Лактофільтрум : cклад, показання, дозування, побічні ефекти

ЛактофільтрумЛактофільтрум
Виробник:
АВВА РУС, ОАО, Российская Федерация
Діюча речовина:
Лактулоза (Lactulose)
Лигнин пищевой (Food lignin)
ATX-класифікація:

A06AD11 - Лактулоза

Інформація є узагальнюючою і не може бути використана для лікування, без рекомендації лікаря.

Склад і форма випуску

Лактофільтрум випускається у формі таблеток. Діюча речовина препарату – лігнін гідролізний і лактулоза.

Показання

Лактофільтрум – сорбент рослинного походження, який використовується для нормалізації кишкової мікрофлори і зняття інтоксикації в організмі. Завдяки присутності в його складі активних компонентів, він має виражену імуностимулюючу дію.

Лактофільтрум призначається в разі

  • симптомів подразненого кишечника;

  • дисбактеріозу кишечника;

  • цирозу печінки;

  • лікуванні алергічних захворювань;

  • порушення роботи органів травлення, спричинених дисбактеріозом кишківника;

  • хронічних колітів;

  • інфекційних захворювань травного тракту;

  • алопеції;

  • акне;

  • стимуляції імунітету під час сезонних захворювань.

Прийом Лактофільтруму допомагає усунути симптоми інтоксикації, що виникає на тлі інфекційних вірусних і бактеріальних захворювань (прийом препарату сприяє швидкому виведенню продуктів життєдіяльності вірусів і бактерій).

Протипоказання

Лактофільтрум не призначають, якщо хворий страждає на кишкову непрохідність, галактоземію, схильність до шлунково-кишкових кровотеч або гіперчутливість до лігніну та лактулози.

З особливою обережністю необхідно поставитися до призначення препарату, якщо у пацієнта виявлено атонію шлунку та кишечнику у стадії загострення.

Застосування під час вагітності та годування груддю

Безпека використання Лактофільтруму в терапії вагітних і жінок, які годують груддю, не доведена, тому від призначення препарату цій категорії хворих рекомендується утриматися.

Спосіб застосування та дози

Для досягнення максимального терапевтичного ефекту Лактофільтрум слід приймати за годину до прийому їжі або інших лікарських засобів. Якщо хворий не в змозі проковтнути таблетку цілою, то її рекомендується подрібнити. Діти старше 12 років і дорослі приймають препарат по 2 або 3 таблетки 3 р/д, діти від 8 до 12 років – по 1 або 2 таблетки 3 р/д, від 3 до 7 років – по 1 таблетці 3 р/д, від 1 до 3 років – по 0,5 таблетки 3 р/д. Тривалість лікування від 2 до 3 тижнів.

Передозування

У разі прийому Лактофільтруму в підвищених дозах у хворого можливий розвиток абдомінальних болів і запорів. Симптоми передозування Лактофільтрумом не є клінічно значущими і дуже швидко минають після відміни препарату. Хворий не потребує призначення специфічного лікування.

Побічні ефекти

Іноді лікування Лактофільтрумом супроводжується розвитком у пацієнта метеоризму, абдомінального болю, діареї та алергічних реакцій.

Умови та терміни зберігання

Лактофільтрум рекомендується зберігати в захищеному від світла, сухому і недоступному для дітей місці. Термін придатності лікарського засобу – 3 роки.

Не рекомендується приймати препарат, який тривалий час зберігався в умовах підвищеної вологості або з вичерпаним терміном придатності.

Протокол лікування

Інструкція по застосуванню створена на основі офіційної інструкції виробника та представлена виключно в ознайомчих цілях. Займатись самолікування не рекомендується.

Популярні лікарі

Лабораторії