НІКОЛАБ – якісна лабораторна діагностика з достовірними результатами

НІКОЛАБ – якісна лабораторна діагностика з достовірними результатами

1 філіал

293 послуги

Довіритися медичній лабораторії НІКОЛАБ – означає довірити своє здоров'я новітнім технологіям, помноженим на професіоналізм та досвід

Медична лабораторія НІКОЛАБ. Стисле резюме

ТОВ НІКОЛАБ зареєстровано у 2014-му році. З того часу компанія розрослася з однієї лабораторії до мережі установ, де кожен може здати аналізи та отримати результати у найкоротший термін. Тільки у Києві сьогодні є 14 місць для здачі аналізів у мережі НІКОЛАБ, також є філії у Борисполі, Переяславі, Димері, Кременчуці, Кам'янському, Дніпрі, Чорноморську, Житомирі, Фастові.

Головна цінність для нас співробітників НІКОЛАБ є здоров'я, а отже, і життя людини. Здоров'я є запорукою благополуччя та довгого життя. У разі дискомфорту ми приходимо до лікаря і одразу з'являється основна проблема – точної діагностики захворювання. Саме на цьому етапі необхідно одержати об'єктивні дані в результаті проведення лабораторного дослідження зразків крові пацієнта. І чим швидше та точніше будуть результати – тим точніше буде поставлено діагноз та розпочнеться ефективне лікування.

При виборі лабораторії зазвичай розглядається кілька критеріїв. Лабораторія НІКОЛАБ має низку переваг. Одним із найважливіших критеріїв вибору на користь НІКОЛАБ є наявність широкого спектру аналізів. Тут проводять аналізи різних видів зразків біоматеріалів (кров, сеча, кал, харкотиння, ліквор, інші аналіти).

У НІКОЛАБ є можливість зробити аналіз більш ніж за 500 позиціями, у тому числі провести біохімічний, клінічний, гематологічний, аналіз на гемостаз, виявити наявність інфекційних, паразитарних, аутоімунних, генетичних захворювань. НІКОЛАБ проводить імуноферментні, бактеріологічні та гістологічні дослідження, багато інших досліжєень.

Аналізи робляться з максимальною швидкістю завдяки чудовому лабораторному устаткуванню від найкращих виробників. Більшу частину результатів може бути отримана того ж дня, коли було здано аналіз. На підприємстві уважно стежать за швидкістю досліджень.

Персонал НІКОЛАБ відповідально ставиться до того, щоб пацієнт отримав точну інформацію без зволікань. Результати можуть бути отримані як особисто у лабораторії, так і надіслані на електронну пошту.

Основна інформація про Медичну лабораторію НІКОЛАБ

При відборі біологічних матеріалів велика увага приділяється безпеці. Взяття матеріалів здійснюється тільки з застосуванням одноразових стерильних тест-систем.

Робочі поверхні ретельно дезінфікуються перед кожним робочим днем, щоб виявити турботу про здоров'я клієнтів.

Найважливішою цінністю та гордістю НІКОЛАБ є співробітники лабораторії. Кожен з них є професіоналом, який пройшов спеціальне навчання і регулярно підвищує свої професійні навички та знання.

Співробітники підприємства регулярно відвідують міжнародні конференції, спеціалізовані майстер-класи, профільні виставки, обмінюються досвідом із колегами, зокрема зарубіжними.

Обладнання, яке використовується при проведенні досліджень, має захищене програмне забезпечення, що отримало найприємніші відгуки в європейському медичному середовищі.

У лабораторії НІКОЛАБ намагаються зберігати цінову доступність послуг. Для цього підприємство займається закупівлями обладнання та витратних матеріалів по можливості минаючи ланцюжок посередників, будучи членом міжнародної групи компаній, що більше 10 років займається постачанням медичних товарів. Така співпраця дозволяє мати якісний сервіс, пільгове навчання та обмін досвідом із закордонними колегами.

Компанія намагається пропонувати гнучкі ціни для вашої економії.

У нашому прайсі ви знайдете як окремі аналізи, так і комплексні пропозиції, що дозволяють вам заощадити час та фінанси, отримуючи незмінно високу якість діагностики.

Під час проведення аналізів застосовуються сучасні методики, новітнє лабораторне обладнання та імпортні реагенти.

Додаткові переваги Медичної лабораторії НІКОЛАБ

При виборі кабінетів для здачі аналізів у НІКОЛАБ стежать за зручністю територіального розташування, щоб клієнтам було зручно дістатися лабораторії.

У турботі про комфорт у лабораторії надають клієнтам послуги здачі аналізів у себе вдома, в офісі чи лікарні.

Тут також запроваджено програми знижок для окремих категорій клієнтів, наприклад, для ветеранів АТО, інвалідів, осіб пенсійного віку.

Турбота про високу якість послуг та турбота про клієнтів допомогли НІКОЛАБ зайняти лідируючі місця серед інших лабораторій Києва. Тут дбають про те, щоб одного разу попавши в лабораторію, клієнт знову вибирав саме НІКОЛАБ, стаючи постійним клієнтом.

Медична лабораторія НІКОЛАБ – тут раді бачити клієнтів, забезпечуючи можливість здати аналізи швидко, без болю, за доступними цінами та впевненістю в достовірності результату.

Ліки