Інформація є узагальнюючою і не може бути використана для лікування, без рекомендації лікаря.

Склад і форма випуску

Феварин випускається у формі вкритих оболонкою таблеток. Препарат виготовлений на основі флувоксамінамалеату.

Показання

Феварин використовується для стабілізації стану пацієнтів, які страждають на депресію або обсесивно-компульсивні розлади різного генезу.

Протипоказання

Феварин не призначається для лікування тих, у кого є підвищена чутливість до флувоксамінумалеату. Крім цього, заборонений одночасний прийом Феваріну з Тизанідином та інгібіторами моноаміноксидази. Терапія Феварином може бути розпочата, тільки через 14 днів після припинення прийому інгібіторів моноаміноксидази або наступного дня після останнього введення оборотних інгібіторів моноаміноксидази. Для попередження розвитку небажаних явищ рекомендується прийом Феваріну розпочинати тільки щонайменше через сім днів після закінчення терапії інгібіторами моноаміноксидази.

Феварин з обережністю призначається пацієнтам, які страждають на ниркову або печінкову недостатність, судоми, епілепсію, схильність до кровотеч.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Недостатня кількість відомостей про вплив Феваріну на плід не дозволяє використовувати його для лікування вагітних. Крім цього, є офіційно зареєстровані випадки виникнення у новонароджених синдрому відміни після застосування препарату вагітними, що не дозволяє використовувати Феварин для лікування цієї категорії хворих.

Феварин здатний у незначній кількості проникати в грудне молоко, у зв'язку з чим його не можна застосовувати для лікування жінок у період грудного вигодовування.

Спосіб застосування та дози

Феварин приймають внутрішньо, не розжовуючи і запиваючи достатньою кількістю води одноразово у вечірній час. Для лікування депресії стартова доза препарату може бути від 50 до 100 мг. Для досягнення максимального терапевтичного ефекту препарат рекомендується приймати по 100 мг. У кожному конкретному випадку лікар підбирає дозу самостійно з огляду на тяжкість захворювання та реакцію пацієнта на терапію. Максимальна добова доза може досягати 300 мг. При призначенні Феваріну в дозуванні 150 мг необхідно розділити його на кілька прийомів. Для попередження виникнення повторних нападів депресії, у стадії ремісії захворювання хворий повинен приймати лікарський засіб по 100 мг на добу.

Передозування

При некоректному прийомі Феваріну можливий розвиток передозування, що супроводжується диспепсичними розладами, запамороченням, підвищеною сонливістю, зміною серцевого ритму, порушенням роботи печінки, розвитком судом і коми. У разі передозування лікарського засобу хворому промивають шлунок і призначають симптоматичне лікування. Крім цього, для максимально швидкого виведення препарату хворому показано призначення ентеросорбентів і рясне пиття.

Побічні ефекти

Феварин добре переноситься хворими, але в деяких випадках можливе виникнення побічних реакцій, таких як абдомінальний біль, порушення випорожнення, підвищення активності печінкових ферментів, розвиток шлунково-кишкових кровотеч, головного болю, безсоння, підвищеної тривожністі, атаксії, свербіння шкіри та висипання, безсоння, підвищеної тривожності, екстрапірамідних порушень, порушень серцевого ритму, набряку Квінке, кропив'янки, болю у м'язах, порушення еякуляції та сечовипускання, аноргазмії та зміни маси тіла.

Умови та терміни зберігання

Феварин потрібно зберігати в темному сухому місці не більше 3 років.

Протокол лікування

Інструкція по застосуванню створена на основі офіційної інструкції виробника та представлена виключно в ознайомчих цілях. Займатись самолікування не рекомендується.

Популярні лікарі

Лабораторії