Кандибіотик : cклад, показання, дозування, побічні ефекти

Кандибіотик
Виробник:
Гленмарк Фармасьютикалз Лтд., Индия
Діюча речовина:
Клотримазол (Clotrimazolum)
Лидокаин (Lidocaine)
Хлорамфеникол (Chloramphenicolum)
Беклометазон (Beclometasone)
ATX-класифікація:

D07B - Кортикостероиды в комбинации с антисептиками

Інформація є узагальнюючою і не може бути використана для лікування, без рекомендації лікаря.

Склад і форма випуску

Кандибіотик – вушні краплі. Багатокомпонентний препарат, до складу якого входять – хлорамфенікол, клотримазол, бекламетазону дипропіонат, моногідрат лідокаїну гідрохлорид.

Показання

Кандибіотик – протизапальний, протимікробний, антибактеріальний, місцевоанестезуючий препарат, який використовується в терапії запальних і алергічних захворювань вуха, таких як гострий дифузний середній отит, гострий отит середнього вуха, загострення хронічного отиту. Крім цього, препарат застосовується для профілактики виникнення запальних процесів після хірургічного лікування вуха.

Протипоказання

Кандибіотик не застосовується під час лікування дітей до 6 років. Крім цього, препарат неприпустимо використовувати в терапії хворих з порушенням цілісності барабанної перетинки, у разі виявлення гіперчутливості до його складових, жінок під час вагітності та на стадії лактації.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Питання про необхідність використання Кандибіотика в терапії вагітних і годуючих жінок у кожному конкретному випадку вирішується індивідуально і з обов'язковим урахуванням співвідношення ризику і користі.

Спосіб застосування та дози

Кандибіотик – вушні краплі, що містяться у флаконі з темного скла. Лікарський засіб реалізується в комплекті з піпеткою, вставленою в гвинтовий ковпачок, виготовлений із пластику.

Кандибіотик використовується місце за допомогою закапування крапель у зовнішній слуховий прохід. Під час використання необхідно злегка нагріти в руці флакон з препаратом до температури тіла, щоб уникнути порушень у роботі вестибулярного апарату. Під час лікування препаратом у слуховий прохід вводять від 4 до 5 крапель препарату 3 або 4 рази на день. Тривалість лікування від 7 до 10 днів.

Передозування

На даний момент немає даних про випадки передозування Кандибіотиком. У зв'язку з тим, що застосування препарату здійснюється в малих дозах і місцево, ймовірність передозування зведена до мінімуму.

При виникненні будь-яких незвичних реакцій після введення препарату в дозах, що перевищують терапевтичні, необхідно негайно звернутися до лікаря.

Побічні ефекти

Як правило, лікування Кандибіотиком добре переноситься хворими і не супроводжується розвитком різних небажаних явищ. Однак у разі тривалого використання, недотримання дозування або індивідуальної непереносимості компонентів Кандибіотика у пацієнта може виникнути свербіж, печіння і розвиток різних місцевих алергічних реакцій у ділянці введення препарату.

Умови та терміни зберігання

Кандибіотик необхідно зберігати в недосяжному для дітей темному сухому місці. Термін придатності препарату 2 роки. Препарат заборонено використовувати після закінчення терміну придатності, оскільки при вживанні лікарських засобів після закінчення терміну зберігання можливий розвиток різних небажаних явищ, здатних завдати істотної шкоди вашому здоров'ю.

Протокол лікування

Інструкція по застосуванню створена на основі офіційної інструкції виробника та представлена виключно в ознайомчих цілях. Займатись самолікування не рекомендується.

Популярні лікарі

Лабораторії