Медцентр Мед-онлайн – лабораторія для всієї родини

Медцентр Мед-онлайн – лабораторія для всієї родини

1 філіал

255 послуг

Медичний центр «Мед-онлайн» - мережа клініко-діагностичних установ, що поєднують сучасні технології та доступність медобслуговування для населення

Медичний центр Мед-Онлайн. Стисле резюме

Медичний центр Мед-Онлайн було організовано у місті Суми у 2001-му році. З того часу центр відкрив 11 філій, шість з яких розташовані в самих Сумах, решта – в Охтирці, Шостці, Конотопі, Лебедині, Ромнах та Києві.

У цьому приватному медичному центрі кожен член сім'ї, від малечі до дорослого, може отримати повне та комплексне медичне обслуговування.

Кожне відділення клініки організоване так, щоб у ньому поєднувалися сучасні технології, що застосовуються під час проведення лабораторного аналізу, персонал, укомплектований із фахівців високого рівня та водночас цінова доступність для пацієнтів.

У клініці є власна лабораторія, оскільки точне діагностування захворювання неможливе без об'єктивної інформації, що характеризує стан організму, який дає сучасна лабораторна діагностика.

Лабораторія клініки Мед-Онлайн має всі умови для виконання широкого спектру аналізів. Їхні результати допомагають лікарям клініки або інших медустанов ставити правильні діагнози та формувати індивідуальний план лікування кожного пацієнта.

У клініці також є діагностичне обладнання - апарати УЗД, кардіографи, інша необхідна медична діагностична апаратура.

Основна інформація про лабораторії медичного центру "Мед-Онлайн"

У медичному центрі "Мед-онлайн" є своя лабораторія. У ній є сучасне лабораторне обладнання, яке використовується для аналізу взятих у пацієнта зразків. Зокрема у центрі є сучасні аналізатори виробництва світових виробників медобладнання.

Діяльність лабораторії успішна завдяки поєднанню сучасного високотехнологічного обладнання та досвідченого персоналу, що має спеціальні знання та досвід. Сьогодні у медичній мережі «Мед-онлайн» діє 12 кабінетів, у яких проводиться забір біологічного матеріалу для аналізів.

У клініці «Мед-онлайн» намагаються утримувати ціни на такому рівні, щоб, покриваючи вартість обладнання, необхідних реактивів та роботи персоналу, послуги залишалися доступними для населення.

Тут можна здати:

- загальноклінічні аналізи (аналізи крові, сечі, калу);

- аналізи шлунково-кишкового тракту;

- мікроскопічні дослідження;

- ревмопроби (ревматоїдний фактор, С-реактивний білок);

- біохімічні показники крові, що ілюструють роботу внутрішніх органів;

- аналізи мінерального обміну;

- печінкові та ниркові проби;

- аналізи на ліпідний обмін;

- коагулограму;

- аналізи гормональної панелі (сечостатевої сфери, щитовидки, надниркових залоз);

- аналізи інфекційної панелі.

Також у стінах клініки можна перевірити кров на наявність відхилень, спричинених грибковими інфекціями. Лабораторія медичного центру "Мед-онлайн" проводить тестування на онкомаркери, імунологію, цитологічні дослідження, венерологічні інфекції.

Додаткові переваги медичного центру "Мед-Онлайн"

В даному медичному центрі можна отримати консультацію:

- алерголога-імунолога;

- судинного хірурга;

- акушера-гінеколога;

- онколога;

- гастроентеролога;

- дерматовенеролога;

- кардіолога;

- отоларинголога;

- невропатолога;

- ендокринолога;

- терапевта;

- уролога;

- хірурга;

- Маммолога.

Також у клініці надається послуга виклику лікаря додому за додаткову плату.

До списку медичних послуг і надання педіатричної допомоги дітям. Також діти можуть отримати спеціалізовану допомогу. Зокрема, дитячі консультації проводять лікар-педіатр, інфекціоніст, алерголог-імунолог, кардіолог, невропатолог, гастроентеролог, ортопед, хірург, отолариноглог.

У медичному центрі «Мед-онлайн» проводиться дитяча та доросла імунізація (вакцинація).

Деякі з лікарів мають найвищу категорію акредитації. У клініці також працюють три доценти (кафедри педіатрії, алергології-імунології, кардіології).

У зв'язку з епідемією коронавірусної інфекції COVID-19 у клініці проводяться тести на виявлення цього захворювання. Тут можна здати як ПЛР-тест, і експрес-тест на COVID-19.

Аналіз за допомогою тест-систем ПЛР – це лабораторне тестування зразка слини методом полімеразної ланцюгової реакції. Це – найбільш достовірний тест, який показує, чи людина заражена вірусом SARS-CoV-2, незалежно – чи з'явилися вже симптоми зараження чи ще ні. Тому ПЛР-тести такі затребувані як найбільш достовірне підтвердження наявності інфекції при перетині кордонів держави.

Експрес-тест не має такої точності як ПЛР, оскільки реагує не на наявність вірусу в крові, а лише на наявність антитіл до цього вірусу. Оскільки антитіла можуть проявитися не відразу, а через 1-2 тижні після зараження, тест часто дає помилково-негативну відповідь. Тому цей тест менш ефективний і популярний.

Медичний центр «Мед-онлайн» запрошує всіх, хто піклується про своє здоров'я, відвідати клініку, щоб подбати про себе та своїх близьких.

Ліки