Кліника MEDIKOM - змінює стандарти медичного сервісу в Україні

Кліника MEDIKOM - змінює стандарти медичного сервісу в Україні

1 філіал

121 послуга

Досвід, знання, технології, загальний рівень обслуговування у клініці МЕДИКОМ відповідають рівню передових європейських та американських медичних центрів

Клініка МЕДІКОМ. Стисле резюме

Клініка МЕДІКОМ, яка веде свою діяльність у столиці України Києві, створена лікарем-невропатологом Ігорем Скуріхіним у 1992-му році. Вона стала першою приватною клінікою в Україні на той час. Тоді ж у новоствореній медустанові було відкрито дві палати для лікування у стаціонарному відділенні терапії. Паралельно створюється перша приватна служба невідкладної допомоги.

Згодом клініка розширювала спектр послуг – тут було відкрито хірургічне відділення та відділення реанімації. На початку століття в МЕДІКОМі вперше в Україні було застосовано у приватній практиці лапороскопічний метод хірургії.

У клініці МЕДІКОМ постійно намагаються шукати та застосовувати на практиці інноваційні методи лікування (такі як гістероскопія та артроскопія), щоб мінімізувати травматичність та прискорити одужання своїх пацієнтів, повернувши їм можливість жити повноцінним життям. Важливим фактором вибору методу лікування є також естетичний та косметичний ефект після хірургічного втручання. Зокрема, у клініці максимально дбайливо та ефективно проводять баріатричну операцію (зменшення шлунка), а за допомогою лазера тут також роблять оперативні втручання на кровоносних судинах.

У 2011-му році в новому підрозділі клініки з'явилися нові діагностичні засоби - променева та лабораторна діагностика (у МЕДІКОМ розпочинає роботу своя лабораторія).

На сьогоднішній день у п'яти відділеннях багатопрофільної клініки у Києві щодня та цілодобово готові до надання експертної медичної допомоги до 1 тисячі пацієнтів на день.

Тут організована повноцінна система лікування, що включає профілактику, діагностику, лікування, з можливістю викликати сімейного лікаря додому, та провести реабілітацію пацієнтів різного віку – від народження та до похилого віку, що дозволяє берегти здоров'я всіх членів сім'ї.

У клініці МЕДІКОМ на всіх етапах працює сувора система контролю якості медичної допомоги. Також у цій клініці ретельно підходять до відбору персоналу, тому у штаті працюють лише найкращі у своїй галузі фахівці. Надалі ті медики, хто удостоюється честі працювати в МЕДІКОМ, постійно підвищують свою кваліфікацію, проходячи навчання, вивчаючи новітні методи лікування та діагностики.

Саме тому лікарі МЕДІКОМ здатні призначити максимально ефективне лікування, зберігаючи індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Основна інформація про лабораторію клініки МЕДІКОМ

Медичний центр МЕДІКОМ має в своєму розпорядженні дві власні лабораторії (на Оболоні та у відділенні на Печерську). Це дозволяє проводити повний спектр діагностичних процедур, не залишаючи стін клініки.

Тут можна здати аналізи на всі TORCH-інфекції, а також проводять бактеріальні, біохімічні, клінічні дослідження взятих зразків.

Зокрема, в лабораторії клініки МЕДІКОМ можливе проведення:

- загального, біохімічного, клінічного аналізів крові;

- імунологічного аналізу крові;

- аналізу крові на ВІЛ/СНІД;

- загального аналізу сечі;

- аналізів крові на креатиніни, онкомаркери;

- дослідження крові на гормони, включаючи тестостерони;

- аналізи на виявлення хелікобактер пілорі, відповідальної за утворення виразки шлунка;

- коагулограми (аналізу на здатність крові до згортання);

- спермограми (аналіз якісних показників сперми);

- усі види тестувань на виявлення COVID-19, у тому числі для отримання сертифікатів для виїзду за кордон.

Крім того, лабораторії клініки проводять аналізи методом ПЛР, а також у галузі генетики, досліджують генетичні аналізи за напрямами алергології, серології, мікробіології.

Наявність власної лабораторії є неоціненною для проведення точної діагностики, адже лабораторні обстеження – невід'ємна частина постановки діагнозу, контролю лікування та одужання пацієнта.

Серед основних переваг лабораторії клініки МЕДІКОМ:

- використання новітнього обладнання, сучасних методик дослідження біоматеріалів;

- робота лабораторій проводиться відповідно до вимог SEQUAS та RIQAS;

- застосування реактивів вищої якості;

- широкий спектр досліджень;

- високий ступінь достовірності результатів;

- можливості здачі аналізів за допомогою «експрес-методу».

Додаткові переваги клініки МЕДІКОМ

В даний час, коли конкуренція на ринку приватних медичних послуг значно зросла, клініка МЕДІКОМ продовжує лідирувати у сфері цілодобового надання невідкладної медичної допомоги, включаючи діагностику та стаціонарне лікування з можливістю термінового проведення терапевтичних та хірургічних процедур.

Терміновий виклик медиків додому необхідний у разі, якщо:

- температура піднімається вище за 39°C;

- спостерігається задишка, кашель, неможливість зробити вдих;

- порушення мови;

- непритомний/напівнепритомний стан;

- мерехтіння перед очима;

- різкий біль у ділянці живота або за грудиною.

Також термінова допомога медиків потрібна у разі травм, укусів тварин.

При виклику швидкої допомоги від клініки МЕДІКОМ паці отримаєте:

- своєчасну медичну допомогу;

- анонімність;

- економію часу;

- компетентно та вчасно поставлений діагноз;

- душевний спокій.

Перевезення хворих здійснюється на сучасних високотехнологічних машинах, із сучасним діагностичним обладнанням, з набором необхідних ефективних лікарських засобів.

Ліки