Гомеовокс : cклад, показання, дозування, побічні ефекти

Гомеовокс
Виробник:
Буарон, Франция
Діюча речовина:
Железа фосфат (Ferrum phosphoricum)
Календулы лекарственной цветки (Calendulae officinalis flores)
Калия бихромат (Kalіum bіchromіcum)
аконит аптечный (Aconitum napellus)
тополь кандиканский (Populus candіcans)
красавка (Atropa belladonna)
Ртуть растворимая по Ганеману (Mercurіus solubіlіs Hahnemannі)
аризема трехлисточковая (Arum trіphyllum)
губка морская (спонгия) (Euspongіa offіcіnalіs)
переступень белый (Bryonіa)
Печень серная по Ганеману (Hepar sulfurіs)
ATX-класифікація:

V03AX - Терапевтические препараты другие

Інформація є узагальнюючою і не може бути використана для лікування, без рекомендації лікаря.

Склад та форма випуску

Гомеовокс виготовляється у формі двоопукліх таблеток. У складі препарату міститься аконіт аптечний, аризема трилисточкова, фосфат заліза, календула, губка палена, беладонна, розчинна ртуть по Ганеманну, вапняна сірчана печінка по Ганеманну, калію бихромат, тополя кандиканський, переступень дво.

Показання

Гомеовокс – багатокомпонентний гомеопатичний засіб, лікувальна дія якого пояснюється терапевтичним потенціалом його складових.

Гомеовокс призначають на лікування ларингітів різної етіології, втрати голосу, хрипоти чи синдрому втоми голосових зв'язок, викликаного професійними навантаженнями на мовної апарат в вчителів, співаків, акторів, працівників дитячих дошкільних закладів і дикторів.

Протипоказання Від використання Гомеовокса краще відмовитися, якщо в анамнезі хворого є гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату, хворий страждає на непереносимість або недостатнє вироблення лактози, глюкозо-галактозної мальабсорбції. Крім цього препарат не використовується для лікування дітей до одного року.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

На даний момент не проводилося жодних клінічних досліджень щодо використання Гомеовокса для лікування вагітних.

Застосування препарату можливе лише у випадку, якщо користь від його використання для здоров'я матері перевищує можливий ризик для плода.

При використанні Гомеовокса для терапії жінок на стадії лактації рекомендується відмовитися від грудного вигодовування.

Спосіб застосування та дози

Для досягнення максимального лікувального ефекту при використанні Гомеовокса драже рекомендується розсмоктувати окремо від їди.

Препарат вживають за годину до або через дві години після їди. Для полегшення стану хворого у гострий період слід приймати по 2 драже через кожні 60 хвилин, після стабілізації стану рекомендується проведення підтримуючого лікування. У цей період необхідно приймати по 3 драже 5 разів на добу.

При лікуванні дітей від року до 6 років драже слід розчинити у невеликій кількості води.

Передозування

Поки що офіційних даних про випадки передозування Гомеовокса відсутні. Однак якщо хворий з якихось причин прийняв дуже велику кількість драже, то рекомендується викликати у нього блювання та дати йому будь-який ентеросорбент.

Для швидшого виведення препарату слід давати хворому рясне пиття та проносний засіб.

Побічні ефекти

При дотриманні дозування лікування Гомеовоксом не викликає жодних побічних ефектів. Однак у особливо чутливих до фітопрепаратів пацієнтів можливий розвиток алергічних реакцій, що виявляються шкірним свербінням, висипанням або кропив'янкою.

У цьому випадку лікування лікарським засобом варто припинити і звернутися за консультацією до лікаря.

Умови та термін зберігання

Тривалість зберігання Гомеовокс після випуску препарату не перевищує 5 років. Зберігати його слід у темному сухому місці при температурі не вище +25 градусів.

Протокол лікування

Інструкція по застосуванню створена на основі офіційної інструкції виробника та представлена виключно в ознайомчих цілях. Займатись самолікування не рекомендується.

Популярні лікарі

Лабораторії