Медико-біологічний центр Геном - комплексна генетична пренатальна діагностика

Медико-біологічний центр Геном - комплексна генетична пренатальна діагностика

Мережа клінік Медико-біологічний центр Геном надає послугу комплексної пренатальної діагностики вроджених вад розвитку плоду на ранніх термінах вагітності і у новонароджених

Медико-біологічний центр "Геном". коротке резюме

Мережа клінік Медико-біологічний центр "Геном" була заснована в далекому 1992-му році, і з тих пір зросла до мережі клінік, що мають на меті виявляти генні відхилення на всіх можливих стадіях розвитку плода - на етапі планування вагітності, на ранніх термінах вагітності і у новонароджених.

В даний час в Україні функціонують три таких клініки з мережі - в столиці України Києві, а також в Маріуполі і в Краматорську (Донецька область).

Дану медустанову організовано на основі принципів всесвітньо відомих клінік OSCAR (One Stop Clinic for Assesment of Risk), коли в одному скринінг-центрі можна зробити повну діагностику протягом доби - від біохімічного скринінгу, розрахунку ризиків жінки, консультації лікаря-генетика, проведення інвазивних маніпуляцій .

Всі дослідження проводяться відповідно до міжнародних стандартів FMF (має сертифікат цієї організації), ISPD, ISUOG. Клініка включена до Європейської системи контролю якості UK NEQAS.

Центр "Геном" пропонує такі послуги, як:

- УЗД на всіх етапах вагітності;

- скринінг I і II триместрів (комбінований ультразвуковий і біохімічний, з індивідуальним розрахунком генетичних ризиків).

Доктор-оператор апарату УЗД має особливу спеціалізацію з генетики, що дозволяє при виявленні патологій дати максимально об'єктивний і повний прогноз здоров'я майбутньої дитини.

Також лікарі здатні прогнозувати затримки розвитку плода, передчасні пологи на всіх етапах вагітності. У клініці пропонують також особисту консультацію генетика і інвазивні обстеження.

Основна інформація про лабораторії Медико-біологічного центру "Геном"

Центр обладнаний найсучаснішим діагностичним обладнанням, зокрема, автоматичними аналізаторами BRAHMS Kryptor з унікальною TRACE-технологією, за винахід якої була вручена Нобелівська премія.

Фінське медобладнання і програмне забезпечення дозволяє з високою часткою ймовірності розрахувати індивідуальний генетичний і перинатальний ризик жінки.

У мережі медико-біологічних центрів "Геном" також проводять лабораторні дослідження взятих зразків (мазків, відібраних клітин, навколоплідної рідини, ін.)

Для отримання зразків, зокрема, проводяться такі види інвазивних аніпуляцій:

- біопсія ворсин хоріона в I триместрі (на 11-13 тижні);

- амніоцентез в II триместрі (на 17-22 тижні);

- плацентоцентез в II триместрі (на 17-22 тижні).

Далі в медико-біологічному центрі «Геном» виконується класичний цитогенетичний аналіз, якість якого забезпечується використанням сучасного лабораторного обладнання та високоякісних реагентів, а також багаторічним досвідом фахівців-цитогенетиків центру «Геном».

Додаткові переваги Медико-біологічного центру "Геном"

Основна перевага медико-біологічного центру «Геном» - в його спеціалізації. Багато пар стикаються з небезпекою виникнення патологій у дитини, в тому числі генетично обумовлених.

Генетики центру здатні на ранніх етапах розрахувати ймовірність того, що дитина успадкує ті чи інші патології. Також виникнення патологічних змін в генах зростає з віком жінки. Чим старше яйцеклітина, тим вище ймовірність розвитку генетичних відхилень у немовляти.

Спектр послуг генетика центру «Геном» включає:

- генеалогічний аналіз і консультування сімей, у яких в минулому вже були які-небудь патології (невиношування вагітності, народження дітей з вродженими та спадковими захворюваннями, ДЦП та ін.);

- медико-генетичний супровід сімей на етапі планування вагітності і протягом всього періоду вагітності;

- розробку індивідуальних алгоритмів пренатального моніторингу за станом плоду під час вагітності;

- інтерпретацію результатів пренатальних скринінгових обстежень;

- оцінку індивідуального генетичного ризику розвитку широкого спектру захворювань.

Точне прогнозування можливих розвитків патологій плода може допомогти запобігти трагедії в родині пацієнтів через нарождення дитини із невиліковними вадами розвитку.

Крім того, в клініці займаються проблемами репродукції, займаючись лікуванням систем репродукції, як у жінок, так і у чоловіків.

Оскільки медико-біологічний центр «Геном» є також клінічною базою акушерства, гінекології та перінаталологіі Нацуніверситету ім. Шупика, тут постійно проводять курси підвищення кваліфікації для практикуючих лікарів з інших клінік, тому що колектив завжди радий поділитися своїми знаннями і досвідом з колегами.

Ліки