Медичний центр 'Клініка Спіженка' - робить надію пацієнта реальністю

Медичний центр "Клініка Спіженка" - робить надію пацієнта реальністю

Клініка Спіженка може запропонувати своїм пацієнтам лікування злоякісних захворювань на основі повного циклу сучасної терапії в рамках обраної стратегії - від діагностики і оперативного втручання до фізіотерапевтичних процедур

Медичний центр "Клініка Спіженка" заснував в 2009-му році Юрій Спіженко - перший міністр охорони здоров'я незалежної України. Його мрією стала ідея привезти в Україну так званий КіберНіж - унікальний прилад, який здатний максимально ефективно видаляти злоякісні пухлини. При застосуванні на ранніх стадіях хвороби ефективність КіберНожа досягає 99%.

Сьогодні в Клініці Спіженко працює понад 300 співробітників, установа розташована в с. Капітанівка Київської області, цілодобово приймаючи пацієнтів. Наразі клініка розширила своє технічне оснащення, і в даний час має в своєму розпорядженні лінійний прискорювач Elekta Synergy, відділення хіміотерапії і радіотерапії, імунотерапії, операційні і фізіотерапевтичні кабінети, оснащений за останнім словом медичної техніки.

За минулі роки в клініці проходили лікування 75 тисяч пацієнтів з 32 країн. Терапію в клініці Спіженка довіряють найбільші страхові компанії світу (BUPA Global, Sigma, Allianz). Таким чином, клініка завоювала світовий авторитет в області лікування онкологічних захворювань. Це не дивно, адже лікування тут в точності відповідає міжнародним протоколам NCCN.

Засновник клініки Юрій Спіженко мріяв про створення клініки для лікування онкології повного циклу. Сьогодні ця мрія стала реальністю - завдяки продуманій системі організації лікувального процесу за аналогією з німецькими онкоклініками, в клініці Спіженка сьогодні діє повний цикл. Тут надають всі види діагностики та терапії, проводять операції і реабілітацію, займаються профілактикою рецедивів. За необхідності лікарі готові зібратися на консиліум, а консультації часто проводять іноземні колеги, які приїжджають з різних країн світу для обміну досвідом і консультацій.

Основна інформація про лабораторії Клініки Спіженка

Клініка Спіженка володіє повним циклом діагностики. В діагностичному центрі є висококласне обладнання, яке здатне з високою точністю встановити діагноз. Бувають випадки, коли попередній діагноз «рак» не підтверджується. Діагностичні, а також лабораторні дослідження клініки Спіженка здатні встановити істину протягом всього однієї доби з 100% -ю точністю.

У разі, якщо негативний діагноз підтверджений, лікування може початися практично відразу, адже чим швидше буде розпочато лікування, тим вищі шанси на одужання.

Для проведення діагностики в клініці Спіженка застосовують:

- комп'ютерну томографію;

- магнітно-резонансну томографію;

- ультразвукову діагностику;

- мамографію;

- цифрову дерматоскопію;

- ендоскопію;

- лабораторні дослідження.

Важливим елементом комплексної онкологічної допомоги є лабораторні дослідження. Новітнє діагностичне обладнання дає клініці виняткові можливості і дозволяє виявляти рак на ранніх стадіях. При цьому послугами лабораторії можуть скористатися не тільки пацієнти даної установи, а й усі бажаючі, причому за помірну плату.

Основні групи лабораторних аналізів, які проводяться у власній лабораторії Клініки Спіженко:

- онкомаркери (діагностика раку на ранніх стадіях і після видалення пухлини);

- клінічні види аналізів крові (основний метод оцінки якісних показників крові, в тому числі змісту еритроцитів, тромбоцитів, лейкоцитів, що дозволяє виявити і простежити розвиток або рецесію патології в динаміці);

- біохімічні показники крові (вміст мікроелементів в крові, таких як білок, глюкоза, токсичні отрути, продукти метаболізму - показують стан внутрішніх органів);

- аналізи сечі (вміст клінічних показників, показують наявність запальних або пухлинних процесів);

- аналіз ретикулоцитів (біологічних рідин - спинномозкової, ексудату (виділення з ран) і т.д.).

Аналізи досліджуються на високотехнологічному обладнанні, дотримуючись всіх процесів, із щоденним контролем якості процесів.

Додаткові переваги Клініки Спіженка

Найважливішою конкурентною перевагою клініки Спіженко є наявність КіберНожа. Назва цього унікального інструменту - CyberKnife G4.

Це роботизована хірургічна система - безкровна альтернатива звичайної хірургії при видаленні злоякісних пухлин.

КіберНіж здатний видаляти також доброякісні новоутворення, де б вони не знаходилися (черепна коробка, хребет, черевна порожнина, пах). При цьому всі метастази КіберНіж може прибрати всього за 1 процедуру, не залишаючи при цьому ні крові, ні видимих ​​пошкоджень шкіри.

Також в клініці пишаються наявністю іншого інноваційного обладнання - лінійного прискорювача Elekta Synergy, даний апарат здатний проводити як високоточну променеву терапію, так і електронотерапію. Особливістю апарату є його здатність впливати тільки на патологічні тканини, не пошкоджуючи здорові клітини.

Кормі хіміотерапії, нейротерапии і імунотерапії в клініці Спіженка також застосовують комбінацію різних видів лікування. Стратегія терапії визначається індивідуально для кожного пацієнта.

Висококласні фахівці, сучасне обладнання та досвід дозволяють проводити в клініці операції, здатні здивувати навіть фахівців світового рівня. Зокрема, вперше в світі саме в клініці Спіженка була проведена операція з видалення злоякісної пухлини на єдиній нирці. Інший унікальний випадок - було видалено ракове новоутворення на оці пацієнта, при цьому сам орган зору був збережений.

Завдяки застосуванню всіх відомих науці методів лікування раку клініка Спіженка може надати пацієнтам у високому ступені ефективну допомогу в боротьбі з онкологічними захворюваннями.

Ліки