'Оксфорд Медікал' - найбільша в Україні мережа приватних багатопрофільних клінік

"Оксфорд Медікал" - найбільша в Україні мережа приватних багатопрофільних клінік

Медична мережа клінік «Оксфорд Медікал» - багатопрофільний лікувальний заклад, в якому кожен отримає необхідну медичну допомогу - від постановки діагнозу до операційного втручання

Приватна медична клініка «Оксфорд Медікал». Стисле резюме

Заснована в 2005-му році в м. Херсон як маленька приватна клініка, сьогодні «Оксфорд Медікал» зросла до найбільшої в Україні приватної мережі, що складається з 37 філій, які знаходяться в 21 місті нашої країни, зокрема, в Одесі, Запоріжжі, Львові, Кривому Розі, Хмельницькому, Харкові, Житомирі, Івано-Франківську, Кам'янець-Подільському, Умані, Мелітополі, інших містах України.

Десять філій «Оксфорд Медікал» розміщені в столиці України - місті Києві. Кожна з них має в оснащенні нове медичне обладнання, а також штат фахівців вищої кваліфікації, які також регулярно вдосконалюють свої знання, навички та вміння на міжнародних наукових конференціях. Всього в даній медичній мережі працює більше 800 спеціалістів, багато з яких мають вчені звання.

Клініки працюю цілодобово, а це значить, що жодна зі скарг пацієнтів не залишиться без допомоги незалежно від часу доби і дня тижня.

Київська мережа клінік має:

- хірургічний стаціонар;

- власну лабораторію із високотехнологічним діагностичним обладнанням;

- стоматологічними послугами;

- наданням невідкладної допомоги;

- багатопрофільними поліклініками як для дорослих, так і для дітей;

- відділенням репродуктології;

- естетичної медицини і пластичної хірургії.

Головна конкурентна перевага клініки, на яке відразу була зроблена ставка - в команду беруть тільки кращих фахівців і довіряють їм роботу на найсучаснішому медобладнанні. Завдяки високому професіоналізму і сучасній техніці клініка швидко завоювала довіру пацієнтів, продовживши розвиток.

Основна інформація про лабораторні дослідження, що надаються «Оксфорд Медікал»

Для того, щоб пацієнти могли здати аналізи на місці, не виходячи зі стін клініки, в «Оксфорд Медікал» є своя лабораторія, обладнана за останнім словом медичної техніки.

Сучасні технології дозволяють отримати результати аналізів швидко і максимально точно. При цьому швидкість отримання результатів не залежить від того, до кого з лікарів звернувся пацієнт - і якість і швидкість аналізів буде відповідати всім стандартам. Підтвердження тому - міжнародні сертифікати відповідності, отримані клінікою.

Зокрема, в лабораторії клініки «Оксфорд Медікал» можна здати аналізи за такими панелям, як: біохімічна, цитологічна, гематологічна, онкологічна, контролю анемії, пренатальна, кардіо-ревматоїдна, цукрового діабету, імунологічна, урогенітальних інфекцій, патоморфологическая, бактеріологічна, тиреоидная, аллергопанель, панель остеопорозу, інші види досліджень.

Лабораторія оснащена новим обладнанням від провідних світових брендами, яке дозволить здійснювати одне з найбільш достовірних досліджень - цитологічне. Чутливість даного обладнання і його точність досягає 95%, що є досить високим показником.

Цитологічний аналіз досліджує структуру клітин, в результаті чого лікар отримає найбільш точну оцінку стану і розвитку клітин тканин, узятих на аналіз, вивчивши їх морфологію, будову і функції. Цитологічний аналіз грає найважливішу роль при вивченні пухлин, родимок, інших новоутворень. В результаті і лікар і пацієнт з високим ступенем ймовірності отримає відповідь - чи є та чи інша тканина доброякісною або злоякісною.

За допомогою цитологічного дослідження також можна виявити, чи немає запального процесу в аналізованої тканини.

Дане дослідження можуть призначити лікарі, які мають справу з тканинами, які можуть мати запальні процеси, зокрема, пульмонологи, отоларингологи, гінекологи, медики інших спеціальностей.

В обов'язковому порядку цитологічні дослідження призначають при:

- онкологічному скринінгу, для виявлення злоякісних тканин на етапі, коли ще навіть немає симптомів патології;

- необхідності визначити, чи є новоутворення злоякісним або доброякісним;

- виявити якість інфікованої тканини на предмет - чи має воно бактеріальну, грибкову або вірусну природу;

- необхідності оцінити динаміку перебігу хвороби;

- необхідності оцінити ефективність призначеного лікування;

- контролювати ступінь виліковності і профілактики можливого повторення захворювання (рецидиву).

Для проведення цитологічного дослідження беруть частину тканини. Процедура, в залежності від розташування в організмі, може бути як безболісною, так і викликати хворобливі відчуття, особливо коли необхідно робити пункцію. В цьому випадку процедура забору тканини робиться під наркозом.

При дослідженні зразків можуть застосовувати різні методи. В тому числі:

- дослідження під електронним або світловим мікроскопом;

- центрифугування;

- культурологію (приміщення в спеціальному середовищі для розмноження);

- мікрохірургію;

- рентгеноструктурний і інші методи дослідження.

Додаткові переваги клініки «Оксфорд Медікал»

Клініка «Оксфорд Медікал» з року в рік розширює присутність на конкурентному ринку послуг приватної медичної практики завдяки таким перевагам, як:

- висококваліфікований штат співробітників (до відбору персоналу ставлять високі вимоги);

- сучасне і новітнє медичне обладнання, яке постійно оновлюється;

- фізична доступність - мережа відкриває нові філії не тільки в обласних центрах, а й у невеликих населених пунктах - там, де потрібна кваліфікована медична допомога.

Колектив клініки бачить своєю місією забезпечення українців якісною медичною допомогою.

Девіз клініки «Оксфорд Медікал»: Здоров'я пацієнта - понад усе!

Ліки