Малавіт : cклад, показання, дозування, побічні ефекти

Малавіт
Діюча речовина:
Календулы лекарственной цветки (Calendulae officinalis flores)
Эхинацея (Echinacea)
осина канадская (Populus tremuloіdes)
Аира корневища (Calami rhizomata)
Шалфей (Salvia)
чабреца обыкновенного трава
Мяты перечной листья (Menthae piperitae folia)
Ромашки цветки (Matricaria flowers)
Тысячелистника обыкновенного трава (Achillea millefolii herba)
лиственницы лекарственной нарост губчастый
Чистотела большого трава (Chelidonii majoris herba)
Девясила корневища и корни (Inulae rhizomata et radices)
Серебра нитрат (Argentum nіtrіcum)
Пиона уклоняющегося трава, корневища и корни (Herba, rhizomata cum radicibus Paeoniae anomalae)
Сосны обыкновенной почки (Pini sylvestris gemmae)
Пихты масло (Abiesis oleum)
Дуба кора (Quercus cortex)
березы почки
Бессмертника песчаного цветки (Helichrysi arenarii flores)
Полыни горькой трава (Artemisiae absinthii herba)
ATX-класифікація:

D11 - Прочие дерматологические препараты

Інформація є узагальнюючою і не може бути використана для лікування, без рекомендації лікаря.

Склад та форма випуску

Малавіт виготовляється в розчині для зовнішнього застосування. Склад препарату: гліцерин, активний біокомплекс срібла, активний біокомплекс міді, кам'яна олія, камедь модрини, муміє, смола ялиці, смола кедру, екстракти кори осики і дуба, екстракти нирок сосни і берези, іонізована структурована родичка.

Крім цього у складі препарату містяться екстракти трави і коренів рослинної сировини з Гірсько-Алтайського регіону: деревію, безсмертника, півонії, шавлії лікарської, ромашки аптечної, м'яти перцевої, календули, аїру болотного, чебрецю, чебрецю, і оману.

Показання

Малавіт може використовуватися спільно з іншими лікарськими засобами в терапії захворювань ЛОР-органів, шкіри та верхніх відділів дихальних шляхів. Як протизапальний і протисвербіжний засіб препарат призначений для використання в комплексному лікуванні стоматологічних і гінекологічних захворювань.

Малавіт застосовується в терапії обморожень, опіків, пролежнів, великих гематом, ран, уражень і травм опорно-рухового апарату, невритів, судинних захворювань, дерматитів і укусів комах.

Протипоказання

Малавіт не використовується в терапії хворих, які страждають на непереносимість хоча б одного з компонентів препарату.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Практичні дані використання Малавіта в терапії вагітних та годуючих відсутні. Але достовірно відомо, що в процесі зовнішнього та вагінального використання препарат не має тератогенного та ембріотоксичного впливу, тому його застосування в лікуванні цієї категорії хворих можливе лише за призначенням лікаря.

Спосіб застосування та дози

Малавіт показаний для зовнішнього застосування і може використовуватися у розведеному або нерозведеному вигляді. Розчин наноситься на ділянки шкіри в зонах локалізації запального процесу за допомогою ватного тампону. Для досягнення максимального лікувального ефекту ділянку шкіри перед нанесенням препарату рекомендується прогріти, а після нанесення розчину прикрити поліетиленовою плівкою, яку фіксують за допомогою пов'язки. Компрес наноситься на 20 хвилин. Тривалість курсу лікування визначає лікар.

При лікуванні оториноларингологічних захворювань препарат застосовується в розведеному вигляді. Для цього 5 або 10 мл концентрованого розчину рекомендується розвести в 100 мл кип'яченої та охолодженої води. Розчин використовують для полоскання горла або як назальних крапель від 3 до 5 разів на добу. При використанні Малавіта в терапії дітей молодше 5 років його призначають по 1 краплі на рік життя дитини, розведених у 100 мл води.

При лікуванні катарального отиту 5 крапель препарату розводять у 5 мл води, після чого отриманим розчином змочують тампон, який потім вводять у слуховий прохід від 4 до 6 разів на день.

В акушерсько-гінекологічній практикі використовують препарат, розведений у співвідношенні 10 мл розчину на 200 мл води. Отриманий розчин застосовують для туалету геніталій при спринцювання.

У терапії закритих травм опорно-рухового апарату і пошкоджень шкірного покриву застосовують розчин Малавіт в нерозведеному вигляді: розчином змочують пов'язки, які потім накладають на уражену ділянку тіла на 2 або 3 години 3 рази на стуки.

При лікуванні переломів рекомендовано введення 10 або 20 мл препарату під гіпс або лонгету від 1 до 2 разів на добу протягом 3 днів.

Передозування

Офіційно не зареєстровано випадків отруєння Малавітом.

Побічні ефекти

Під час лікування Малавітом можливий розвиток місцевих алергічних реакцій.

Умови та термін зберігання

Малавіт слід берегти від дії сонячних променів і зберігати в темному прохолодному місці. Термін придатності розчину – 2 роки.

Протокол лікування

Інструкція по застосуванню створена на основі офіційної інструкції виробника та представлена виключно в ознайомчих цілях. Займатись самолікування не рекомендується.

Популярні лікарі

Лабораторії