Мережа медичних центрів «Гармонія здоров'я» лікує широке коло хвороб

Мережа медичних центрів «Гармонія здоров'я» лікує широке коло хвороб

Мережа медцентрів «Гармонія здоров'я» дотримується філософії: важливо не тільки діагностувати і лікувати, набагато важливіше - попередити розвиток хвороби на ранній стадії, не давши розвинутися до більш серйозного захворювання

Медична клініка «Гармонія здоров'я». Стисле резюме

Заснована в 2009-му році в м. Київ в якості невеликої приватної амбулаторії з декількома кабінетами, клініка «Гармонія здоров'я» сьогодні розширилася до столичної мережі, що складається з чотирьох філій. Три з них знаходяться на Лівому березі Дніпра, а один, що містить 5 операційних блоків - на Правому. Відповідно, філії клінік отримали поетичні назви «Правобережна Гармонія» та «Лівобережна Гармонія». Адже основна мета клініки - привести в стан гармонії організм кожного пацієнта, який звернувся за допомогою.

Уже в 2010-му році керівництву клініки стало очевидно - для ефективної роботи необхідна власна лабораторія. Крім того, в тому ж році був відкритий фізіотерапевтичний кабінет.

На сьогодні в кожній філії мережі медцентрів «Гармонія здоров'я» працює своя лабораторія для дослідження аналізів.

При проведенні діагностичних процедур застосовується високоточне медобладнання експертного класу кращих світових виробників. А висока кваліфікація і досвід лікарів дає пацієнтам впевненість у тому, що їм допоможуть повернути здоров'я.

Сьогодні у відділеннях клініки надають медичну допомогу з напямів:

- гінекології та мамології;

- урології;

- сімейної медицини;

- отоларингології;

- травматології;

- педіатрії;

- ендокринології;

- рентгенології;

- флебології;

- малоінвазивної хірургії;

- інструментальної діагностики;

- лазерної косметології.

У розпорядженні медиків клініки також кілька операційних, стаціонарні відділення з комфортабельними палатами. Також для зручності пацієнтів при клініці «Правобережна Гармонія» діє ліцензована аптека.

Основна інформація про лабораторії мережі клінік «Гармонія здоров'я»

Колектив медичної мережі «Гармонія здоров'я» по праву пишається своїм досягненням - можливістю здійснити весь комплекс обстеження всього за один день. У комплекс послуг входить:

- первинна консультація;

- здача лабораторних аналізів за призначенням лікаря;

- діагностика за допомогою інструментальних досліджень і медичного обладнання;

- постановка діагнозу і призначення індивідуального плану лікування на вторинній консультації;

- оперативне втручання, якщо в ньому є необхідність;

- перший сеанс фізіотерапевтичних процедур, якщо вони були призначені.

Лабораторні аналізи можна здати, не виходячи з клініки, прямо на місці. Для цього в кожній з філій функціонує своя лабораторія, в яких працює спеціально навчений персонал - професійні лаборанти. Працівники лабораторій допомагають точно та оперативно діагностувати захворювання.

При відвідуванні клініки «Гармонія здоров'я» кожен пацієнт може здати аналізи і отримати результати в найкоротші терміни. Результати аналізів при проведенні експрес-тестів можна отримати протягом 20 хвилин, як в електронному, так і в роздрукованому вигляді.

Кабінети клініки, в тому числі лабораторні, обладнані найсучаснішим, ліцензованим обладнанням.

У клініці «Гармонія здоров'я» вся інформація про пацієнта зберігається в електронній системі, що дозволяє аналізувати дані про якість наданої послуги, призначення, проведені процедури, простежити всю хронологічну послідовність процесу лікування.

Слід зазначити, що всі проведені маніпуляції фіксуються за допомогою відео- та фотозапису. Пацієнт може запросити фото інструментального дослідження або відео оперативного втручання.

Одна з найважливіших діагностичних процедур - патогістологічне дослідження тканин. Завдяки наявності в лабораторії сучасного обладнання для проведення подібних досліджень, пацієнти клініки отримують точний діагноз, з повною інформацією про стан тканини, взятої в якості зразка. Це дозволить призначити те єдино правильне лікування, яке буде найбільш ефективним для конкретного хворого.

Додаткові переваги клініки «Гармонія здоров'я»

Мережа медичних клінік «Гармонія здоров'я» за неповних 12 років виросла з невеликої амбулаторії до мережі медично-діагностичних клінік, завоювавши довіру тисяч своїх пацієнтів, в тому числі завдяки жорсткому контролю якості послуг, що надаються.

Персонал клініки - професіонали високого класу, які несуть особисту відповідальність за кожне призначення, консультацію, процедуру. У складних випадках в «Гармонії здоров'я» можуть зібрати консиліум, щоб максимально точно поставити діагноз і розробити курс лікування, який поверне здоров'я пацієнта.

Всі медичні послуги клініки відповідають вимогам і стандартам, затвердженим Міністерством охорони здоров'я України, що підтверджено численними сертифікатами і нагородами. Тут застосовуються суворі процедури і протоколи лікування, без яких неможливо сучасне уявлення про медицину, і які відпрацьовані як в нашій країні, так і за кордоном.

Лікар клініки просто не може призначити препарат або процедуру, яка не відповідає світовим стандартам і клінічним протоколам. Всі призначення контролюються за допомогою внутрішнього аудиту, за виконання якого відповідає начальник медичної частини.

За якість обслуговування відповідає директор з контролю якості. У клініках мережі відстежують відгуки на роботу лікарів і проводять опитування, які допомагають тримати живий зв'язок з пацієнтами.

Крім внутрішнього, клініка також щорічно проходить зовнішній аудит в ході регулярних державних інспекцій.

У мережі медичних центрів «Гармонія здоров'я» розуміють, що несуть величезну соціальну відповідальність, оскільки від роботи персоналу залежить найважливіше - якість здоров'я, а значить, і життя пацієнта.

Ліки