Аміксин ІС : cклад, показання, дозування, побічні ефекти

Аміксин ІСАміксин ІСАміксин ІС
Виробник:
Интерхим, ОДО, г.Одесса, Украина
Діюча речовина:
Тилорон (Tilorone)
Амиксин (Amixin)
ATX-класифікація:

L03AX17 - Прочие препараты

Інформація є узагальнюючою і не може бути використана для лікування, без рекомендації лікаря.

Препарат є засобом, що відноситься до імуностимуляторів.

Форма випуску, склад

На виробництві випускають препарат у формі двоопуклих, темно-рожевих та помаранчевих таблеток, круглої форми, які закупорені в блістери, по 3-5 таблеток у кожен, упаковані в картонну упаковку, по 1-3 блістери в кожну.

Склад: картопляний крохмаль, барвник жовтий захід сонця, повідон, кандурин, гіпромелоза, натрію кроскрамелозу, титану діоксид, стеарат кальцію, мікрокристалічна целюлоза, калію алюмосилікат, дигідрат кальцію гідрофосфат.

Показання до застосування

Лікарі радять використовувати медикаментозний засіб при таких захворюваннях, як респіраторний хламідіоз, лейкоенцефаліт, герпетична інфекція, профілактика та лікування грипу, респіраторні гострі вірусні інфекції, розсіяний склероз, урогенітальний хламідіоз, увеоенцефаліт.

Протипоказання

Не можна застосовувати препарат тим пацієнтам, які мають чутливість до компонентів, що входять до складу, тому що при цьому можливий прояв алергічних реакцій організму хворого на препарат, через це спочатку дивіться на склад даного медикаментозного засобу.

Період вагітності та грудного вигодовування

Перш ніж використовувати лікарський засіб, в обов'язковому порядку необхідно піти до лікаря і звернути свою увагу на склад даного препарату. Якщо його інгредієнти, що входять до складу, не зашкодять здоров'ю вашого малюка та вашому здоров'ю, то можете застосовувати медикамент.

Спосіб застосування

Для того, щоб виключити появу побічних реакцій організму на ліки, ваш лікар після консультації та встановлення діагнозу, призначає дозування, за яким ви повинні вживати даний медикаментозний засіб.

Лікарі радять використовувати для лікування ліки саме в такому дозуванні: застосовувати після прийому їжі усередину по 125-250 мг, залежно від діагнозу, який поставив лікар. Максимальна доза не повинна перевищувати 5 г за весь курс застосування ліків.

Тривалість використання залежить від ефективності застосування медикаментозного засобу на організм хворого, але триває близько 6 тижнів й залежить від тяжкості захворювання.

Передозування

Пацієнти з необережності не використовували цей лікарський засіб більшою мірою, ніж рекомендував лікар.

Побічні реакції

Ситуації з пацієнтами, у яких були зафіксовані побічні реакції, зареєстровані були і при цьому спостерігалася така симптоматика: алергічні реакції, до яких належить свербіж шкіри, кропив'янка, висипання на шкірі, кропив'янка, почервоніння шкіри; короткочасна лихоманка, печія, блювання, головний біль, нудота, запаморочення.

Умови зберігання

Рекомендується зберігати цей лікарський засіб у місці, яке є темним, бажано дуже сухим, до якого не мають доступу діти, яким не виповнилося 18 років, і при цьому температура цього місця, в обов'язковому порядку, не повинна перевищувати +25 °C.

У всіх аптеках ви можете придбати цей медикаментозний засіб без наявності рецепту від вашого лікаря.

Термін придатності ліків триває 48 місяців з тієї дати, яка вказана на кожній упаковці лікарського засобу.

Протокол лікування

Інструкція по застосуванню створена на основі офіційної інструкції виробника та представлена виключно в ознайомчих цілях. Займатись самолікування не рекомендується.

Популярні лікарі

Лабораторії