному пацієнту.

Ліки