Блефарогель : cклад, показання, дозування, побічні ефекти

Блефарогель
Діюча речовина:
Гиалуроновая кислота (Acidum hyaluronicum)
Алоэ древовидного листья (Aloes arborescens folia)
ATX-класифікація:

S01 - Средства, применяемые в офтальмологии

Інформація є узагальнюючою і не може бути використана для лікування, без рекомендації лікаря.

Склад та форма випуску

Склад діючих речовин дещо відрізняється залежно від найменування. У продаж надходить Блефарогель-1 та Блефарогель-2. Перший препарат містить гіалуронову кислоту, сік рослини Aloe Vera, також є наявність гліцерину, пропіленгліколю, карбомера, метилпарабену, води деіонізованої, гемодезу. Другий препарат, крім перелічених, містить препарати сірки. Випускається у формі рідкого гелю, фасованого у флакони із дозатором.

Показання

Застосовують як протизапальний, профілактичний і гігієнічний засіб для догляду за віками очей. Запобігає запальним явищам повік, які можуть виникнути під час носіння контактних лінз або тривалої роботи за монітором - синдрому "сухого ока", порушення виробництва слізної рідини, а також від утворення ячменів. Ефективно знімає симптоми втоми, почервоніння з повік.

Лікувальний ефект препарату пояснюється характеристиками речовин, що входять до його складу. Зокрема, важливою є наявність гіалуронової кислоти, з якої власне складається так зване склоподібне тіло ока людини. Є еталонним зволожувачем, здатний регулювати вологу в клітинах, застосування яких зволожує шкіру повік, вони набувають пружності. Завдяки екстракту Aloe Vera зникає симптоматика подразнення, йде набряклість, т.к. ця речовина є антисептиком, що покращує метаболізм. Гемодез має сорбуючі та дезінтоксикаційні властивості. Сірка є антисептичним та акарицидним, або протидемодекозним препаратом, завдяки чому препарат активно бореться з демодексом.

Протипоказання

Гіперчутливість ( алергія ) до речовин, що входять до складу цього препарату.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Не даних про шкоду чи користь препарату при вагітності чи лактації.

Спосіб застосування та дози

На кінчики чисто вимитих пальців рук легкими рухами, що масажують, нанести гель, потім зволожити їм очищені повіки, завдавши уздовж краю росту вій. Продовжувати масажувати 1-2 хвилини. Контактні лінзи перед нанесенням гелю слід зняти і не ставити щонайменше чверть години після лікувальної процедури. При хронічному блефарит або демодекозі гель наноситься двічі на день, після вмивання, аж до зникнення симптоматики. Для лікування демодекозу рекомендується застосовувати Блефарогель 2.

Для використання у профілактичних цілях гель використовують 1 раз на день, на ніч.

Передозування

Не фіксувалися випадки передозування.

Побічні ефекти

В окремих поодиноких випадках відзначалося почервоніння повік. При попаданні гелю у вічі може з'явитися незначне відчуття печіння, яке проходить через кілька хвилин.

Умови та термін зберігання

Зберігається до 3 років за температури 2-30°С.

Протокол лікування

Інструкція по застосуванню створена на основі офіційної інструкції виробника та представлена виключно в ознайомчих цілях. Займатись самолікування не рекомендується.

Популярні лікарі

Лабораторії