Лабораторно-діагностичний центр НеоЛаб – висока якість та точність результатів

Лабораторно-діагностичний центр НеоЛаб – висока якість та точність результатів

2 філіала

272 послуги

НеоЛаб забезпечить проведення сучасної високоякісної лабораторної діагностики для дітей та дорослих завдяки високій якості, об'єктивності та економічній доступності

Лабораторно діагностичний центр НеоЛаб

У Лабораторно-діагностичному центрі НеоЛаб, заснованому в 2007 році, сьогодні працює понад 20 відділень, що надають послуги діагностики. На сьогодні у Києві працюють сім кабінетів збору аналізів. Декілька лабораторій НеоЛаб здійснюють діяльність в Ірпені, Рокитному, Новоукраїнці, Обухові, Кропивницькому, Білій Церкві.

Тут неухильно дотримуються міжнародних стандартів лабораторної практики та прагнуть оточити турботою кожного пацієнта. Ці вимоги до себе є основною місією компанії.

Фундаментом роботи є принципи дотримання вимог до якості та точність виконання всіх етапів. Крім того, в НеоЛаб вважають важливим використовувати в роботі найсучаснішу медичну техніку. Тут застосовують високотехнологічні автоматичні аналізатори та тест-системи найкращих світових брендів. Серед них НТІ (США), Siemens Healthcare Diagnostics (США), BioTek Customer (Нідерланди), інші лідери з виробництва медичного обладнання у світі.

Лабораторії «НеоЛаб» є чим пишатися і в галузі контролю якості: компанія успішно пройшла сертифікацію міжнародного контролю якості PREVECAL (BioSystems, Іспанія) та SEQAS (Великобританія). Найкращі технології використовуються на всіх етапах дослідження.

Також у НеоЛаб на регулярній основі проводиться здійснення внутрішнього контролю якості. Український референс-центр щодня здійснює незалежний контроль якості.

Тут гарантують високу точність аналізів. Застосування штрихкодування процесів реєстрації результатів аналізів, їх виконання та видачі на руки робить всі процеси максимально автоматизованими, що мінімізує, а то і зовсім виключає втручання людського фактора.

У НеоЛаб пропонують можливість проведення:

- генетичних досліджень;

- загальноклінічних досліджень;

- біохімічних досліджень;

- імунологічних досліджень;

- серологічних досліджень;

- гематологічних досліджень;

- бактеріологічних досліджень;

- мікроскопічних досліджень;

- ДНК-діагностики інфекційних захворювань;

- комплексних обстежень (пакетних);

- тестування на COVID-19 різних типів.

Основна інформація про лабораторії Лабораторно-діагностичного центру НеоЛаб

У лабораторіях НеоЛаб працює виключно висококваліфікований персонал. Співробітники компанії постійно підвищують свою кваліфікацію, навчаючись на спеціальних курсах, беручи участь у медконференціях, які проходять як у нашій країні, так і за кордоном.

Постійне самовдосконалення дозволяє персоналу НеоЛаб не лише освоювати, а й запроваджувати нові методи у лабораторній діагностиці.

При взятті аналізів на дослідження в лабораторії НеоЛаб застосовують лише одноразові вакуумні системи Vacutest KIMA італійського виробництва. Їх використання виключає потрапляння сторонніх речовин у систему.

Однією з важливих конкурентних переваг звернення саме до НеоЛабу є те, що тут у роботі застосовують також прогресивні інформаційні технології. Зокрема, це:

- СМС-повідомлення;

- електронний особистий кабінет на офіційному сайті лабораторії;

- висилка результатів аналізів на особисту електронну пошту клієнта.

Такий підхід значно прискорює можливість отримання результатів аналізів, а лікарі можуть відслідковувати перебіг аналізів від моменту, коли пацієнт здав аналіз і до того, як було отримано результат.

НеоЛаб також допомагає лікарям інтерпретувати результати. Також тут здійснюється всебічна консультаційна підтримка фахівцями, які займаються питаннями підбору необхідних алгоритмів обстеження.

Враховуючи високу конкуренцію та економічні складнощі в країні, у клініці діють акції та знижки. Зокрема, за онлайн-замовлення клієнт отримує знижку 10%.

Корпоративні клієнти можуть розраховувати на програму співпраці.

Додаткові переваги Лабораторно-діагностичного центру НеоЛаб

Найважливішими перевагами лабораторно-діагностичного центру НеоЛаб є:

- гарантована точність та об'єктивність результатів досліджень;

- ефективність системи управління якістю послуги;

- впровадження повної автоматизованої системи виробничих процесів;

- високий професіоналізм команди фахівців високої кваліфікації;

- широке коло здійснюваних досліджень;

- безпека та гідний сервіс;

- швидкість проведення досліджень та отримання результатів;

- збереження повної конфіденційності клієнта та його результатів.

Ліки