Медичний центр «Валео» - місце, де кожен може отримати комплексне обстеження організму

Медичний центр «Валео» - місце, де кожен може отримати комплексне обстеження організму

Клініка «Валео» є приватним медичним закладом, в якому кожен не тільки може отримати консультацію фахівця вузького профілю, але й зробити повне комплексне обстеження. Робота центру як єдиного організму забезпечується злагодженим і високопрофесійним виконанням своїх функцій кожного члена колективу

Медичний центр «Валео». Коротке резюме

Медичний центр «Валео» заснований в 2009 році в місті Миколаєві в якості приватної клініки. З того часу цей медичний заклад виріс до багатопрофільної клініки, в якій сьогодні працює понад 30 лікарів більше ніж 20 спеціалізацій як в терапії, так і в хірургії.

Клініка має дві філії в місті Миколаєві - на вулиці Московській і на Богоявленському проспекті.

Даний медичний центр - єдина приватна клініка в Миколаївській області, яка має акредитацію вищої категорії. Також медцентр «Валео» пройшов успішну сертифікацію відповідності міжнародного стандарту ISO 9001: 2015.

На сьогоднішній день клініка «Валео» пропонує повний цикл медичного обслуговування, в тому числі такі послуги, як:

- первинна консультація з призначенням аналізів, необхідних для постановки точного діагнозу;

- здача аналізів у власній лабораторії;

- постановка діагнозу і розробка індивідуального плану лікування;

- реабілітація.

Якість всіх етапів лікування строго контролюється, завдяки чому пацієнт може бути спокійний - фахівці клініки зроблять все можливе для відновлення вашого здоров'я настільки, що ви порадите своїм близьким лікуватися саме в медичному центрі «Валео».

Лабораторна діагностика в медичному центрі «Валео»

Постановка правильного діагнозу - запорука успіху лікування хвороби. До 80% точних діагнозів ставляться виключно за результатами аналізів.

Ось чому в клініці з моменту заснування приділяється таке велике значення наявності власної лабораторії для здачі аналізів.

Лабораторія клініки «Валео»має в своєму розпорядженні високотехнологічне устаткування останнього покоління і досвідчених фахівців. Як наслідок, всі аналізи, необхідні для встановлення точного діагнозу, можуть бути здані прямо на місці. Завдяки тому, що тривале транспортування при цьому не потрібне, унеможливлюється будь-яке пошкодження взятих зразків, а також гарантуєть те, що результати досліджень не будуть спотворені через порушення умов зберігання або температурного режиму.

Аналізи крові пацієнта є об'єктивним показником, який не може брехати і який не може приховати реальний стан організму.

Лабораторія клініки «Валео» має п'ять основних профільних відділів, готових виконати аналізи п'яти напрямів:

- загальноклінічні;

- біохімічні;

- імуноферментні;

- бактеріологічні;

- ПЛР-відділ.

Точність результатів гарантує подвійний контроль - як внутрішній, так і незалежний зовнішній. Кожен пацієнт даного медзакладу має особисту електронну карту, доступ до якої здійснює тільки його лікар. Пацієнту не потрібно заходити куди-небудь за результатами аналізів, також немає ризику їх втратити - дані заносяться в електронну карту автоматично, після чого лікар має можливість їх вивчити.

У клініці також є послуга термінового замовлення аналізів, результати яких будуть готові буквально в той же день, за кілька годин.

У той же час пацієнт може не турбуватися про збереження даних про його здоров'я - медичний центр «Валео» має в своєму розпорядженні власне програмне забезпечення, яке дає надійну гарантію, що дані пацієнта захищені.

Додаткові переваги медичного центру «Валео»

У наше століття цифрових технологій все ж іноді потрібні і дані в роздрукованому вигляді. Клініка має право (за бажанням пацієнта) видавати документи державного зразка, в тому числі довідки, виписки з історії хвороби, необхідні при госпіталізації або для пред'явлення лікарям в інших клініках.

Таким чином, вся інформація про лікування, в тому числі лабораторні аналізи, план лікування або висновок лікаря можуть бути роздруковані і видані пацієнту на руки. Як наслідок, пацієнту не доведеться займатися розшифровкою почерку лікаря і ворожінням, яке дозування вказана в рецепті.

У зв'язку з епідемією COVID-19 клініка забезпечила можливість тестування як на вміст антитіл до даного вірусу, так і можливість вакцинації від цієї небезпечної хвороби.

Завдяки правильній організації клініка надає можливість здійснити комплексне обстеження всього за 1 день, записавшись на прийом відразу до декількох лікарів і здачу аналізів, а також на обстеження за допомогою діагностичного обладнання.

Клініка також надає послугу пакетного обслуговування для цілої родини. Постійні відвідувачі мають привілей у вигляді дисконтних знижок. Також є можливість оформлення річного полісу, що заощадить не тільки час, а й сімейні кошти.

Розуміючи, що відвідувачі закладу охорони здоров'я стурбовані серйозними проблемами свого здоров'я, персонал клініки «Валео» незмінно і по-європейськи турботливий і ввічливий. Тому пацієнти будуть оточені не тільки увагою фахівців, але також затишком і комфортом.

У клініці нагадують: про здоров'я слід починати піклуватися навіть тоді, коли ви ще відчуваєте себе здоровим, оскільки профілактика захворювань є набагато більш ефективною, ніж найкраще лікування. Ось чому лікарі клініки «Валео» готові проконсультувати кожного, склавши план профілактичних заходів для підвищення якості життя своїх пацієнтів.

Ліки