Біль у лівій руці

Біль у лівій руці

Якщо у вас болить ліва рука – необхідно встановити причину болю, так як її прояв може бути різною і залежить від величезної кількості чинників. Біль вносить дискомфорт в наше життя, звичний уклад життя порушується, тому звернутися до лікаря потрібно якомога швидше.

причини

Ми всі хочемо мати здорове тіло, міцні нерви, гарний настрій, але не завжди виконуємо правильно отримані рекомендації. Різні травми, великі фізичні навантаження, робота з комп'ютером, постійне лежання руки на мишці, неправильний спосіб життя, шкідливі звички – Куріння, захворювання серцево – судинної системи аж до інфаркту міокарда – ось основні причини болю в лівій руці.

як проявляється

Дуже часто люди скаржаться на біль в шиї при русі голови, яка віддає в ліву руку, на біль при русі плечем, спостерігається відчуття оніміння, поколювання, біль в суглобах. Може бути давить біль в області грудної клітини, триває кілька хвилин, сильна, віддає в спину, щелепу. Спостерігається запаморочення, холодний піт, утруднене дихання, нудота, задишка.

хто лікує

Всі раніше перераховані симптоми є приводом для звернення за консультацією і лікуванням до терапевта, травматолога, кардіолога, невролога.

При яких хворобах може проявлятися

Біль у лівій руці може проявлятися при артриті суглобів руки і пальців, при ревматизмі, подагрі, інфаркті міокарда, стенокардії, шийному спондилезе, невралгії, пневмонії, атеросклерозі, пухлини грудної клітини, ожирінні, гіпертонії, остеохондрозі шийного відділу хребта, грижі.

Ліки

Популярні лікарі