Набряк губи

Набряк губи

Набряк або едема губ настає через скупчення рідини в тканинах губ або запаленні губ. Губної набряк може швидко зникнути, але той, який розвивається з плином часу, вимагає уваги лікаря, так як може бути ознакою серйозного захворювання.

причини

Перш за все це травми, тріщини, сонячні опіки, укол, укус, алергічна реакція на косметику, зубну пасту, їжу, медикаменти, переохолодження, різні інфекції, запалення, хірургія на губі, рак, ожиріння, недоїдання, стреси, шкідлива звичка – покусування губи .

як проявляється

Губи розширюються, розтягуються, опухають. Порушується шкірний покрив, може з'явитися нагноєння, застуда, водянка, пухирі, губи потріскані, втома, озноб, нежить, свербіж в очах, головний біль. Якщо відчуваєте утруднення в диханні, з'являється висип, біль в грудях, опухає мову, вас боїться – зверніться терміново до лікаря.

хто лікує

Вирішити проблему опухлої губи треба з встановлення причини, а професійно це може зробити тільки лікар. Звертайтеся до терапевта, дерматолога, алерголога, стоматолога, травматолога, хірурга.

При яких хворобах може проявлятися

Набряк Квінке, герпес, водянка, синдром Мелькерсона- Розенталя, рак губи, рак шкіри, хейліт.

Ліки

Популярні лікарі