Універсальна клініка «Оберіг» - розумна медична допомога

Універсальна клініка «Оберіг» - розумна медична допомога

Клініка «Оберіг» - багатопрофільний заклад, що надає медичну допомогу на засадах доказової медицини

Універсальна клініка «Оберіг». Коротке резюме

Універсальна багатопрофільна клініка «Оберіг» заснована в 2008 році. З того часу робота установи постійно удосконалювалося, бажаючи досягти головної мети - змінити на краще ставлення українців про лікарні та про медицину в цілому, довівши рівень медичного обслуговування до європейських стандартів.

Відтоді колектив клініки працював прозоро і чесно, спираючись на доказову медицину, в той же час, не забуваючи про те, що лікування повинно бути раціональним і ефективним.

Клініка «Оберіг» розташовується в місті Києві, за адресою: вулиця Зоологічна, корпуси «Г» і «В».

Колектив висококваліфікованих фахівців чисельністю понад 600 осіб - головна цінність клініки. Серед лікарів - п'ять докторів наук, 22 кандидати медичних наук. Одинадцять лікарів мають звання «Заслужений лікар України», двоє - «Заслужений працівник охорони здоров'я».

Крім стаціонарного відділення, потужного діагностичного центру, який володіє апаратами МРТ, УЗД, КТ і мамографом з томосинтезу, 50 кабінетами для проведення консультацій, клініка також має в своєму розпорядженні власну лабораторію з дослідження показників крові.

Основна інформація про лабораторні дослідження, що надаються «Оберіг»

Встановлення діагнозу починається з отримання об'єктивних даних про стан здоров'я пацієнта, основа основ яких - дослідження показників крові.

Клініка «Оберіг» має власну лабораторію з широким профілем діяльності, і оснащену сучасним аналітичним обладнанням. Багато з аналізів можуть бути отримані в режимі «CITO!», що займає всього кілька годин.

Лабораторія може провести обстеження таких напрямів, як:

- клінічний аналіз (кров, сеча, кал);

- біохімічний аналіз;

- гормональні аналізи;

- імунологічні аналізи;

- алергологічні аналізи;

- інфекційні аналізи;

- бактеріологічні аналізи;

- цитологічні аналізи;

- гістологія.

Лабораторія здатна провести практично будь-яке дослідження, як завдяки роботі висококваліфікованих фахівців, так і сучасного обладнання - біохімічного аналізатора, гемоаналізатора, патгістологіческого обладнання, аналізатора газів та електролітів, коагулометру, особливих японських систем для визначення груп крові і резус-фактора.

Що стосується клінічного аналізу крові, в результаті будуть отримані дані по 18 показникам крові, в тому числі лейкограма і ШОЕ. Загальний аналіз крові дасть результат за 11 показниками, також буде досліджений осад під мікроскопом. Для забору сечі в клініці користуються особливими одноразовими контейнерами.

Група крові і резус-фактор визначають за допомогою спеціальних карток за методом гель-фільтрації.

Біохімія крові покаже стан обміну речовин і стан таких органів, як печінка, нирки, підшлункова залоза. Буде визначений рівень глюкози в крові, визначені ферменти, пігменти, білки і вуглеводи, оцінена система гемостазу, також буде діагностований ліпідний обмін.

Цитологічні та гістологічні дослідження покажуть стан тканин конкретного органу або тканини. Якість одержуваних в лабораторії результатів настільки висока, що їх визнають навіть в іноземних клініках, в тому числі європейських, і можуть бути пред'явлені в них для отримання додаткових консультацій.

Інші важливі дослідження, що проводяться лабораторією, можуть визначити:

- онкомаркери;

- маркери інфекційних хвороб, в тому числі COVID-19;

- стан репродуктивної системи;

- стан плода у вагітних;

- рівень гормонів щитовидки і надниркових залоз;

- стан кісткових тканин.

Додаткові переваги клініки

У клініці надається не тільки терапевтична допомога - тут також проводять складні операції, в тому числі пересадку внутрішніх органів. Зокрема, на рахунку клініки вже є успішні операції з пересадки нирок і печінки.

Одне з особливих досягнень клініки - відкриття в 2020-му році корпусу для лікування онкологічних захворювань, в якому може бути наданий повний цикл необхідних при цій хворобі медичних послуг.

А недавно, в зв'язку зі спалахом епідемії COVID-19 тут було відкрито стаціонарне відділення для лікування коронавірусних хворих.

Також в клініці «Оберіг» є наступні центри: гастрологічний, маммологічний, інсультний, діагностичний, патогістологічний, здоров'я жінки, пластичної хірургії, проктології, стаціонарний, променевої терапії, психосоматики та депресій, хірургії, а також інноваційних технологій в урології і в дитячій хірургії.

При клініці працює своя станція невідкладної допомоги та центри педіатрії, в тому числі дитячий алергоцентр.

Колектив клініки «Оберіг» підкреслює: «Ми - клініка здорової медичний культури. Ми не продаємо послуги, - ми піклуємося про здоров'я тих, хто нам довіряє ».

Ліки