Цинабсин : cклад, показання, дозування, побічні ефекти

Цинабсин
Виробник:
ДХУ(Дойче Хомеопати-Унион )-Арцнаймиттель ГмбХ & Ко., Германия
Діюча речовина:
желтокорень канадский (Hydrastіs Canadensіs)
Калия бихромат (Kalіum bіchromіcum)
Эхинацеи узколистной экстракт (Echinaceae angustifolia extract)
ртути сульфид красный (Cіnnabarіs)

Інформація є узагальнюючою і не може бути використана для лікування, без рекомендації лікаря.

Склад і форма випуску

Цинабсин виробляється у формі таблеток. До складу препарату входять Cinnabaris D3, Hydrastis D3, Kalium bichromicum D3, Echinacea D1.

Показання

Цинабсин використовується в терапії комплексного лікування хронічного і гострого запалення слизової придаткових пазух носа, таких як гайморити, синусити і фронтити.

Протипоказання

Цинабсин не призначається тим хворим, у яких раніше було виявлено непереносимість гомеопатичних засобів. Крім цього, препарат не застосовують у терапії дітей, яким не виповнилося трьох років, у зв'язку з відсутністю клінічних даних про приймання Цинабсину хворими, що належать до цієї вікової категорії.

Цинабсин з особливою обережністю призначається пацієнтам, які страждають на непереносимість лактози і целіакію. Якщо під час прийому препарату виникло погіршення стану хворого, то лікування рекомендується негайно припинити. Лікування Цинабсином можна поєднувати з прийомом інших лікарських засобів.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Наразі немає достовірної інформації щодо впливу Цинабсину на розвиток плода або новонародженого, який перебуває на грудному вигодовуванні в матері, яка отримує цей препарат, тому призначення препарату можливе тільки за суворими медичними показаннями.

Спосіб застосування та дози

При лікуванні гострого запального процесу дітям від 3 до 6 років Цинабсин призначають до настання поліпшення по 1 таблетці через кожні 2 години, але не більше 6 таблеток на добу. Після настання поліпшення препарат рекомендується приймати до повного одужання по 1 таблетці 2 рази на добу. Діти від 6 до 12 років можуть приймати у гострому періоді захворювання по 1 таблетці через кожні 2 години від 7 до 8 разів на добу, після настання покращення і до повного одужання слід вживати по 1 таблетці 3 рази на добу.

Діти від 12 років та дорослі повинні приймати по 1 таблетці через кожну годину, але не більше 12 таблеток на день. Після настання значного поліпшення і до повного зникнення симптомів по 1 або 2 таблетки 3 рази на день.

При терапії хронічних захворювань діти від 3 до 6 років приймають по ½ таблетці 3 рази на день, від 6 до 12 років – по 1 таблетці 2 рази на день, діти віком від 12 років і дорослі – по 1 таблетці 3 рази на день до повного одужання.

Тривалість курсу лікування при терапії хронічних захворювань може досягати 2 місяців.

Лікарський засіб приймають за півгодини до або через півгодини після їди. Таблетки слід тримати в ротовій порожнині до повного розсмоктування. Перед вживанням дітям від 3 до 5 років рекомендується розчинити таблетку в невеликій кількості води або розтовкти та висипати під язик.

Передозування

До теперішнього часу не було зафіксовано жодного випадку гострого або хронічного передозування Цинабсином. Щоб уникнути небажаних явищ або розвитку побічних ефектів, рекомендується під час прийому Цинабсу суворо дотримуватися відповідної до віку схеми лікування і дозування препарату.

Побічні ефекти

Під час лікування Цинабсином у деяких хворих спостерігається розвиток різних алергічних реакцій, таких як шкірні висипання, кропив'янка та свербіж шкіри. Крім цього, у деяких хворих прийом препарату супроводжується розвитком підвищеного слиновиділення. При розвитку побічних ефектів рекомендується знизити дозування або повністю припинити прийом медикаментозного засобу.

Умови та терміни зберігання

Цинабсин слід зберігати в сухому і захищеному від світла місці в оригінальній упаковці. Тривалість зберігання препарату – 4 роки.

Протокол лікування

Інструкція по застосуванню створена на основі офіційної інструкції виробника та представлена виключно в ознайомчих цілях. Займатись самолікування не рекомендується.

Популярні лікарі

Лабораторії