Інформація є узагальнюючою і не може бути використана для лікування, без рекомендації лікаря.

Зазначений лікарський препарат відноситься до гомеопатичних засобів.

Активний компонент виявляє заспокійливий, протитривожний (анксіолітичний) ефекти. Він не має небажаної гіпногенної та міорелаксуючої активності.

Препарат стимулює підвищення переносимості психоемоційних навантажень, сприяє покращенню процесів навчання та пам'яті. Діюча речовина має стресопротекторний, ноотропний, антиамнестичний, протигіпоксичний, нейропротекторний, антиастенічний, антидепресивний ефекти.

При інтоксикаціях, гіпоксії після порушень мозкового кровообігу проявляє нейропротекторний ефект, обмежуючи пошкоджену зону. Ліки сприяють пригніченню процесів перекисного окиснення ліпідів.

Препарат покращує роботу стресомежних систем, відновлює процеси пластичності нейронів.

Склад та форма випуску

Основні активні речовини: в 1 таблетці містяться антитіла до білка S-100 афінно очищені: суміш гомеопатичних розведень С12, СЗ0 та С50 – 3 мг.

Допоміжні компоненти: лактоза, мікрокристалічна целюлоза, стеарат магнію.

Показання

Препарат показаний при невротичних та неврозоподібних розладах, що супроводжуються підвищеною збудженістю, дратівливістю, тривогою, порушенням поведінки та уваги, вегетативними порушеннями.

Протипоказання

Лікарський засіб, що розглядається, протипоказано застосовувати у випадках, коли у пацієнта є виражена гіперчутливість (алергія) до основного або до одного з допоміжних компонентів.

Препарат протипоказаний пацієнтам із такими захворюваннями:

  • вроджена галактоземія;

  • синдромом мальабсорбції глюкози чи галактози;

  • вроджена лактазна недостатність.

У педіатрії препарат застосовують після 3 років.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Даний препарат не рекомендується застосовувати вагітним жінкам – тільки за суворими показаннями, що визначаються лікарем.

Якщо необхідно приймати препарат у період грудного годування, лактацію припиняють.

Спосіб застосування та дози

Разова доза для дітей від 3 років – 1-2 таблетки. Таблетку тримають у роті (не розжовуючи, але не ковтаючи) до повного розчинення.

У разі потреби таблетку можна розчиняти в невеликій кількості (1 столова ложка) кип'яченої води кімнатної температури.

Приймати по 1 таблетці 1-3 рази на день протягом 1-3 місяців. У разі потреби курс лікування можна продовжити до 6 місяців або повторити через 1-2 місяці.

У разі відсутності стійкого покращення стану протягом 3-4 тижнів від початку лікування слід звернутися до лікаря.

Препарат приймають внутрішньо. Не використовувати разом із їжею.

У зв'язку з наявністю в препараті активуючого компонента останній прийом слід здійснювати не пізніше ніж за 2 години до сну.

Передозування

При випадковому передозуванні можливі диспепсичні прояви, зумовлені допоміжними речовинами, що входять до складу препарату.

Побічні ефекти

Препарат добре переноситься, якщо використовується в рекомендованих дозах.

Можуть спостерігатися реакції підвищеної індивідуальної чутливості до компонентів препарату – нудоти, алергічної кропив'янки, набряків.

Умови та термін зберігання

Термін придатності – до 3 років від дати виробництва, вказаної на упаковці. Не слід перевищувати термін зберігання.

Температура зберігання не повинна перевищувати 25 °С. Температурні відхилення можуть змінити властивості препарату, тому його слід завжди зберігати в оригінальній упаковці.

Протокол лікування

Інструкція по застосуванню створена на основі офіційної інструкції виробника та представлена виключно в ознайомчих цілях. Займатись самолікування не рекомендується.

Популярні лікарі

Лабораторії