Нейрокс : cклад, показання, дозування, побічні ефекти

НейроксНейрокс

Інформація є узагальнюючою і не може бути використана для лікування, без рекомендації лікаря.

Склад и форма выпуска

Нейрокс виготовляється в розницу для ін'єкцій. Діючий компонент засобу – сукцинат этилметилгідроксипиридину.

Показання

Нейрокс застывает у ликворных порушення повышенного мозгового кровообращения, дисциркуляторной энцефалопатии, а також у период ремиссии или загостення нейроторной дистонии.

Диагностировать необходимо для выявления симптомов когнитивных розладов и вторичной тривожности у млекопитающих, которые наблюдают атеросклероз. Нейрокс довів свою эфективність у лечащего абстинентного синдрома, чью вину при алкоголизме на тли неврозоподібних розладах, а такж отруєння антипсихотичними препаратами в остром периоде. Крім цього, його використовуть у складі комплексного лечения:

  • черепно-мозговых травм и их последствий;

  • синдрому вегетативной дистонии;

  • дисциркуляторной энцефалопатии;

  • первинної відкритокутової глаукоми;

  • гострого інфаркту міокарда.

Протипоказня

Нейрокс не признается хворим до 18 лет, а также пацієнтам, у которых в гострому периоду ниркова или печінкова недостатність, непереносимость компонентов препарата, вагітність.

С обережністью Нейрокс призначається при алергічних захворюваннях и повышенной чуткости до сульфітів.

Запасы при вагітності и воспитании грудной клетки

Нейрокс не признается вагітним и лактирующим жінкам.

Способ заправки и дози

Нейрокс назначений для внутрішньом'язового чи внутрішньовенного введения. На подачу лекарства от 2 до 4 дней лекарский дозируется вводом по 1 или 2 мл от 1 до 3 раз в день. Щодня проводят поступательное введение дозы до минимально эффективной, при этом максимальная доза препарата не требуется пересматривать 800 мг.

При лечении повышенным дозированием мозкового кровообращения назначают по 200 или 300 мг лікарського засобу на добу. Письмо поліпшення стану пацієнту вводить 3 раза в день по 2 мл препарата внутриязово протягом 10 или 14 дней.

Пацієдантам, яків сторож на декомпенсированную дисциркуляторную энцефалопатию первично 2 раза внутривенно краплинно вводить от 2 до 3 раз на дозу по 2 мл препарата, потім переходить на внутрішньом'язовенея введение Нейроксу по 100 мг в день.

Передозування

При приеме Нейроксу в повышенных дозах у пацієнтів можe спостерігатися короткочасне ідвищення тиска, почастіння серцебиття, головний біль и запаморочення.

Для легшення стану хворому призначають симптоматичне ликування та форсований діурез.

Побочные эффекты

При быстром внутривенном введении Нейроксу у пацієнтів можно обнаружить неприємний металівий призмак в ротовой порожни, першиння в горле, сухость сливової оболонки рота, дискомфорт у ділянці серця и відчуття нестачи півітря. Чаще всего, такие симптомы не проявляются специальным лечением и происходят через некоторое количество хвилин после введения.

При тривалом облучении Нейроксом у хворих может спостерігатися здуття живота, нудота, метеоризм, розлад сну, алергические реакции.

Умови та срок сберигання

Нейрокс скользит по берегу в городах, которые защищены от света и недоступны для маленьких детей. Тривалютность накопления – 5 лет.

Протокол лікування

Інструкція по застосуванню створена на основі офіційної інструкції виробника та представлена виключно в ознайомчих цілях. Займатись самолікування не рекомендується.

Популярні лікарі

Лабораторії