Аскоцин : cклад, показання, дозування, побічні ефекти

Аскоцин
Виробник:
Кусум Хелтхкер Пвт. Лтд., Индия
Діюча речовина:
цинк
аскорбиновая кислота
ATX-класифікація:

A11GB - Аскорбиновая кислота в комбинации с другими препаратами

Інформація є узагальнюючою і не може бути використана для лікування, без рекомендації лікаря.

Препарат є джерелом цинку та аскорбінової кислоти.

Форма випуску, склад

Виробляють Аскоцин у вигляді жувальних таблеток, які знаходяться в стрипах, по 10 таблеток у кожному, упаковані в картонну упаковку, по 3 або 10 стрипів у кожну упаковку.

Склад: жовтий захід FCF; 100 мг аскорбінової кислоти; магнію стеарат; маніт; натрію аскорбат; кросповідон; аспартам; ароматизатор апельсиновий 844763.

Показання до застосування

Лікарі рекомендують використовувати медикаментозний засіб за таких хвороб пацієнтів: ураження сполучної тканини, бронхіальна астма, кровотечі, атеросклероз, розлади жирового та вуглеводного обміну, дистрофії, гіпофункція передміхурової залози, захворювання печінки, переломи кісток, системний червоний вовчак, нефропатія вагітних.

Протипоказання

Не рекомендується вживати лікарський засіб при чутливості до його компонентів, також протипоказанням до застосування є фенілкетонурія, цукровий діабет, тромбофлебіт, гемохроматоз, сечокам'яна хвороба.

Період вагітності та грудного вигодовування

Можливе використання з дозволу лікаря і під його наглядом.

Спосіб застосування

Лікарі не рекомендують займатися самолікуванням, самостійно встановлювати своє дозування препарату, тому зверніться до свого лікуючого фахівця, який призначить Вам те дозування, яке Вам необхідне за Вашим захворюванням або ж для його профілактики.

Усі фахівці рекомендують приймати медикаментозний засіб у такому дозуванні: 1-2 рази на день по 1 таблетці після вживання їжі, при цьому таблетку розжовувати і запивати невеликою кількістю води.

Курс лікування залежить від ефективності застосування ліків, тому кожному він визначається в індивідуальному порядку, але рекомендується застосовувати протягом 5-7 днів.

Передозування

З приводу ситуацій, коли було зареєстровано використання лікарського засобу більшою мірою, ніж рекомендує лікуючий фахівець, не було зафіксовано випадків.

Побічні реакції

Зареєстровані були такі побічні ефекти у пацієнтів, які приймали даний лікарський засіб: алергічні реакції, порушення обміну цинку, біль у животі, печія, гастрит, кристалурія, відчуття жару, астматичний синдром, діарея, диспепсія, дискомфорт у животі, екзема. Якщо Ви помітили ці реакції після застосування препарату, то припиніть прийом і підіть на консультацію до свого лікуючого фахівця.

Умови зберігання

Зберігати медикаментозний засіб необхідно за температури не вище +20 °С. Місце для зберігання має бути дуже темним, водночас має бути дуже сухим і недоступним для дітей, які не досягли віку 18 років, щоб уникнути наслідків надалі.

В аптеках Ви можете придбати цей лікарський засіб без надання рецепта від свого лікаря.

Термін придатності препарату становить 36 місяців від тієї дати випуску, яка, в обов'язковому порядку, вказана на кожній упаковці ліків.

Протокол лікування

Інструкція по застосуванню створена на основі офіційної інструкції виробника та представлена виключно в ознайомчих цілях. Займатись самолікування не рекомендується.

Популярні лікарі

Лабораторії