Гофен 400 : cклад, показання, дозування, побічні ефекти

Гофен 400
Виробник:
Мега Лайфсайенсиз Лтд, Тайланд
Діюча речовина:
Ибупрофен (Ibuprofen)
ATX-класифікація:

M01AE01 - Ибупрофен

Інформація є узагальнюючою і не може бути використана для лікування, без рекомендації лікаря.

Ібупрофен – основний діючий компонент препарату, пригнічує синтез простагландинів, які вважаються медіаторами запалення, болю і температурної реакції, що забезпечує йому протизапальну, знеболювальну та жарознижувальну дію. Крім цього, він пригнічує агрегацію тромбоцитів.

Склад і форма випуску

Виготовляється у формі м'яких капсул, призначених для перорального прийому. Одна капсула містить 400 мг ібупрофену. В одному блістері міститься по 10 капсул, кожна блістер розміщений в картонному конверті, по 6 картонних конвертів в одній картонній упаковці.

Активна речовина – ібупрофен.

показання

Гофен 400 застосовують для усунення слабкої і помірного больового синдрому різної етіології і полегшення стану при лихоманці, яка виникла на тлі запальних процесів.

Протипоказання

Лікарський засіб не призначають хворим, у яких має виразкова хвороба шлунка і кишечника в стадії загострення, схильність до кровотеч з органів травлення, бронхіальна астма, носові поліпи, ангіоневротичний набряк, порушення кровотворення або згортання крові, тяжкі форми серцевої недостатності, черепно-мозкові травми, печінкова або ниркова недостатність, підвищений внутрішньочерепний тиск, цереброваскулярні або інші кровотечі. Крім цього, призначення препарату заборонено особам з гіперчутливістю до ібупрофену. Категорично заборонено використовувати препарату в терапії дітей з масою тіла менше 40 кг.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Гофен 400 не може використовуватися в терапії жінок, які виношують дитину, а також пацієнток, які знаходяться на етапі грудного вигодовування.

Спосіб застосування та дози

Гофен 400 мг слід використовувати в терапії дорослих і дітей з масою тіла більше 40 кг. Стартова доза препарату – 400 мг, які вживають через кожні 4 або 6 годин. В добу заборонено приймати понад 1200 мг ібупрофену.

Капсули необхідно приймати під час прийому їжі. При ковтанні заборонено порушувати цілісність оболонки капсули.

Якщо при прийомі препарату лихоманка зберігається більше 3 днів, а при застосуванні засобу для усунення болю більше 4 днів, слід звернутися до лікаря для корекції лікування або уточнення діагнозу.

Не рекомендується вживати лікарський засіб в підвищених дозах, так як це не підвищить терапевтичний ефект препарату, але при цьому збільшить ризик розвитку побічних ефектів.

Передозування

Прийом Гофена 400 мг в підвищених дозах може стати причиною розвитку ерозії і перфорації органів травлення, порушення роботи нирок, серця і печінки. Крім цього, можливий розвиток гемолітичної анемії, агранулоцитозу, апластичної анемії, серозного менінгіту, запаморочень, головних болів, дзвону у вухах, сплутаність свідомості, нечіткість зору, стоматитів, набряків, зниження чутливості сітківки ока і загострення бронхіальної астми.

У лікувальних цілях хворому показаний моніторинг роботи серця і забезпечення прохідності дихальних шляхів, а також коректне симптоматичне лікування. При необхідності можна проводити форсований діурез.

Побічні ефекти

Вживання Гофена 400 мг може супроводжуватися розвитком виразкового ураження кишечника і шлунка, виникненням гострих епігастральній болів, головних болів, звуженням зіниць, порушенням гостроти зору, сплутаністю свідомості, порушенням серцевого ритму, галюцинаціями, блювотою, депресією, сонливістю і алергічними реакціями.

Умови та термін зберігання

Гофена 400 мг рекомендується зберігати при кімнатній температурі в місцях, що не досяжні для дітей і захищені від світла. Тривалість зберігання капсул не перевищує 2 років.

Інструкція по застосуванню створена на основі офіційної інструкції виробника та представлена виключно в ознайомчих цілях. Займатись самолікування не рекомендується.

Популярні лікарі

Лабораторії