Медичний центр «Ла Віта-Сана» - новий рівень обстеження і лікування організму

Медичний центр «Ла Віта-Сана» - новий рівень обстеження і лікування організму

Медичний центр «Ла Віта-Сана» - повне обстеження організму на сучасному обладнанні, яке дозволить швидко і вчасно виявити патології та ефективно вилікувати хворобу

Медична клініка «Ла Віта-Сана». Стисле резюме

Заснована в 2013-му році в г. Харьков, клініка ТОВ медичний центр діагностики і лікування «Ла Віта-Сана» може запропонувати більше тисячі процедур для здоров'я пацієнтів.

Повний спектр процедур можна отримати, не покидаючи стін клініки, від діагностики, здачі аналізів, постановки діагнозу та ефективного лікування - і до повного одужання.

Сьогодні в клініці функціонують власна лабораторія, діагностичне обладнання допоможе встановити точний діагноз, а фахівці вузького профілю проведуть повну консультацію і приведуть вас до одужання.

До послуг пацієнтів - високопрофесійні фахівці в області флебологии, невропатології, хірургії, ортопедії, офтальмології, педіатрії, отоларингології, дерматології, урології, кардіології, ендокринології, гінекології та терапії.

При необхідності лікарі клініки можуть навіть виїхати до пацієнта додому, надавши необхідну допомогу.

При проведенні діагностичних процедур застосовується високоточна медобладнання експертного класу.

Основна інформація про лабораторні дослідження, що надаються "Ла Віта-Сана"

Для того, щоб пацієнти могли здати аналізи на місці, не виходячи зі стін клініки, в «Ла Віта-Сана» є своя лабораторія, обладнана за останнім словом медичної техніки. Тут можна здати будь-які аналізи, із застосуванням різних методів лабораторної діагностики.

Є в клініці також маніпуляційний кабінет, де вам можуть зробити ін'єкції, змінити перев'язку або виміряти артеріальний тиск.

Об'єктивні дані, одержувані в лабораторіях в результаті досліджень аналізів пацієнта є однією з найважливіших складових медичної науки. Ось чому дослідження в лабораторіях супроводжують кожного з нас протягом всього нашого життя. З моменту народження, коли по крові новонародженого немовляти можливо встановити, які спадкові захворювання він успадкував, і в якому стані імунітет дитини при народженні. У школах діти здають аналізи для профілактики інфекційних хвороб, а також для контролю ефективності імунізації (щеплень від дифтерії, гепатиту, кору, краснухи, інших небезпечних хвороб).

У більш зрілому віці необхідно здавати аналізи регулярно - при профоглядах на роботі, для того, щоб контролювати стан свого організму, а при появі насторожуючих симптомів - для встановлення точного діагнозу та ефективного лікування.

Згодом, після одужання, лабораторні дослідження необхідні для попередження появи ускладнень.

У лабораторії медцентру «Ла Віта-Сана» пацієнт може здати аналізи як самостійно, за своїм бажанням, так і в результаті направлення медиків.

Без лабораторних діагностичних процедур неможливо поставити правильний діагноз, і вірно і своєчасно призначити лікування. У той же час аналізи крові можуть показати наявність патології ще в той час, коли у пацієнта немає зовнішніх проявів хвороби, очевидних симптомів.

У клініці проводяться найрізноманітніші лабораторні дослідження. У їх числі клінічне і біохімічне дослідження крові, сечі, також проводяться дослідження гормональної панелі, інші необхідні аналізи. Для контролю результатів важливим аспектом також є здача аналізів в кінці схеми лікування, щоб переконатися в його ефективності.

Сучасне лабораторне обладнання і висококваліфікований персонал лабораторії медцентру «Ла Віта Сана» своєчасно нададуть пацієнтам точний результат стану організму.

Здаються аналізи в порядку живої черги. Попередній запис не передбачено. У той же час в клініці існує послуга виїзду лаборанта для забору крові на будинок.

Додаткові переваги клініки «Ла Віта Сана»

Клініка «Ла Віта Сана» щорічно збільшує число пацієнтів за рахунок високого рівня сервісу і якості наданих послуг. Одна зі спеціалізованих медичних послуг, що надаються медцентром - «хірургія одного дня».

Сучасне високотехнологічне обладнання дозволяє проводити операції настільки ефективно і без важких наслідків для організму, що багато операцій, на реабілітацію після яких раніше витрачалися тижні, а то й місяці - сьогодні займає всього 1 день.

Зокрема, лазерна хірургія дозволила проводити амбулаторно такі процедури, як видалення гемороїдальних вузлів, поліпів, ліпом і атером.

Тут за допомогою все того ж лазера успішно видаляють грижі - як пупкові, так і пахові.

Діагностика захворювань за допомогою діагностичного обладнання проводиться також на високому рівні. Зокрема, в клініці «Ла Віта Сана» можна провести процедури ендоскопії, відеобронхоскопії, відеоколоноскопія, ректоскопии, дерматоскопії, офтальмоскопії, кольпоскопії, ехосальпінгоскопіі, гістероскопії, пайпель біопсії.

Колектив клініки уважно ставиться до постійного підвищення кваліфікації персоналу. Ось чому лікарі клініки «Ла Віта Сана» регулярно беруть участь в наукових конференціях, а високий рівень знань і досвіду дозволяє їм брати участь не тільки в якості слухачів, а й спікерів подібних заходів.

Ліки