МЦ «Еввіва» несе відповідальність за якість послуг, що надаються

МЦ «Еввіва» несе відповідальність за якість послуг, що надаються

1 філіал

140 послуг

Медичний центр «Евіва» - один із основоположників приватної медицини в Харкові, в якому пацієнти отримують усі необхідні гарантії високої якості аналізів та лікування

МЦ "Еввіва". Коротке резюме

Акціонерне товариство «Медичний центр «Еввіва» - одна з перших приватних установ у Харкові, яка виросла із простого стоматологічного кабінету.

З перших днів роботу клініки відрізняли професіоналізм фахівців та сучасний підхід при наданні послуг стоматології. Бажання постійного професійного самовдосконалення, залишатися на хвилі успіху та приносити користь своїм пацієнтам стали поштовхом для подальшого розвитку клініки.

І ось сьогодні МЦ «Еввіва» є багатопрофільним медичним центром, з вищою категорією акредитації.

МЦ «Еввіва» має в своєму розпорядженні у своїй структурі:

- лікувально-діагностичний комплекс;

- лабораторію;

- відділення педіатрії;

- відділення хірургії;

- стоматологічний центр;

- косметологічний центр;

- свою службу «швидкої допомоги»;

- цілодобовий травмапункт;

– центр госпіталізації.

На сьогодні МЦ «Еввіва» розвинувся до однієї з найвідоміших приватних клінік у Харкові.

Основними перевагами клініки є:

- висококваліфіковані фахівці різного профілю;

- ефективні методики лікування;

- традиції «земської» сімейної медицини;

- потужні лабораторні та діагностичні бази;

- сучасное медичне обладнання;

- можливості комплексного обстеження та лікування – здавання аналізів, обстеження на діагностичному обладнанні та призначення лікування, не виходячи з будівлі клініки.

Пацієнти (або колективи пацієнтів) можуть також мати додаткові нагоди, які зроблять їх лікування в МЦ «Еввіва» комфортним - безкоштовною питною водою, трав'яними чаями, безкоштовним Wi-Fi, послугами перекладача (при необхідності), безкоштовними бахилами.

У будівлі клініки також є своя ліцензована аптека, ліки до якої поставляються надійними постачальниками.

Якщо пацієнт уперше в клініці або не може знайти потрібний кабінет чи лікаря – до послуг відвідувачів адміністратори, які прийдуть на допомогу, та проводять туди, куди вам потрібно.

Прекрасне співвідношення цін до якості послуг, що надаються, зробили популярним медцентр «Еввіва» не лише серед мешканців Харкова, а й за кордоном – частими гостями тут є іноземні громадяни.

Контроль якості медичних послуг – найважливіший аспект діяльності будь-якої медустанови. МЦ «Еввіва» має власний відділ експертизи та контролю якості, який відповідає за те, що пацієнти можуть із впевненістю користуватися послугами медичного центру – висока якість медичної допомоги, що надається, практично гарантована.

Основна інформація про лабораторії МЦ «Еввіва»

Лабораторія медичного центру «Еввіва» має ліцензію та всі необхідні сертифікати, що підтверджують високий рівень надання лабораторно-діагностичних послуг.

У Харкові, крім самої лабораторії, є кілька пунктів для забору аналізів. Тут кожен пацієнт може здати біоматеріал на аналіз до лабораторії "Еввіва" та отримати кваліфіковану відповідь у найкоротші терміни.

Лабораторію клініки відрізняє високотехнологічне оснащення спеціалізованим обладнанням експертного класу, вироблене відомими світовими виробниками.

Високий ступінь точності та результативності дозволяє виконувати лабораторну діагностику максимально точно, і, як наслідок, своєчасно та точно визначати діагноз та призначати ефективне лікування.

У зв'язку з епідемією COVID-19 у лабораторії при клініці з'явилася можливість здати аналіз для виявлення даної небезпечної інфекції.

Дослідження проводять на сучасному обладнанні (верифіковано сертифікатом ISO 14644-2-2009) та із застосуванням високоякісних імпортних реагентів.

У лабораторії проводять тести на COVID-19 із застосуванням кількох методів, кожен із яких має свої особливості. Зокрема аналіз на SARS-CoV-2 можна провести:

- методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції);

- експрес-тестом на антиген SARS-CoV-2;

- методом ІФА (імуноферментний аналіз);

- скринінговим експрес-тестом COVID-19.

Лабораторія МЦ «Еввіва» синхронізована з додатком «Дій вдома», що дозволяє клієнтам знятись із самоізоляції після повернення з-за кордону.

У випадку, якщо інфекція не виявлена, клієнт отримує сертифікат англійською мовою і «мокрою печаткою» з QR-кодом.

Додаткові переваги МЦ «Еввіва»

Основна перевага МЦ «Еввіва» - постійна турбота про здоров'я та комфорт пацієнтів.

Для того, щоб пацієнти отримали не тільки фізичне, а й духовне очищення, в клініці завжди відкрито молитовню, де віруючий може знайти душевний спокій.

Невипадково головною цінністю в МЦ «Еввіва» вважають як фізичне, і духовне здоров'я людини.

У клініці застосовують поєднання новітніх технологій, постійне прагнення до досконалості та роботу над собою для підвищення якості послуг з метою повернути втрачене здоров'я та підвищити якість життя пацієнта.

Ліки