Пінисте мокротиння

Пінисте мокротиння

Відхаркування – природний процес, який дозволяє очистити організм від мікробів і пилу, що потрапляють із зовнішнього середовища. Але іноді відхаркування переходить в стадію важкої патології, тому дуже важливо своєчасно діагностувати початок розвитку хвороби. У здорової людини за добу виробляється близько 100 мл слизу. Слиз може набувати різний колір – сіра, біла, зелена, жовта. Залежно від захворювання її перевищення може бути в 15 разів, вона стає в'язкою, пінистої.

причини

Простудні захворювання, зниження рівня білка, похилий вік, ішемія серця, яка супроводжується кашлем і сильним виділенням пінистої мокроти, отруєння і передозування лікарськими і наркотичними препаратами, екологічно брудна среда, куріння.

як проявляється

Кашель, що викликає біль, велику кількість білої мокроти, пінистої, може бути неприємний запах, гнійна домішка; напади кашлю у літньої людини і людини, що займається сидячою роботою – вночі, в лежачому стані; при хворобах серця – кашель в стоячому положенні. Може виділятися рідкий слиз при зниженні рівня білка в крові, при туберкульозі спостерігається кашель з кров'ю.

хто лікує

Для точності діагнозу і визначення причин появи білої пінистої мокроти, потрібно здати аналізи і пройти всі обстеження. Вам допоможуть фахівці: терапевт, пульмонолог, фтизіатр, лор, кардіолог, алерголог, інфекціоніст, гастроентеролог, онколог.

При яких хворобах може бути

Набряк легень, ішемічна хвороба серця, бронхіт, туберкульоз, фарингіт, гормональний збій, риніт, тонзилофарингіт, захворювання шлунково-кишкового тракту, алергії.

Ліки

Популярні лікарі