Нова діагностика – зручно, швидко та вигідно

Нова діагностика – зручно, швидко та вигідно

3 філіала

264 послуги

Лабораторія «Нова діагностика» - забезпечує повністю автоматизований цикл досліджень та регулярне підвищення кваліфікації персоналу за кордоном

Лабораторія «Нова діагностика». Стисле резюме

Сучасну незалежну медичну лабораторію «Нова діагностика» засновано 2005 року в Донецьку. Протягом наступних років компанія змогла розширитися до великої мережі діагностичних лабораторій, ставши лідером місцевого ринку лабораторних аналізів, значно випередивши своїх конкурентів.

Після подій 2014 року «Нова діагностика» не впала у відчай, та змінила територіальне розташування, відкривши лабораторію у м. Вишгород. З того часу почався розвиток мережі як у Києві, так і в інших регіонах України.

Сьогодні філії «Нової діагностики» є також у Черкаській, Херсонській, Харківській, Рівненській, Полтавській, Одеській, Миколаївській, Львівській, Кіровоградській, Луганській, Донецькій, Івано-Франківській, Запорізькій, Житомирській, Дніпропетровській та Вінницькій областях.

Оснащення медичної лабораторії «Нова діагностика» має в своєму розпорядженні медичне обладнання останнього покоління, виробництво кращих світових брендів Швейцарії, США, Німеччини (Roche Diagnostics, Siemens Healthcare Diagnostics, Bio-Rad).

Завдяки сучасній лабораторній апаратурі у лабораторіях «Нової діагностики» налагоджено роботу повного автоматизованого циклу досліджень, а також систему штрих-кодування пробірок із зразками. Це мінімізує помилки, які можуть бути спричинені суб'єктивним впливом та людськими помилками.

Співробітники компанії мають високу кваліфікацію, і проходять регулярне навчання у західноєвропейських країнах, зокрема, беручи участь у симпозіумах, семінарах та конференціях Німеччини, Швейцарії, Данії.

Основна інформація про лабораторії Лабораторія "Нова діагностика"

У Києві розташовано понад 20 кабінетів зі збирання аналізів лабораторії «Нова діагностика». Тут можуть провести понад тисячу видів досліджень, у тому числі здати аналіз ПЛР на COVID-19. У зв'язку з гострою ситуацією із захворюваністю на цю інфекцію в Україні деякі амбулаторії щодо взяття аналізів можуть працювати цілодобово. При цьому компанія видає сертифікати державного зразка із QR-кодом.

Враховуючи складну економічну ситуацію в країні, у мережі лабораторій є система знижок.

«Нова діагностика» надає можливість:

- широкого спектру лабораторних досліджень;

- одержання результатів більшості аналізів у найкоротші терміни (від однієї до трьох годин), у режимі «CITO» (терміново);

- виконати основні дослідження до кінця робочого дня;

- зберігати зразок сироватки крові протягом 14 днів для того, щоб мати можливість провести повторне або додаткове дослідження;

- надати сучасний та доступний сервіс як у стінах лабораторії, так і з виїздом додому бригади лаборантів;

- здати аналіз поблизу, оскільки «Нова діагностика» має в своєму розпорядженні розгалужену мережу кабінетів із взяття аналізів;

- отримання результатів дослідження у зручному для пацієнта вигляді – у паперовому чи електронному.

Додаткові переваги лабораторії "Нова діагностика"

У лабораторії «Нова діагностика» можна здати біохімічний аналіз крові.

Цей аналіз призначають у тих випадках, коли пацієнт звертається до лікаря зі скаргами на загальне погане самопочуття, найчастіше він призначить стандартні аналізи – загальний аналіз крові та сечі. Цей базовий діагностичний аналіз дозволить з'ясувати, чи немає часом запального процесу в організмі. Однак конкретна причина недуги залишиться невідомою.

У той же час аналіз крові на біохімію продемонструє більш точний та повний стан організму, оцінивши роботу кожного з внутрішніх органів, покаже стан основних обмінних процесів. Дані біохімічного аналізу мають високу значущість як на етапі діагностики захворювання, так і під час відстеження динаміки лікування, оскільки він дозволяє стежити за ефективністю призначеної терапії.

Лікар може призначити відповідний аналіз у разі, якщо необхідно уточнити діагноз при захворюванні печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, системи кровотворення.

Під час перегляду результатів, у процесі розшифровки лікарем отриманого результату може бути виявлена ​​анемія, запальні процеси у конкретному органі, інфекції чи алергічні реакції, порушення згортання крові.

Якщо у пацієнта були виявлені алергічні реакції, у лабораторії «Нова діагностика» можна провести аналіз на виявлення алергенів та встановити – яка саме речовина (продукт, пилок рослини, дим чи речовина) провокують таку реакцію організму.

У той же час алергологія в наш час досягла таких успіхів, що сезонне загострення алергії або інший контакт з алергеном може пройти без дискомфорту алергії. Достатньо лише виявити причину захворювання та навчитися її контролювати.

Виявити причину алергії допоможуть у лабораторії «Нова діагностика».

Загалом у «Новій діагностиці» керуються принципом – «Зручно. Швидко. Вигідно». Такий підхід сприяє тому, щоб якнайбільше українців змогли дати гідну оцінку всеукраїнській.

Ліки