Медичний центр «ДАД Гіппократ» – багатопрофільна клініка, яка працює як єдине ціле

Медичний центр «ДАД Гіппократ» – багатопрофільна клініка, яка працює як єдине ціле

1 філіал

171 послуга

Висококваліфікований персонал «ДАД Гіппократ» працює для того, щоб забезпечити ефективне лікування в комфортних умовах

Медичний центр "ДАД Гіппократ". Стисле резюме

Медичний центр «ДАД Гіппократ» – це регіональна багатопрофільна клініка, створена у 2014-му році у місті Чернівці.

Клініка також має сучасне лабораторне відділення. Техніка, якою оснащена лабораторія та висока кваліфікація персоналу уможливлюють проведення повного спектру лабораторно-діагностичних досліджень.

Відмінний професіоналізм службовців клініки сприяє тому, щоб пацієнти не тільки отримали гідну діагностику та лікування, а й відчули турботу та комфорт при перебуванні в клініці.

Можливість попереднього запису виключає можливість сидіння в черзі, а наявність лабораторії при клініці дозволить здати біоматеріал, не виходячи з клініки.

Крім лабораторії, у клініці є обладнання для проведення ультразвукових досліджень. Як наслідок, у медичному центрі «ДАД Гіппократ» можна провести весь комплекс діагностичних та лікувальних заходів, не залишаючи клініки.

Для тих пацієнтів, хто не має змоги залишити своє житло, у клініці є можливість вислати бригаду лаборантів за місцем проживання, щоб пацієнт міг здати біологічні матеріали на аналіз у себе вдома чи офісі.

Клініка співпрацює із приватними клініками в Австрії, Німеччині, Ізраїлі, Фінляндії.

У "ДАД Гіппократ" можна отримати консультації вузьких спеціалістів: гастроентеролога; дерматолога, кардіолога, мамолога, онколога, педіатра, психолога, ревматолога, ендокринолога, уролога, терапевта, пройти обстеження в кабінетах ультразвукової діагностики та здати біологічні зразки в лабораторії.

У кабінеті, де проводиться ультразвукова діагностика, пацієнти можуть досліджувати:

- серце, кровоносні судини шиї, передсердя та кінцівок;

- органи черевної порожнини;

- передміхурову залозу та сечовий міхур;

- органи сечостатевої системи, УЗД вагітних;

- щитовидну залозу, молочні залози, лімфовузли, суглоби, різні м'які тканини.

Клініка також надає послуги денного стаціонару, масажу. Є можливість здати електрокардіограму.

Основна інформація про лабораторії «ДАД Гіппократ»

У медичному центрі "ДАД Гіппократ" працює своя лабораторія. У ній можна здати аналізи з різних панелей, зокрема:

- загальні;

- клінічні;

- біохімічні;

- алерготести;

- онкомаркери;

- цитологічні;

- імунологічні;

- бактеріологічні;

- гормональні;

– інші основні панелі для досліджень біологічних зразків.

Аналізи можна здати з 8:00 до 15:00, у суботу – короткий робочий день лабораторії та аналізи приймаються до 12:00.

Важливе значення для точності результатів аналізів має правильна підготовка пацієнта до проведення дослідження. Це так звана позалабораторна підготовка. До обов'язків лікаря входить необхідність пояснити пацієнтові правила підготовки до здачі аналізів.

При зверненні до МЦ «ДАД Гіппократ» лікарі повідомляють всю необхідну інформацію щодо підготовки аналізів.

Під час взяття аналізів найважливішою складовою є використання якісних витратних матеріалів. Для цього у лабораторії «ДАД Гіппократ» використовують вакуумні системи. Такі системи ідеальні для легкого взяття, транспортування та зберігання біологічних спроб пацієнта. Поява таких систем свого часу вивела точність лабораторних досліджень нового рівня.

Автоматизована система вивчення та аналізу взятих матеріалів зробила всю систему практично ідеальною, дозволяючи отримувати результати з високою точністю.

Додаткові переваги МЦ «ДАД Гіппократ»

Основна перевага цього медичного центру – можливості комплексного обслуговування. Наявність свого діагностичного центру та своєї лабораторії робить діагностику та лікування максимально швидкими та точними.

Те, що лабораторія знаходиться у самій клініці – надзвичайно важливо для встановлення точного результату аналізу, оскільки для цього необхідно якнайшвидше доставити матеріал до лабораторії.

Відповідно до стандартів якості лабораторних послуг, розпочати аналіз необхідно не пізніше ніж через 2 години після взяття зразка. Ця вимога в лабораторії «ДАД Гіппократ» неухильно виконується.

Працівники лабораторії реєструють надходження зразків, після чого зобов'язані перевірити, щоб вони відповідали напряму, також перевіряється час їх доставки, стан зразка, час надходження безпосередньо до лабораторії.

Якщо виявлено розбіжності – зразок буде забраковано. Невипадково під час взяття зразка на етикетці вказується дата, ініціали, час взяття, підпис медсестри тощо. Лише потім приступають до центрифугування чи інших аналітичних процедур.

Наявність системи контролю за якістю в лабораторії підвищує конкурентоспроможність МЦ «ДАД Гіппократ» на ринку медичних послуг.

Таким чином, у клініці забезпечується надання повного спектру медичних послуг – від діагностики до лікування – у максимально комфортних умовах.

Ліки