Траумель С : cклад, показання, дозування, побічні ефекти

Траумель С
Виробник:
Биологише Хайльмиттель Хеель ГмбХ, Германия
Діюча речовина:
Зверобоя продырявленного трава (Hyperici perforati herba)
Календулы лекарственной цветки (Calendulae officinalis flores)
окопник лекарственный (Symphytum officinale
маргаритка многолетняя (Bellis perennis)
Эхинацея (Echinacea)
Эхинацеи узколистной экстракт (Echinaceae angustifolia extract)
гамамелис виргинский (Hamamelиs vиrgиnиana)
аконит аптечный (Aconitum napellus)
ромашка лекарственная (Chamomilla recutita)
красавка (Atropa belladonna)
Ртуть растворимая по Ганеману (Mercurіus solubіlіs Hahnemannі)
Тысячелистника обыкновенного трава (Achillea millefolii herba)
Арники цветки (Arnicae flores)
Печень серная по Ганеману (Hepar sulfurіs)

Інформація є узагальнюючою і не може бути використана для лікування, без рекомендації лікаря.

Препарат має кровоспинну, аналгезуючу та протизапальну дію, а, крім цього, активує в тканинах процеси регенерації та репарації, підвищує захисні сили організму і стабілізує порушену роботу різних органів і систем завдяки компонентам, що містяться в його складі.

Склад і форма випуску

Траумель С виготовляється у формі гелю для місцевого використання.

До складу препарату входять Achillea millеfolium D0 - 0,09 г, Acоnitum napellus D1 - 0,05 г, Arnica montana D3 - 1,5 г, Аthora bella-donna D1 - 0,05 г, Bеllis рerennіs D0 - 0,1 г, Сalendulа officіnaіs D0 - 0,45 г, Еchіnasea D0 - 0, 15 г, Есһіпасеа рцгрцгеа D0 - 0,15 г, Hamаmelis virginiаna D0 - 0,45 г, Hеpar sulfuris D6 - 0,025 г, Hypеricum perfоratum D6 - 0, 09 г, Матгісагіа гесццтіта D0 - 0,15 г, Mеrсurіus sоluubіlіs Hahnemаnni D6 - 0,04 г, Symрhytum offiсinale D4 - 0,1 г.

Показання

Гель використовується для тимчасового полегшення болю в суглобах, спричиненого травмами, запальним ураженням опорно-рухового апарату та шкіри.

Протипоказання

Гель не призначається хворим, у яких раніше були випадки гіперчутливості до його інгредієнтів.

Гель не рекомендується використовувати для нанесення на великі ділянки тіла, а також місця, на яких є пошкодження шкіри.

Якщо при тривалому нанесенні гелю в динаміці захворювання не спостерігається позитивних змін, то необхідно проконсультуватися з лікарем щодо доцільності подальшого використання засобу.

Застосування під час вагітності та годування груддю

Можливість негативного впливу компонентів лікарського засобу на розвиток плода не підтверджена під час клінічного вивчення препарату.

Гель може використовуватися в терапії жінок, які годують груддю, і вагітних жінок за рішенням лікаря, але тільки в мінімально ефективних дозах і короткими курсами.

Спосіб застосування та дози

Гель необхідно наносити на уражену ділянку тонким шаром від одного до двох разів на день або за сильного болю. Як правило, смужки гелю, довжиною один сантиметр, достатньо для покриття ділянки тіла розміром 10 на 10 сантиметрів.

Тривалість лікування підбирається фахівцем індивідуально і залежить від ефективності лікування та реакції організму хворого на використання препарату. У середньому тривалість лікування сягає 10 днів.

Передозування

У зв'язку з низькою адсорбцією компоненти гелю не проникають у загальний кровотік, що повністю виключає розвиток симптомів передозування.

Побічні ефекти

Під час використання гелю пацієнтами, які страждають на непереносимість його компонентів, у них може спостерігатися розвиток алергічних реакцій, що проявляються виникненням подразнення, свербіння, гіперемії і висипання в місцях його нанесення.

У разі виникнення реакцій гіперчутливості від нанесення гелю слід відмовитися.

Умови та терміни зберігання

Траумель С слід зберігати в сухих, захищених від світла місцях, які не досяжні для маленьких дітей. Тривалість зберігання гелю – 3 роки.

Протокол лікування

Інструкція по застосуванню створена на основі офіційної інструкції виробника та представлена виключно в ознайомчих цілях. Займатись самолікування не рекомендується.

Популярні лікарі

Лабораторії