Медичний центр 'Біо Плюс' надає допомогу пацієнтам, повертаючи їм здоров'я і благополуччя

Медичний центр "Біо Плюс" надає допомогу пацієнтам, повертаючи їм здоров'я і благополуччя

Ось уже майже 10 років лікарі Медичного центру Біо плюс надають допомогу пацієнтам, повертаючи їм здоров'я, яке є джерелом сил і енергії, необхідних для успішних звершень в життя

Медичний центр Біо плюс. коротке резюме

Медичний центр Біо плюс - багатопрофільна консультаційно-діагностична клініка, заснована в 2012 році.

Клініка надає лабораторні дослідження широкого спектра, проводить іншу медичну діагностику і фізіотерапію за допомогою високотехнологічного обладнання.

Лікарі клініки, завдяки своїм глибоким знанням і значному досвіду повертають здоров'я своїм пацієнтам. Здоров'я, в свою чергу, забезпечує успішність у справах є і джерелом добробуту всієї родини, впевненості в завтрашньому дні ваших близьких, в тому числі ваших дітей. Таким чином, здоров'я забезпечує щасливе і благополучне життя, дарує впевненість і щастя.

Ось чому так важливо зберегти здоров'я, в чому успішно допомагають фахівці медичного центру Біо плюс.

На сьогодні клініка має чотири філії в трьох містах Київської області - Києві, Василькові, також дві філії функціонують в місті Переяслав (колишня назва - Переяслав-Хмельницький).

Основна інформація про лабораторні дослідження, що надаються Біо плюс

Лікарі медцентру Біо плюс бачать собі за мету повернення здоров'я як засобу підвищення ділової активності і як наслідок - поліпшення якості життя.

Якісна медицина, встановлення діагнозу на основі об'єктивних показників неможливі без проведення сучасної лабораторної діагностики.

Точність лабораторних аналізів скоротить тривалість лікування, не допустить ускладнень і переходу гострої фази хвороби в хронічну, дозволивши призначити максимально ефективне лікування.

У клініці Біо плюс можна здати всі необхідні лабораторні аналізи, яких налічується понад 1 тисячі (аналізи приймаються з 8 до 11 ранку). При необхідності аналізи можна здати, навіть не виходячи з дому, для чого до вас приїде спеціальна бригада.

У зв'язку з епідемією коронавирусной інфекції особливої ​​важливості набуває можливість здачі ПЛР-тестів за помірними цінами (750 грн). Будь-який з тестів на антитіла (IgM, IgG і IgA) коштує не більше 450 грн.

Останнім часом все частіше у пацієнтів зустрічаються різні види алергії на ліки. Небезпека алергії на знеболюючі засоби (анестетики) полягає в тому, що пацієнт може померти під час банального прийому у стоматолога. Медичний центр БіоПлюс надає послугу проведення лабораторного тесту на анестетики шляхом виявлення в крові антитіл LgE.

Також в клініці проводяться тестування на різні види алергії, а також на наявність наркотичних і токсичних речовин в крові пацієнта. Досвідчений лікар-імунолог призначить необхідні алерготести і складе індивідуальний план лікування.

У клініці також проводиться інша діагностика - зокрема, в стінах клініки пацієнт може зробити електрокардіограму, провести ендоскопічне дослідження, кольпоскопію, а також комп'ютерну томографію і безпечну ультразвукову візуалізацію внутрішніх органів.

Додаткові переваги клініки

Крім широкого спектру лабораторних досліджень, в клініці також проводять прийом і консультації лікарі різних напрямів, в тому числі в галузі педіатрії, дерматовенерології, кардіології, ендокринології, гематології, гінекології, урології, хірургії та ортопедії, інших медичних напрямків. Досвідчений ревматолог допоможе в лікуванні сполучних тканин, в тому числі вікових змін в суглобах і м'язах, а отоларинголог допоможе не тільки вилікувати травми вух, носа, горла, але і зможе витягти з них сторонні предмети.

Медичний центр Біо плюс надасть всю необхідну лікарську допомогу кожному пацієнту, який звернеться зі скаргами на здоров'я.

Можливість попереднього запису виключає тривале сидіння в чергах на прийом, і дозволяє пацієнтові отримати медичну консультацію в зручний для нього час. За допомогою різних видів діагностики буде встановлений точний діагноз, а досвідчені лікарі нададуть висококваліфіковану допомогу, складуть індивідуальний план лікування.

У клініці також є послуга виклику фахівця додому, якщо в цьому є необхідність.

Крім діагностики та прийому у лікарів, клініка також надає послуги фізіотерапії - зокрема, тут ви можете отримати сеанси лікувального масажу.

Лікарі клініки не тільки займаються безпосереднім лікуванням пацієнтів, а й складають план профілактичних заходів збереження здоров'я.

Устаткування медцентру Біо плюс

У медичному центрі Біо плюс застосовується високотехнологічне обладнання.

Зокрема, клініка має портативний апарат УЗД SonoAce Pico (Medison). Апарат має кардіосистему і кольоровий допплер, що дозволяє йому виробляти цифрове УЗД-сканування. Широко застосовується в акушерстві, гінекології, мамології, урології, педіатрії, кардіології.

Ортопеди клініки проводять діагностику стану нервово-м'язових тканин за допомогою апарату Neuro-MEP micro Neurosoft, який дозволяє виявити також характер і ступінь порушення функцій досліджуваної тканини.

Зробіть вибір на користь здоров'я! Відкрийте доступ до великої медичну систему разом з медичним центром Біо плюс!

Ліки