Медична лабораторія CSD – точність заради життя

Медична лабораторія CSD – точність заради життя

17 філіалів

6 послуг

Медичний дослідний центр CSD завжди знаходиться поряд у той момент, коли вам це необхідно

Медична лабораторія CSD. Стисле резюме

На початку своєї діяльності лабораторія CSD створювалася як патоморфологічна, переважно для вивчення матеріалів за напрямом «онкологія». Дуже швидко стало очевидним, що для ефективного лікування злоякісних захворювань необхідна і молекулярно-генетична діагностика. Саме в лабораторії CSD вперше в Україні було впроваджено молекулярно-генетичні тести, які дозволили призначати таргетну терапію, щоб ефективно вражати клітину-мішень.

На сьогоднішній день лабораторія CSD є найбільшою патоморфологічною лабораторією Східної Європи. Тут працює понад 500 фахівців, серед яких понад 20 патоморфологів, семеро цитопатологів, і понад десяток – молекулярних генетиків.

Завдяки гідній оплаті праці ці висококваліфіковані та досвідчені лікарі не поїхали за кордон та можуть рятувати пацієнтів з онкозахворюваннями в Україні. Потужна матеріально-технічна база та висококласні професіонали дозволили провести у 2020 році понад 1333 тисячі серйозних гістологічних досліджень у медичній лабораторії CSD.

Вузька спеціалізація дозволяє проводити особливо складні та рідкісні аналізи. Зокрема, у лабораторії CSD працюють спеціалісти таких субспеціальностей, як дерматопатолог, гастропатолог, гематолог. Це дозволяє їм продовжувати своє професійне самовдосконалення.

Детальне вивчення одного конкретного органу дозволяє виявляти надзвичайно рідкісні захворювання та, таким чином, рятувати життя людей, встановлюючи точні діагнози.

Високий ступінь освіти та професіоналізму у поєднанні з найсучаснішими технологіями дозволили медичній лабораторії CSD вийти на новий рівень лабораторних досліджень, створивши унікальний та ефективний лабораторний центр, з можливістю надання повного спектра патоморфологічної та цитологічної діагностики.

Філії лабораторного центру CSD сьогодні працюють як у Києві (15 лабораторій), так і у 30 з лишком міст України.

Лабораторія робить і понад 1500 стандартних аналізів різних біологічних матеріалів для більш ніж 1300 приватних та державних клінік різних напрямів діяльності – це онкологічні, гінекологічні, хірургічні, дерматологічні та інші медустанови.

Основна інформація про Медичну лабораторію CSD

У CSD є лабораторії за такими окремими напрямами:

- патоморфологія;

- цитоморфологія;

- молекулярно-генетичний центр.

У цих та інших лабораторіях мережі можна здати:

- загальноклінічні аналізи;

- імунологічні аналізи;

- гормональні аналізи;

- онкомаркери;

- аналізи на аутоімунні та алергологічні хвороби;

- мікробіологічні аналізи;

- цитологічні аналізи;

- онкогематологічні аналізи;

- патоморфологічні дослідження;

- молекулярні дослідження;

- оцінити гемостаз.

У лабораторії цитоморфології виконують найважливіші для діагностики аналізи. Особливо важливим є цервікальний скринінг. Саме лабораторія цитоморфології CSD однією з перших у країні розпочала аналіз рідинної цитології на основі РАР-тесту. Тут також можна провести аналізи на цитологію та імуноцитохімію.

У молекулярно-генетичному центрі лабораторії CSD проводиться молекуляна діагностика онко- та інфекційних захворювань. Також фахівці лабораторії здатні проводити генетичні дослідження, які застосовуються в галузі трансплантології та пренатальної медицини.

У патологоанатомічному відділенні проводять патоморфологічні, імуногістохімічні та гістологічні дослідження для діагностики злоякісних та доброякісних пухлин та захворювань.

Всі аналізи проводяться на найсучаснішому устаткуванні, в лабораторії впроваджено та сертифіковано систему контролю якості.

Додаткові переваги медичної лабораторії CSD

Основна перевага інституту – вузькопрофільна спеціалізація з дослідження онкологічних зразків, яка дозволяє виконувати менш складні аналізи.

У Медичній лабораторії CSD дотримуються таких цінностей:

- прагнення інновацій (тут регулярно оновлюють медичне обладнання, змінюючи його на більш сучасне і досконале);

- прагнення не знижувати планку лідерства у сфері патоморфологічних досліджень в Україні;

- висока якість (тут пишаються точністю досліджень та якістю без компромісів).

Філософія персоналу лабораторії CSD є такою ж гуманною, якою є професія лікаря: тут ставлять за мету допомагати людям ставати сильнішими, здоровішими і впевненішими в собі, знаходити свій шлях до здоров'я, допомагаючи подолати страх і повертаючи віру в те, що все буде добре.

Ліки