Антраль : cклад, показання, дозування, побічні ефекти

Антраль
Виробник:
Фармак, ПАО, г.Киев, Украина
Діюча речовина:
Антраль (Antral)
ATX-класифікація:

A05BA - Гепатотропные препараты

Інформація є узагальнюючою і не може бути використана для лікування, без рекомендації лікаря.

Склад та форма випуску

Антраль виготовляється в таблетках і капсулах.

Головна діюча речовина препарату - антраль.

Показання

Антраль застосовується у складі комплексної терапії хронічних та гострих гепатитів різного генезу у дорослих та дітей:

  • вірусного;

  • алкогольного;

  • токсичного;

  • медикаментозного;

  • алергічного.

Також препарат застосовують у терапії цирозу печінки, запального ураження органів травлення, жирової дистрофії печінки та станів, що виникають після холецистектомії.

Крім цього, Антраль призначають з профілактичною метою для попередження виникнення захворювань печінки під час отримання променевої та хіміотерапії, тривалого прийому медикаментозних препаратів та отруєнь різної етіології. Препарат допомагає після перенесеного вірусного гепатиту запобігти розвитку хронічного гепатиту або цирозу печінки.

Антраль може використовуватися спільно з жовчогінними та антибактеріальними препаратами, вітамінами та ентеросорбентами.

Протипоказання

Антраль не призначають хворим, у яких була виявлена підвищена чутливість до інгредієнтів препарату, дітям віком до 4 років та пацієнтам, які страждають на порушення виділеної функції нирок.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Вплив Антралю на розвиток плода і новонародженого мало вивчений, тому його призначення вагітним і тим, хто годує, обґрунтовано тільки в крайніх випадках.

Спосіб застосування та дози

Антраль приймають перорально через 20 або 30 хвилин після їжі 3 рази на добу. Дорослим та дітям старше 10 років на один прийом призначають по 0,2 г препарату, дітям від 4 до 10 років – по 0,1 г препарату. При лікуванні цирозу печінки перші 7 дні хворий повинен отримувати по 0,4 г 3 рази на день, а з 14 по 21 день - по 0,2 г 3 рази на добу. При терапії цирозу печінки у дітей від 4 до 10 років призначають по 0,1 г препарату 3 рази на добу.

Тривалість лікування від 3 до 4 тижнів. Повторний курс лікування призначають не раніше ніж через 3 тижні після останнього прийому препарату.

Передозування

При передозуванні Антралю у хворих спостерігається посилення побічних ефектів. Для стабілізації стану пацієнту виконують промивання шлунка та призначають симптоматичне лікування.

Побічні ефекти

Прийом Антралю дуже рідко супроводжується розвитком побічних ефектів. Однак у деяких випадках при гіперчутливості або тривалому прийомі препарату у хворого спостерігається виникнення диспепсичних розладів, які дуже швидко зникають після припинення прийому лікарського засобу.

Умови та термін зберігання

Антраль слід зберігати в темному сухому місці, яке недоступне для дітей. Термін придатності лікарського засобу – 2 роки. Заборонено приймати препарат після закінчення терміну зберігання.

Протокол лікування

Інструкція по застосуванню створена на основі офіційної інструкції виробника та представлена виключно в ознайомчих цілях. Займатись самолікування не рекомендується.

Популярні лікарі

Лабораторії