Медична лабораторія МедЛаб – сервіс та професіоналізм

Медична лабораторія МедЛаб – сервіс та професіоналізм

7 філіалів

342 послуги

Завдяки наявності власної лабораторії в МедЛаб повною мірою контролюють якість результатів аналізів та гарантують швидкість їх виконання

Медична лабораторія МедЛаб. Стисле резюме

Медична лабораторія "МедЛаб" з'явилася на ринку медичних послуг ще 1998 року. Вже тоді «МедЛаб» заявила про себе як українська багатопрофільна клініко-діагностична лабораторія.

Сьогодні лабораторія виросла до великої мережі з основною лабораторією у центральному київському офісі. Так само в Києві знаходиться центральний пункт забору біоматеріалів. Кабінети для збирання аналізів є, крім того, у кількох районах столиці.

В інших регіонах України також є лабораторії «МедЛаб» – у Вінниці, Луцьку, Тернополі та Чернівцях. Загалом в Україні організовано понад сто кабінетів для забору матеріалів. З чого випливає, що в Україні створюється нова велика регіональна мережа з розгалуженою системою збору біоматеріалів та організованими лабораторними дослідженнями.

Колектив медичної лабораторії "МедЛаб" по праву пишається:

- інноваційними технологіями;

- високими стандартами якості;

- безпечною та швидкою процедурою взяття крові;

- коротким терміном виконання більшості аналізів (1 день);

- можливістю повторного проведення аналізу без додаткового взяття крові;

- гарантованою анонімністю при здачі аналізів та конфіденційністю результатів досліджень;

- можливістю взяття аналізів вдома чи офісі (виїзна бригада);

- можливістю отримання результатів як у паперовому, так і в електронному вигляді;

- гнучкою системою знижок та акцій.

Основна інформація про лабораторії Медичної лабораторії «МедЛаб»

Технологічне оснащення медичної лабораторії "МедЛаб" - ще одна перевага важлива конкурентна перевага.

Обладнання, встановлене в лабораторії «МедЛаб», здатне аналізувати показники загальноклінічної, біохімічної, бактеріологічної, імунологічної, цитологічної та інших дослідницьких панелей.

Для точного та швидкого тестування тут забезпечено впровадження сучасних технологій та їх практичне застосування у роботі лабораторії. При цьому в лабораторії неухильно дотримуються міжнародних стандартів якості. Це підтверджують:

- ліцензія МОЗ України на право діяльності;

- сертифікат відповідності стандарту ISO 9001:2008;

- свідоцтво Укрметртестстандарту.

Зазначені документи – свідчення високої якості виконання досліджень, виконаних на сучасному обладнанні руками висококваліфікованого персоналу.

У медичній лабораторії "МедЛаб" виконують аналізи за такими панелями: гематологія, загальна клініка, клініка, біохімія, алергологія, гістологія, аналіз гемостазу, гормонів, генетики. Також у цій лабораторії проводяться дослідження за напрямом імунології, ПЛР-діагностики, аутоімунних захворювань. У «МедЛаб» можливе проведення лікарського моніторингу та перинатального скринінгу.

Одноразові вакуумні тест-системи допоможуть взяти аналіз максимально безболісно та швидко, збережуть біологічний зразок у недоторканності, а нанесення унікального штрих-коду на кожну пробірку унеможливлює плутанину.

Умови зберігання та транспортування біоматеріалів суворо дотримуються, а результати аналізів можуть бути надані як в електронному, так і паперовому вигляді.

Додаткові переваги Медичної лабораторії "МедЛаб"

Вузька спеціалізація роботи лабораторії «МедЛаб» допомагає її співробітникам зосередитись на основному завданні – забезпеченні якості, швидкості та бездоганного сервісу під час здійснення лабораторної практики.

Медсестри, які беруть аналізи, володіють навичками, що дозволяють взяти кров на аналіз у пацієнта будь-якого віку – від першого дня народження до похилого віку, коли кровоносні судини вже мають серйозні вікові зміни. Кожне взяття аналізу в дитини нагороджується іменною грамотою за хоробрість, щоб заохотити мужність маленьких пацієнтів.

Взяття аналізів в офісі або вдома також міститься у списку послуг лабораторії. У цьому випадку медсестра візьме біологічні зразки там, де вам це зручно.

У лабораторії наскільки можна стежать за забезпеченням цінової доступності.

Одна з найголовніших переваг лабораторії «МедЛаб» – її колектив чисельністю понад 250 осіб. Діагностичний центр дорожить кожним своїм співробітником, оскільки всі вони є висококваліфікованими фахівцями (кожен у своїй галузі).

Співробітники "МедЛаб" забезпечені можливостями підвищувати кваліфікацію як у нашій країні, так і за кордоном. Під час відповідних курсів, конференцій, семінарів, тренінгів, тематичних виставок вони освоюють новітні методики, вивчають нові технології, покращуючи свої навички та вміння, поповнюючи свої знання.

Саме високий рівень професіоналізму колективу на всіх рівнях – від лікарів до співробітників на ресепшені – не лише створюють затишну атмосферу у «МедЛаб», а й гарантують високу якість результатів досліджень.

Ліки