Еглоніл : cклад, показання, дозування, побічні ефекти
- Виробник:
- Санофи Винтроп Индастриа для "Санофи-Авентис Украина,ООО", Франция/Украина
- Діюча речовина:
- Сульпирид (Sulpiride)
- ATX-класифікація:
N05AL01 - Сульпирид
N05AL01 - Сульпирид
Інформація є узагальнюючою і не може бути використана для лікування, без рекомендації лікаря.
Склад і форма випуску
Еглоніл випускають у формі капсул, таблеток по 50 і 200 мг, 5% розчину в ампулах і пероральному розчині. Діючий інгредієнт – сульпірид.
Показання
Еглоніл використовують під час лікування шизофренії та депресій, а також інших психотичних і психосоматичних розладів, мігрені, посттравматичної енцефалопатії, запаморочення та порушення поведінки у дітей.
Крім цього, існує інформація про позитивне використання Еглонілу у складі комплексної терапії виразкового ураження шлунку та дванадцятипалої кишки, a також стресових і лікарських виразок органів травлення.
Протипоказання
Еглоніл заборонено приймати при непереносимості сульпіриду, пухлинах мозкового шару надниркових залоз, артеріальній гіпертензії. Препарат протипоказаний хворим, які перебувають у стані психомоторного збудження. Слід дотримуватися обережності при призначенні Еглонілу при епілепсії, у літньому віці, нирковій недостатності, вагітним і жінкам на стадії грудного вигодовування.
Застосування при вагітності та годуванні груддю
Доведено, що діти, матері яких під час вагітності приймали Еглоніл у дозуванні 0,2 г на день, не мали жодних вад розвитку. На даний момент немає досвіду використання препарату в терапії вагітних у високих дозах. За необхідності призначення Еглонілу вагітним препарат використовують у мінімальних терапевтичних дозах. Після народження діти, матері яких отримували препарат, повинні бути оглянуті неврологом для виключення у них екстрапірамідних розладів.
Спосіб застосування та дози
У гострому періоді захворювання і при вираженій психотичній симптоматиці Еглоніл використовують у парентеральній формі. У стадії ремісії препарат призначають у формі таблеток. Доза Еглонілу при лікуванні психотичних розладів залежить від домінуючої симптоматики: при позитивній препарат призначають по 800 або 1600 мг на добу розділених на три прийоми, при негативній – від 200 до 600 мг на добу розділених на три прийоми. Розрахунок дитячої дози здійснюється на основі маси тіла дитини: діти отримують по 5 або 10 мг на кг маси тіла на добу, доза залежить від ступеня вираженості симптомів.
При лікуванні виразкової хвороби шлунку та дванадцятипалої кишки хворі повинні приймати по 150 мг препарату тричі на день від 4 до 6 тижнів. У терапії психосоматичних розладів препарат необхідно приймати по 100 або 200 мг на добу. При лікуванні депресивних розладів Еглоніл призначають по 150 або 300 мг тричі на день.
Передозування
При прийомі Еглонілу у високих дозах у пацієнтів спостерігаються виражені екстрапірамідні розлади і коматозний стан.
Для стабілізації стану пацієнту призначають моніторинг дихальної та серцево-судинної систем. В особливо складних випадках може знадобитися проведення реанімаційних заходів, гемодіалізу і введення протипаркінсонічних засобів.
Побічні ефекти
Під час лікування Еглонілом у хворих може виникати безсоння, запаморочення, психоемоційне збудження, тривожність, головні болі, підвищення температури, артеріальна гіпертензія, нудота, блювота і різні алергічні реакції.
Умови та терміни зберігання
Еглоніл слід зберігати в прохолодному темному місці, недоступному для дітей. Термін зберігання препарату – 3 роки.
Інструкція по застосуванню створена на основі офіційної інструкції виробника та представлена виключно в ознайомчих цілях. Займатись самолікування не рекомендується.
Всі лабораторії - в одному місці. Зручне розташування і відповідний графік роботи, все це дозволить вам не витрачати зайвий час на пошуки.
Знайти лабораторію