Інформація є узагальнюючою і не може бути використана для лікування, без рекомендації лікаря.

Склад та форма випуску

Лікарська форма Кагоцелу – таблетки. Активний інгредієнт – кагоцел.

Показання

Кагоцел призначений для лікування та профілактики таких захворювань, як:

герпес;

грип;

гострі респіраторні вірусні інфекції ( ГРВІ ).

Крім цього, Кагоцел довів свою ефективність при терапії урогенітального хламідіозу.

Кагоцел застосовують як профілактичний лікарський засіб у період розгулу сезонних епідемій грипу чи респіраторних вірусних інфекцій.

Протипоказання

Кагоцел не призначається хворим з непереносимістю кагоцелу, лактазною недостатністю, порушенням всмоктування глюкози або галактози.

Препарат не призначений для використання в терапії вагітних, годуючих та дітей, молодших 6 років.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Кагоцел не варто використовувати в терапії годуючих та вагітних у зв'язку з недостатністю даних щодо його безпеки для новонароджених та плода.

Спосіб застосування та дози

Кагоцел приймають перорально. Прийом препарату не обов'язково поєднувати з їдою. Дорослі хворі при лікуванні ГРВІ та грипу отримують у перші 2 дні лікування по 2 таблетки 3 р/д, наступні 2 дні хворий приймає по таблетці 3 рази на день. Тривалість терапії – чотири дні.

Для попередження розвитку грипу та гострих вірусних інфекцій Кагоце приймають протягом 7 днів курсами: перші 2 дні – по 2 таблетки раз на добу, після цього роблять п'ятиденну перерву і лікування повторюють. Тривалість профілактичного лікування від семи днів до двох місяців.

При лікуванні герпесу Кагоцел приймають по 2 таблетки 3 рази на день протягом 5 днів. Тривалість лікування 5 днів.

При терапії грипу та ГРВІ діти від 3 до 6 років перші 2 дні приймають по таблетці 2 рази на день, потім ще 2 дні – по одній таблетці 1 раз на день. Терапія триває 4 дні.

Діти, яким вже виповнилося 6 років, перші 2 дні приймають по таблетці 3 рази на добу, наступні 2 дні вживають по таблетці 2 рази на добу. Тривалість лікування 4 дні.

Діти старше 3 років при профілактиці ГРВІ і грипу приймають препарат семиденними курсами: 2 дні по 1 таблетці 1 раз на день, потім 5 днів перерву, після чого прийом препарату знову повторюють.

Передозування

Офіційно не зафіксовано випадків передозування Кагоцелом. Однак відомо, що при прийомі препарату в дозах, що значно перевершують терапевтичні, у хворих спостерігається виникнення нудоти, абдомінальних болів та блювання.

При передозуванні хворому проводять промивання шлунка, призначають рясне пиття та прийом ентеросорбентів.

Побічні ефекти

Кагоцел добре переноситься, але в деяких випадках спостерігається поява алергічних реакцій, нудоти, блювання і болю в області шлунка.

Умови та термін зберігання

Кагоцел слід зберігати в сухих місцях, в які не проникає світло. Тривалість зберігання лікарського засобу – 2 роки.

Кагоцел заборонено приймати після закінчення терміну придатності.

Протокол лікування

Інструкція по застосуванню створена на основі офіційної інструкції виробника та представлена виключно в ознайомчих цілях. Займатись самолікування не рекомендується.

Популярні лікарі

Лабораторії