Аскоцин : cклад, показання, дозування, побічні ефекти

Аскоцин
Виробник:
Кусум Хелтхкер Пвт. Лтд., Индия
Діюча речовина:
цинк
аскорбиновая кислота
ATX-класифікація:

A11GB - Аскорбиновая кислота в комбинации с другими препаратами

Інформація є узагальнюючою і не може бути використана для лікування, без рекомендації лікаря.

Препарат є джерелом цинку та аскорбінової кислоти.

Форма випуску, склад

Виробляють Аскоцин у вигляді жувальних таблеток, що знаходяться у стрипах, по 10 таблеток у кожному, упаковані у картонну упаковку, по 3 або 10 стрипів у кожній упаковуі.

Склад: жовтий захід сонця FCF; 100 мг аскорбінової кислоти; магнію стеарат; маніт; натрію аскорбат; кросповідон; аспартам; апельсиновий ароматизатор 844763.

Показання до застосування

Лікарі рекомендують використовувати медикаментозний засіб при таких хворобах як: ураження сполучної тканини, бронхіальна астма, кровотечі, атеросклероз, розлади жирового та вуглеводного обміну, дистрофія, гіпофункція передміхурової залози, захворювання печінки, переломи кісток, системний червоний вовчак, нефропатія вагітних.

Протипоказання

Не рекомендується вживати лікарський засіб, якщо у пацієнта спостерігаються чутливість до складу медикаменту, а саме до інгредієнтів, на які у нього виникали алергічні реакції. Також протипоказанням до застосування є фенілкетонурія, цукровий діабет, тромбофлебіт, гемохроматоз, сечокам'яна хвороба.

Період вагітності та грудного вигодовування

Перед вживанням медикаментозного засобу зверніть увагу на склад препарату. Якщо він не становить небезпеки для Вашого здоров'я та здоров'я Вашого малюка, то можете вживати ліки, але враховуйте ризики перед тим, як почнете його використовувати.

Спосіб застосування

Лікарі не рекомендують займатися самолікуванням, самостійно встановлювати своє дозування препарату, тому зверніться до свого лікаря, який призначить Вам дозування, яке Вам необхідне за Вашим захворюванням або для його профілактики.

Всі фахівці рекомендують приймати медикаментозний засіб у такому дозуванні: 1-2 рази на день по 1 таблетці після їжі, при цьому таблетку розжовувати і запивати невеликою кількістю води.

Курс лікування залежить від ефективності застосування ліків, тому кожному визначається в індивідуальному порядку, але рекомендується застосовувати протягом 5-7 днів.

Передозування

Щодо ситуацій, коли було зареєстровано використання лікарського засобу більшою мірою, ніж рекомендує лікар, не було зафіксовано випадків.

Побічні реакції

Зареєстровані були такі побічні ефекти у пацієнтів, які приймали цей лікарський засіб: алергічні реакції, порушення обміну цинку, біль у животі, печія, гастрит, кристалурія, відчуття жару, астматичний синдром, діарея, диспепсія, дискомфорт у животі, екзема. Якщо Ви помітили ці реакції після застосування препарату, то припиніть прийом і підіть на консультацію до свого фахівця.

Умови зберігання

Зберігати медикаментозний засіб необхідно за температури не вище +20 °С. Місце для його зберігання має бути темним, сухим й недоступним для дітей, які не досягли віку 18 років, щоб уникнути наслідків надалі.

В аптеках Ви можете придбати цей лікарський засіб без надання рецепту від свого лікаря.

Термін придатності препарату становить 36 місяців від тієї дати випуску, яка обов'язково вказана на кожній упаковці ліків.

Інструкція по застосуванню створена на основі офіційної інструкції виробника та представлена виключно в ознайомчих цілях. Займатись самолікування не рекомендується.

Популярні лікарі

Лабораторії