Медичний центр ilaya - компетентна, динамічна і відповідальна компанія

Медичний центр ilaya - компетентна, динамічна і відповідальна компанія

Клініка «ilaya» - єдина в Україні інноваційна біотехнологічна лабораторія в Україні, що застосовує медичне застосування стовбурових клітин і інші клітинні технології

Медична клініка «ilaya». коротке резюме

Медичний центр «ilaya» заснований в 2012-му році в м. Київ. З того часу клініка зарекомендувала себе в якості інноваційної компанії з високою компетенцією персоналу і відповідальним підходом. З моменту заснування тисячі пацієнтів повернули собі здоров'я в стінах клініки ilaya, серед яких не тільки українці, а й жителі азіатських і східноєвропейських країн.

З 2020 го року медцентр «ilaya» став частиною мережі медичних клінік «Оксфорд Медікал».

На сьогодні клініка має дві філії - одна, "ilaya Family Комфорт Таун", - також знаходиться в столиці України, функціонує у вигляді багатопрофільної клініки. Друга філія знаходиться в м Валенсія (Іспанія). Дане відділення, "Ilaya International Group IVF ilaya", акцентує свою діяльність на репродуктивній медицині. Тут надають медичну допомогу в напрямі гінекології, лікування безпліддя (проводяться процедури ЕКО), урології, клітинної терапії, ендокринології, надаються послуги маммопластики. Працюють також кабінети ультразвукової та лабораторної діагностики.

Представництво компанії «ilaya» також розміщено в Нью-Йорку (США).

Основна відмінність основного медичного центру «ilaya», розташованого на вул. Крамського, від інших клінік - те, що з самого початку був зроблений акцент на застосуванні інноваційних технологій в області репродукції і досліджень в клітинноій терапії. Також розвиваються супутні напрями - гінекології, урології, терапії.

У медцентрах «ilaya» пацієнта чекає сервіс високого європейського рівня, анонімність лікування та індивідуальний підхід. Постійних клієнтів порадують комплексні програми обслуговування і електронна медична карта. Клініка також надає повний спектр лабораторних послуг у власних лабораторіях.

До інших переваг клініки також відноситься наявність власного кріобанку і ембріолабораторіі.

Основна інформація про лабораторні дослідження клініки «ilaya»

Основний напрям роботи медичної клініки «ilaya» - репродуктивні технології - неможливий без інноваційних методів лікування, найбільш перспективним з яких вважають застосування клітинних технологій, в тому числі із застосуванням стовбурових клітин.

Клініка має всі необхідні дозволи та ліцензії, видані державними органами, для застосування подібних досліджень і методів лікування. Даний напрям знаходить все більш широке застосування в лікуванні різних захворювань.

Стовбурові клітини, зокрема, застосовуються при лікуванні:

- артриту (дефекти суглобів і кісток, міжхребетні грижі);

- цирозу (реабілітація після перенесеного гепатиту);

- у пластичній хірургії;

- неврологічних проблем;

- цукрового діабету;

- вікового старіння клітин організму, розсіяного склерозу.

Крім перерахованого, клітинні технології приміряють для лікування статевої сфери як у чоловіків, так і у жінок. У гінекології застосування даної технології дозволяє відновити здоровий ендометрій, що дозволить жінці самостійно виносити дитину, не вдаючись до послуг сурогатної матері.

Клітинні технології дозволяють застосовувати власні дермальниє фібробласти для відновлення шкірних покривів в тому числі після важких опіків і відновлення рубцевої тканини. Клініка «ilaya» бере участь в лікуванні військових, які постраждали під час бойових дій (біоінженерних реабілітація поранених).

Власний науковий центр проводить дослідження і подальше лікування за допомогою стовбурових клітин, володіє лабораторіями, які оснащені за останнім словом медичної науки і з застосуванням новітнього медичного обладнання.

Медична клініка «ilaya» має в своєму розпорядженні високотехнологічной лабораторією і кріобанку, що дозволяють застосовувати клітини донорів, узяті з різних тканин. Донорами стовбурових клітин може стати пульпа зубів, підшкірні жирові фібробласти, клітини кісткового мозку, плаценти, пуповини, інших джерел.

Така діяльність невіддільна від наукових досліджень, які також успішно проводяться в лабораторіях клініки «ilaya». Результати наукової роботи, в тому числі клінічних досліджень, представлені в науковій літературі і на міжнародних конференціях з цієї тематики.

Додаткові переваги клініки «ilaya»

У медцентрі «ilaya» впроваджена унікальна послуга біострахованія. Дана послуга дозволяє зберігати в спеціальних банках-кріокамерах стовбурові клітини (мультипотентні мезенхімальні стромальні клітини), взяті у пацієнта-донора. У майбутньому ці клітини можуть бути використані в критичній ситуації. Вони дозволять швидко відновитися після важкої хвороби, травми, опіку або для того, щоб зупинити старіння організму.

Клініка «ilaya» - єдина біотехнологічна лабораторія в Україні, яка застосовує технології виділення та масштабної експансії разлічних типів клітин.

Тут були реалізовані два унікальних для України проекти:

- «Банк шкіри»;

- «Біотех-реабілітація поранених».

Завдяки цим програмам 74 воїнам вдалося врятувати кінцівки від ампутації. Банк також допоміг 20 пацієнтам, які пережили важкі опіки, відновити свою шкіру.

У медичній клініці «ilaya» впевнені: інноваційні технології стовбурових клітин - реальне майбутнє медицини.

Ліки