Маг Гліцинат : cклад, показання, дозування, побічні ефекти

Маг Гліцинат
Діюча речовина:
Магний (Magnesium)
ATX-класифікація:

A12CC01 - Препараты магния

Інформація є узагальнюючою і не може бути використана для лікування, без рекомендації лікаря.

Препарат відноситься до засобів, які є джерелом магнію.

Форма випуску, склад

Даний засіб Маг Гліцинат випускається у формі таблеток, щільно закупорених у баночку, яка упакована в картонну упаковку, по 1 баночці в кожну (може зберігатися без картонної упаковки).

Компоненти, що входять до складу біологічно активного засобу: стеаринова кислота, магнію бісгліцинат, карбоксиметилцелюлоза натрію, кремнію діоксид, мікрокристалічна целюлоза.

Показання до застосування

Приймати цей препарат необхідно як добавку до традиційного раціону харчування хворого пацієнта. Засіб є додатковим джерелом магнію для організму.

Протипоказання

При застосуванні кожного засобу потрібно звернути увагу на склад, тому що можуть бути компоненти, на яких у хворого можливо алергія. Протипоказання до застосування: індивідуальна гіперчутливість до компонентів, що входять до складу даного біологічно активного засобу. Тому спершу прочитайте склад, щоб уникнути негативних наслідків.

Період вагітності та грудного вигодовування

Всі вагітні жінки в першу чергу дбають про здоров'я свого майбутнього малюка, тому перед вживанням цього засобу зверніть увагу на компоненти, які входять до складу ліків. Тільки після цього Ви можете порівняти ризики для Вашої майбутньої дитини, якщо ризики не високі, то застосування її можливе, але якщо високі, то вживати засіб Вам не рекомендується в період вагітності та годування груддю.

Спосіб застосування

Кожен лікуючий спеціаліст з особливисть підходить до призначення дозування лікарського засобу кожному пацієнту, щоб надалі уникнути наслідків використання його більшою мірою, для того, щоб не зашкодити організму і так хворого пацієнта.

Стандартним дозуванням до застосування даного медикаментозного засобу є таке: під час їжі по 1-2 рази на день прийняти по 2 таблетки – дорослі та діти старше 17 років.

Прийом ліків надалі залежить від стану Вашого здоров'я після вживання даного засобу, від позитивного впливу на організм хворого пацієнта.

Передозування

Щодо перевищення дозування, яке призначає Вам лікуючий спеціаліст, інформації зареєстровано та досліджено за весь період виробництва засобу не було.

Побічні реакції

При вживанні даного біологічно активного засобу спостерігався прояв таких побічних реакцій: виявлялися алергічні реакції, такі як свербіж шкіри, кропив'янка, висипання на шкірних ділянках, почервоніння шкірних ділянок, набряк шкіри, задишка, прискорене серцебиття.

Умови зберігання

Зберігається цей медикаментозний засіб у таких умовах: темне місце, дуже сухе, температура не перевищує 25 °С, доступ дітям суворо обмежений, щоб уникнути наслідків надалі.

Період придатності триває протягом 24 місяців з тієї дати, яка обов'язково вказана на кожній коробці ліків.

Ви можете придбати цей засіб у всіх аптеках без наявності рецепту від Вашого лікаря.

Інструкція по застосуванню створена на основі офіційної інструкції виробника та представлена виключно в ознайомчих цілях. Займатись самолікування не рекомендується.

Популярні лікарі

Лабораторії